Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 893.75 na 2232 prognoza
ROI: + 7.4%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2020/06 7 3 (1) -4.60 -17.0
2020/05 3 3 10.57 + 66.1
2020/03 5 4 (1) 5.80 + 23.2
2020/02 18 11 21.90 + 24.9
2020/01 22 10 -12.95 -12.6
2019/12 33 21 37.28 + 25.9
2019/11 52 28 (1) -2.49 -1.1
2019/10 56 34 22.00 + 8.1
2019/09 35 17 -23.70 -13.8
2019/08 21 15 26.30 + 26.0
2019/07 24 13 -1.45 -1.3
2019/06 32 18 (2) -6.71 -4.4
2019/05 39 21 (2) -11.02 -5.7
2019/04 30 17 (1) 1.03 + 0.7
2019/03 36 16 (2) -44.22 -25.0
2019/02 34 19 (1) 0.25 + 0.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Lipanj 2020
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Prethodni
Arhiva prognoza: Lipanj 2020
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
Ne postoji nijedna najava.
06. 06. 2020. ostale utakmice:
  Alžir 1. liga M
13:00 Magra - Kabylie
13:00 Bordj - Chlef
13:00 Hussein Dey - Biskra
13:00 D´alger - Bel Abbes
13:00 Ain Mlila - Paradou
13:00 Saoura - Setif
13:00 Alger - Konstantin
13:00 Mouloudija Oran - Belouizdad
  Albanija 2. liga M
17:00 Iliria Kruja - Elbasan
17:00 Cerrik - Oriku
17:00 Kastrioti - Beselidhja Lezha
17:00 Lushnja - Besa
17:00 Dinamo Tirana - Burreli
17:00 Shenkolli - Devolli
17:00 Erzeni - Korabi Peshkopi
17:00 Pogradeci - Apolonia Fier
17:00 Koplik - Egnatia Rrogozhine
  Austrija 1. liga M
17:00 Admira - Mattersburg
17:00 St. Polten - Austria Beč
17:00 Altach - Tirol
  Austrija 2. liga M
15:00 Juniors OO - Wacker Innsbruck
20:25 Grazzer - Austria Lustenau
  Austrija 3. liga Salzburg M
17:00 Schwaz - Saalfelden
17:00 Sak 1914 - Dornbirner SV
17:00 Worgl - Hohenems
  BiH 2. liga skupina Federacija M
17:30 Kakanj - Jedinstvo Bihac
17:30 Capljina - Metalleghe
17:30 Orašje - Gosk Gabela
17:30 Hadzici - Olimpik Sarajevo
17:30 Igman K. - Banovici
17:30 Gorazde - Zvijezda Gradačac
17:30 Travnik - Tesanj
17:30 Zivinice - Bratstvo Gracanica
  Bjelorusija 1. liga M
13:00 Slutsksakhar Slutsk - Torpedo Zhodino
15:00 Isloch Minsk R. - RUH Brest
17:00 Slavia Mozyr - Neman
19:00 Dinamo Brest - Minsk FC
  Bjelorusija 1. liga Rezerve M
13:00 Shakhter Soligorsk 2 - Energetik Bgu 2
13:00 Vitebsk 2 - BATE Borisov 2
14:00 Belshina 2 - Dinamo Minsk 2
  Bjelorusija kup M
12:00 Bumprom Gomel - Dnepr Mogilev
12:00 Osipovichi - Sputnik
13:00 Meliorator Zhitkovichi - Lida
13:00 Polotsk - Khimik Svetlogorsk
14:00 Gorki - Oshmyany
14:00 Novaya Pripyat - Volna Pinsk
15:00 Kronon Stolbtsy - Mikashevichi
15:00 Smiavtotrans - Slonim
15:00 Baranovici - Smorgon
15:00 Stroitel Kapyl - Orsha
15:00 Energetik-Bgatu - Ostrovets
16:00 BGU Minsk - Gomel
16:30 Stanles Pinsk - Arsenal Dzyarzhynsk
17:00 Pershiy Region - Lokomotiv Gomel
17:00 Spartak Shklov - Naftan
  Bugarska 1. liga M
16:00 Dunav Ruse - Arda Kurdžali
17:45 Botev Plovdiv - Botev Vratsa
19:30 Beroe - Cherno More Varna Najava u pripremi.
