Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 742.22 na 1337 prognoza
ROI: + 9.5%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2018/04 32 19 14.35 + 9.2
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Travanj 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Prethodni
Arhiva prognoza: Travanj 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
22. 04. 2018. ostale utakmice:
  Argentina 1. liga M
02:00 Hispano Americano - Quimsa Santiogo Del Estero
02:30 Gimnasia Indalo - Regatas Corrientes
02:30 Atletico Cordoba - San Martin Corrientes
  Austrija 1. liga M
17:00 Kraftwerk Wels - Furstenfeld
17:00 Swans Gmunden - Kapfenberg
18:00 UBSC Graz - Arkadia Traiskirchen
  Belgija 1. liga M
15:00 Oostende - Liege Najava u pripremi.
  Brazil 1. liga M
16:00 Paulistano - Cearense
  Češka 1. liga M
18:00 Usti Nad Labem - Pardubice
  Estonija 1. liga M
17:00 Tallinna Kalev - Tyco Rapla
  Euroliga Ž
17:00 Dynamo Kursk - Yakin Dogu Najava u pripremi.
20:00 Sopron - Ekaterinburg Najava u pripremi.
  Finska 1. liga M
16:00 Nokia - Kauhajoen Karhu
  Francuska 1. liga M
18:30 Paris - Dijon
  Francuska 2. liga M
17:00 Roanne - Nancy Najava u pripremi.
  Hrvatska 1. liga M
12:00 Hermes Analitica - Zagreb Zagrebu treba minimalno devet razlike da bi sačuvali nadu
  Italija 1. liga M
12:00 Dinamo Sassari - Venezia Markovski: Protiv Venezije ključna riječ je obrana
17:00 Pesaro - Cantu Pesaro za spas, Cantu za playoff
17:30 Brindisi - Vanoli Cremona Brindisi ostao bez Nica Moora, upitan i Tepić
18:15 Capo Orlando - Air Avellino Capo d'Orlando konačno pobijedio
18:30 Virtus Bologna - Varese Ozljede napale Virtus
19:00 Brescia - AJ Milano Milano je u seriji od 9 pobjeda u Serie A
20:45 Trento - Pistoia Trento igra jako dobro u zadnje vrijeme
  Italija 1. liga Ž
18:00 Famila Basket - Napoli
18:00 Vigarano - Battipaglia
  Italija 2. liga M
18:00 Biella - Treviglio
18:00 Piacenza - Ferrara
18:00 Montegranaro - Trieste
18:00 Cagliari Dinamo - Trapani
18:00 Bergamo - Forli Najava u pripremi.
18:00 Eurobasket Roma - Fortitudo Agrigento
18:00 Jesi - Ravenna
18:00 Latina - Virtus Roma
18:00 Mantova - Fortitudo Bologna Najava u pripremi.
18:00 Legnano - Rieti
18:00 Treviso - Orzinuovi Najava u pripremi.
18:00 Reggio Calabria - Napoli
18:00 Udinese - Imola Najava u pripremi.
18:00 Scafati - Monferrato
18:00 Verona - Roseto
18:00 Siena - Derthona
  Izrael 1. liga M
17:55 Ironi Ness Ziona - Ironi Naharya
18:00 Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv
20:05 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem
  Latvija 1. liga M
17:00 Latvijas Universitate - Ventspils
  Litva 1. liga M
16:00 Nevezis - Juventus
16:20 Neptunas - Lietuvos Rytas
  Mađarska 1. liga M
18:00 Duna - Szolnoki Olaj
  NBA liga M
19:00 Milwaukee - Boston
21:30 San Antonio - Golden State
00:00 Washington - Toronto
02:30 Indiana - Cleveland
  Nizozemska 1. liga M
17:00 Gronigen - Amsterdam
  Njemačka 1. liga M
15:00 Bayern Munchen - SC Jena Najava u pripremi.
15:00 Ulm - Ludwigsburg Najava u pripremi.
15:00 Oldenburg - Mitteldeutscher Najava u pripremi.
17:30 Giessen - Gottingen Najava u pripremi.
17:30 Frankfurt - Brose Baskets Najava u pripremi.
17:30 Braunschweig - Alba Berlin Najava u pripremi.
20:15 Wurzburg - Telekom Bonn Najava u pripremi.
20:15 Bayreuth - Bremerhaven Najava u pripremi.
  Poljska 1. liga Ž
18:00 Artego Bydogoscz - Sleza Wroclaw
  Poljska 1. liga M
17:45 Trefl Sopot - Szczecin Najava u pripremi.
17:45 Lublin - Mosir Krosno Najava u pripremi.
17:45 Koszalin - Stal Ostrow Najava u pripremi.
17:45 Dabrowa Gornicza - Gliwice Najava u pripremi.
17:45 Torun - Stelmet Najava u pripremi.
17:45 Turow Zgorzelec - Warszawa Najava u pripremi.
17:45 Rosa Radom - Asseco Prokom Najava u pripremi.
17:45 Anwil Wloclawek - Polpharma Najava u pripremi.
  Srbija 1. liga M
18:00 Metalac Valjevo - Dynamic BG
20:00 Vojvodina - Vršac
21:00 Partizan - FMP
  Švedska 1. liga M
17:00 Lulea - Sodertalje
  Turska 1. liga M
12:00 Fenerbahce - Tofas Bursa
14:15 Darussafaka - Banvitspor
16:00 Galatasaray - Besiktas
18:30 Buyukcekmece - Trabzonspor
  Velika Britanija 1. liga M
15:15 Surrey Scorchers - Bristol Najava u pripremi.
17:00 Plymouth - Cheshire Najava u pripremi.
18:00 Glasgow - Newcastle Najava u pripremi.
18:00 Manchester - Sheffield Najava u pripremi.
  VTB liga M
11:00 Astana - Kalev Cramo Kalev se gotovo oprostio od playoffa
11:00 Enisey - UNICS Kazan Enisey se probudio
15:00 Saratov - Riga Težak zadatak za Saratov
15:00 Lokomotiv Kuban - Parma Perm Lokomotiv izgubio finale Eurokupa
16:00 Nizhny Novgorod - Zenit Nizhny prizemljen protiv Eniseya
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Boca Juniors
Newells Old Boys
1,52 1,394,23 4,837,54 10,31
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Tours
Quevilly
2,26 2,403,26 3,263,20 2,93
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Doncaster
Blackburn
5,55 5,153,91 3,771,62 1,68
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Livingston
Inverness
2,35 2,343,60 3,372,72 2,86
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Leyton
Maidenhead
2,10 2,003,34 3,323,15 3,45
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Orleans
Bourg Peronn.
2,33 2,383,26 3,263,08 2,97
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Berwick
Stenhousemuir
4,33 4,283,97 3,841,68 1,72
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Gremio RS
Atletico Paranaense
1,69 1,633,70 3,806,02 6,62
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Wiener Neustadt
Austria Lustenau
1,87 1,823,49 3,524,00 4,25
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Esbjerg
Vejle
2,15 2,093,31 3,333,21 3,34
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Niort
GFCO Ajaccio
2,08 2,133,19 3,103,56 3,57
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Auxerre
Reims
3,06 3,143,17 3,192,40 2,33
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Odd Grenland
Sarpsborg FK
2,54 2,673,15 3,172,85 2,78
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Shrewsbury
Peterborough
2,08 2,123,40 3,373,47 3,38
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Fortaleza
CRB
1,65 1,613,67 3,715,45 5,83
Zbroj poenaMargina
Košarka  Oberwart
Klosterneuburg
158,5
155,5
Zbroj gemovaMargina
Tenis  Q.Wang
S.Kuznetsova
21,5
20,5
Broj poena gosta (sa prod.)Margina
Košarka  Indiana
Cleveland
104,5
103
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Indiana
Cleveland
205
206,5
Zbroj poena u 1. poluvremenuMargina
Košarka  Washington
Toronto
113
111,5
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Washington
Toronto
218
216,5
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Atletico Cordoba
San Martin Corrientes
164,5
163
Hendikep gemovaMargina
Tenis  A.Haider-Maurer
R.Carballes Baena
+4,5
+5
Zbroj gemovaMargina
Tenis  Y.Putintseva
S.Cirstea
20,5
21
Hendikep gemovaMargina
Tenis  A.Aksu
P.Parmentier
+4,5
+5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  S.Errani
K.Flipkens
-3,5
-3
Hendikep gemovaMargina
Tenis  D.Kovinic
B.Schoofs
-4
-4,5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  H.Dart
V.Ivakhnenko
+4,5
+5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  C.Witthoeft
M.Vondrousova
+2,5
+3
Zbroj golovaMargina
Rukomet  Alingsas
Malmo HK
50,5
49,5
23:55 1
Tenis D.Kovinic - B.Schoofs