20:00 Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia
  Burundi 2. liga M
13:00 Unite Muyinga - Buhumuza
13:30 Jeunes Athletiques - Muzinga
15:00 Royal De Muramvya - Garage Express
15:00 Lumiere - Moso Sugar
15:00 Messager Rumonge - Telaviv
16:00 New Oil - Volontaires
  Burundi kup M
15:00 Aigle Noir - Rukinzo
  Češka 1. liga M
16:00 Zlin - Pribram
18:00 Slovan Liberec - Mlada Boleslav
20:00 Bohemians 1905 - Sparta Prag
  Češka 2. liga M
17:00 Viktoria Žižkov - Lisen
17:00 Usti Nad Labem - Varnsdorf
17:00 Prostejov - Sokolov
  Češka 3. liga M
10:15 Sigma Olomouc B - Kromeriz
17:00 Rosice - Velke Mezirici
17:00 Hlucin - Dolni Benesov
17:00 Uhersky Brod - Vrchovina
  Češka 4. liga Divizija A M
10:15 Petrin Plzen - Horovicko
10:30 Jindrichuv Hradec - Marianske Lazne
17:00 Doubravka - Union Beroun
17:00 Prestice - Klatovy
  Češka 4. liga Divizija B M
10:15 Neratovice Byskovice - Brandys N. Labem
10:15 Aritma Prague - Chomutov
17:00 Ostrov - Ceski Brod
  Češka 4. liga Divizija C M
10:15 Kutna Hora - Dvur Kralove
17:00 Letohrad - Velke Hamry
17:00 Horky Nad Jizerou - Libis
17:00 Vysoke Myto - Ostra
  Češka 4. liga Divizija D M
10:30 Breclav - Lanzhot
  Češka 4. liga Divizija E M
17:00 Bzenec - HFK Olomouc
17:00 Hranice - Hodonin
17:00 Nove Sady - Vsetin
17:00 Skastice - Slavicin
  Češka 4. liga Divizija F M
10:15 Opava B - Havirov
17:00 Valašske Meziriči - Rymarov
17:00 Hermanice - Detmarovice
  Danska 1. liga M
13:00 Odense - Aalborg
13:00 Odense - Aalborg
14:00 B93 Kopenhagen - Odense
14:00 Aarhus VSK - Thisted
14:00 Brondby - Kolding
14:00 Farum Bk - Fortuna Hjorring
14:00 Bsf - Aalborg
14:00 Vildbjerg - Koge
  Danska 1. liga Ž
13:00 Odense - Aalborg
14:00 Bsf - Aalborg
14:00 Aarhus - Thy - Thisted
14:00 Vildbjerg - Koge
14:00 B 93 - Odense
14:00 Farum Bk - Hjorring
14:00 Brondby - Kolding
  Danska 2. liga M
13:00 Roskilde - Fremad Amager
15:30 Hvidovre - Nykobing FA Najava u pripremi.
  Estonija 1. liga M
12:00 Levadia Tallinn - Tallinn Kalev
15:00 Legion - Narva United
  Estonija 1. liga Ž
13:00 Vaprus - Lootos
13:00 Tulevik ja Suure-Jaani - Saku Sporting
17:00 Flora - Nomme Kalju
17:00 Talinna Kalev - Tammeka
  Farski otoci 1. liga M
16:00 Tb Tvoroyri - HB Torshavn
  Finska 2. liga M
16:00 Musa Pori - Jaro FF
16:00 KTP - Mypa
16:00 Kajaani - Sjk Akatemia
16:00 VPS-J - Gnistan
16:00 Oulu AC - Ekenas
  Gana 1. liga M
17:00 King Faisal - Eleven Wonders
17:00 Karela - Ebusua
17:00 Elmina Sharks - Medeama
17:00 Bechem United - Hearts Of Oak
17:00 Ashanti - Asante Kotoko
17:00 Dreams - Wafa
17:00 Inter Allies - Berekum Chelsea
17:00 Great Olympics - Legon Cities
17:00 Aduana Stars - Liberty
  Grčka 1. liga M
18:15 Panionios - Volos NPS
20:30 Aris Solun - OFI
  Gruzija 1. liga M
13:00 Merani Tbilisi - Telavi
13:00 Dila Gori - Saburtalo Tbilisi
13:00 Chikhura - Dinamo Tbilisi
13:00 Samtredia - Dinamo Batumi
13:00 Torpedo Kutaisi - Lokomotiv Tbilisi
  Hrvatska 1. liga M
18:55 Slaven Belupo - Gorica Najava u pripremi.
21:05 Varaždin - Dinamo Zagreb Najava u pripremi.
  Indonezija 2. liga M
10:30 Persijap Jepara - Martapura
10:30 Pscs Cilacap - Persepar Kalteng Putra
10:30 Putra Sinar Giri - Ps Hizbul Wathan
08:00 Persewar Waropen - Mitra Kukar
  Irska 2. liga M
16:00 Shamrock 2 - Bray Wanderers
  Island kup M
15:00 Hviti - Kfs
15:00 Kv - Kari
15:00 Vaengirs - Kh Hlidarendi
15:00 Haukar - Ellidi
16:00 Hottur - Sindri
16:00 Midas - Km Reykjavik
16:00 Isafjordur - Vestri
16:00 Throttur V. - Aegir
16:00 Alftanes - Fram Reykjavik
16:00 Vatnaliljur - Alfturelding
16:00 Kria - Hamar
16:00 Skallagrimur - Ymir
16:00 Dalvik/reynir - Fjallabyggd
18:00 Kfg Gardabaer - Kb Breidholt
20:00 Throttur Reykjavik - Alafoss
  Izrael 1. liga M
19:00 Hapoel Ironi KS - Ashdod
19:00 Bnei Yehuda - Hapoel Hadera
19:15 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana
20:00 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv
  Japan 2. liga M
11:00 Kofu - Nagasaki
11:00 Kanazawa - Omiya
12:00 Kusatsu - Mito
12:00 Okayama - Jef United Chiba
12:00 Renofa Yamaguchi - Matsumoto Yamaga
07:00 Albirex Niigata - Iwata
07:00 Montedio Yamagata - Kyoto
  Japan 3. liga M
11:00 Sagamihara - G-Osaka U23
06:00 Grulla Morioka - Fukushima United
06:00 Vanraure - Azul Claro Numazu
06:00 Yscc - Fc Tokyo U23
07:00 Toyama - Kamatamare
  Kanada 1. liga M
22:00 Pacific Fc - Valour
  Koreja 1. liga M
12:00 Busan I Park - Sangju Sangmu Fc
12:00 Pohang Steelers - Ulsan Horang
  Koreja kup M
10:00 Gyeongju Khnp - SMCE
12:00 Ansan Greeners - Siheung Citizen
12:00 Gyeongnam - Mokpo City
12:00 Gangneung - Cheongju
12:00 Gimhae - Cheonan City
12:00 Asan Mugunghwa - Jeonju Citizen
12:00 Daejeon Citizen - Chuncheon
12:00 Ulsan Citizen - Bucheon 1995
13:00 Seoul E-Land - Changwon
  Kosovo 1. liga M
16:00 Drita - Flamurtari
16:00 Feronikeli - Vushtrria
  Kostarika . liga M
23:00 Limon - Cartagines Deportiva
04:00 Deportivo Saprissa - Grecia
  Litva 1. liga M
12:00 Kauno Zalgiris - Žalgiris
16:00 Fk Panevezys - Suduva
  Litva 2. liga M
14:00 Hegelmann - Bfa Vilnius
15:00 Dainava Alytus - Fk Atmosfera
16:00 Minija - Jonava
  Mađarska 1. liga M
16:55 Mezokovesd-Zsory - Paks
19:00 Mol Fehervar - Kisvarda
21:05 Ujpest - Honved Budimpešta
  MLS M
00:00 New York Red Bulls - Philadelphia Union Najava u pripremi.
01:30 New England - Washington DC Najava u pripremi.
02:00 Real Salt Lake - Dallas Najava u pripremi.
02:30 Kansas City - Orlando City Najava u pripremi.
04:00 Vancouver Whitecaps - Montreal Najava u pripremi.
  Njemačka 1. liga M
15:30 Fortuna Dusseldorf - Hoffenheim Najava u pripremi.
15:30 Eintracht Frankfurt - Mainz Najava u pripremi.
15:30 RB Leipzig - Paderborn 07 Najava u pripremi.
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Munchen Najava u pripremi.
18:30 Borussia Dortmund - Hertha Berlin Najava u pripremi.