Pad tečaja - Hendikep gemova (-4,5)

1,99 1,96
23:55 1
Tenis D.Kudla - F.Bagnis

Pad tečaja - Ishod meča

1,93 1,83
23:55 2
Tenis E.Lopez Perez - H.Dellien

Pad tečaja - Ishod meča

1,55 1,55
23:55 2
Tenis D.Jakupovic - B.Krejcikova

Pad tečaja - Hendikep gemova (-2,5)

1,90 1,87
23:55 2
Tenis H.Dart - V.Ivakhnenko

Pad tečaja - Hendikep gemova (+5)

1,99 1,97
23:55 2
Tenis D.Jakupovic - B.Krejcikova

Pad tečaja - Ishod meča

2,24 2,20
23:55 2
Nogomet Lechia Gdansk - Cracovia Krakow

Pad tečaja - Hendikep (-0,25)

1,93 1,90
23:55 1
Nogomet Independiente - Defensa Y Justicia

Pad tečaja - Hendikep (-0,25)

1,77 1,75
23:54 1
Košarka Hispano Americano - Quimsa Santiogo Del Estero

Pad tečaja - Hendikep (sa prod.) (+1)

1,91 1,89
23:54 2
Nogomet Fenerbahče - Antalyaspor

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

13,45 13,42
23:54 2
Nogomet Lechia Gdansk - Cracovia Krakow

Pad tečaja - Hendikep (-0,25)

1,91 1,90
23:54 2
Nogomet Fenerbahče - Antalyaspor

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

12,05 12,04
23:54 2
Tenis T.Sandgren - M.Jaziri

Pad tečaja - Ishod meča

2,15 2,10
23:53 2
Tenis B.Rola - M.Polmans

Pad tečaja - Ishod meča

3,64 3,50
23:53 2
Tenis C.Garin - E.King

Pad tečaja - Ishod meča

2,58 2,52

LIVESCORE