  Njemačka 1. liga Ž
13:00 Wolfsburg - Frankfurt
  Njemačka 2. liga M
13:00 Arminia Bielefeld - Nurnberg
13:00 Wehen - Dynamo Dresden
13:00 Regensburg - Darmstadt 98
  Njemačka 3. liga M
14:00 Munchen 1860 - Wurzburger Kickers
14:00 Zwickau - Hallescher
14:00 Braunschweig - Bayern Munchen (A)
14:00 Duisburg - Chemnitzer
14:00 Mannheim - Viktoria Koln
14:00 Meppen - Hansa Rostock
  Poljska 1. liga M
15:00 Jagiellonia - Wisla Plock
17:30 Zaglebie Lubin - Lech Poznan
20:00 Pogon Szczecin - Cracovia Krakow
  Poljska 2. liga M
12:40 Podbeskidzie - Niecicza
15:10 Warta Poznan - Olimpia Grudziadz
  Poljska 3. liga M
12:00 Lech 2 - Pogon Siedlce
16:00 Legionowo - Elana Torun
17:40 Leczna - S. Wola
  Poljska 4. liga Grupa 1 M
17:00 Bron Radom - Skierniewice
17:00 Swit Nowy Dwor Maz. - Tomaszow Mazowiecki
17:00 W. Mazowieckie - Zambrow
17:00 Ostroda - Ursus Warszawa
17:00 Pelikan Lowicz - Huragan Morag
  Poljska 4. liga Grupa 2 M
17:00 Swit Skolwin - Baltyk Koszalin
17:00 Kleczew - Gwardia Koszalin
17:00 Nielba Wagrowiec - Kotwica Kolobrzeg
  Poljska 4. liga Grupa 3 M
17:00 Zaglebie 2 - Polonia Bytom
17:00 Sleza Wroclaw - Brzeg
17:00 Kluczbork - Legnica 2
17:00 Bielsko-Biala - Rybnik
17:00 Gornik Zabrze 2 - Gwarek Tarnowskie Gory
17:00 Pniowek - Zielona Gora
17:00 Foto-Higiena Gac - Ruch Zdzieszowice
  Poljska 4. liga Grupa 4 M
11:00 Avia Swidnik - Hutnik Nowa Huta
17:30 Lublin - Ostrowiec Swietokrzyski
17:30 Sandomierz - Sokol Sieniawa
17:30 Wolka Pelkinska - Siarka Tarnobrzeg
  Portugal 1. liga M
22:15 Boavista - Moreirense Najava u pripremi.
  Prijateljske klubovi M
10:00 Benešov - Mas Taborsko
10:00 Bohemians 1905 B - Slavia Prague B
10:15 Admira Prag - Loko Vltavin
10:30 Helsinki HJK - Gnistan
10:30 Vaduz - Zurich
11:00 Luzern - Schaffhausen
11:00 Aarau - Thun
11:00 Banga Gargzdai - Neptunas
12:00 Sogndal - Aalesund
13:00 Jyvaskyla JK - TPV
13:00 Sarpsborg FK - Sandefjord
13:00 Seinajoen Jk - Haka Valkeakoski
13:15 TPS Turku - PIF Pargas
13:45 Servette - Xamax
14:00 KuPS Kuopio - KPV
14:00 Plzen B - Pisek
14:00 Rops Rovaniemi - Kajaani
14:00 Musa Pori - P-Ilrot Rauma
14:00 Honka Espoo - Lahti
14:00 Oulu AC - Hercules
15:00 Mypa - Sudet
15:00 Nitra - Ruzomberok
16:00 Eps - Espoo FC
17:00 Nachod - Chlumec nad Cidlinou
17:00 Trutnov - Dvur Kralove
18:00 Sandnes Ulf - Viking
  SAD 2. liga M
00:30 Richmond - Forward Madison
01:30 Fort Lauderdale - Tucson
02:00 Tormenta - Greenville
02:30 North Texas - Toronto Fc Ii
  SAD 3. liga M
00:00 Miami City - Tampa Bay U23
00:00 Portland Phoenix - Black Rock
01:00 Daytona - Sarasota
01:00 North Carolina Fusion U23 - Wake Fc
01:00 The Villages - Florida Elite
01:00 Reading - Ocean City
01:00 Charlotte Independ. 2 - Southern Soccer Academy
01:30 Dalton - Charlotte Eagles
01:30 West Virginia - North Carolina Fc U23
01:30 Long Island - New York U23
01:45 Asheville City - Peachtree City Moba
02:00 Euro New York - Manhattan
02:30 Kaw Valley - Menace
  SAD 4. liga M
00:30 Loudoun - Charleston
01:00 Indy Eleven - Birmingham
01:00 North Carolina - Hartford Athletic
01:30 Tampa Bay - Atlanta United 2
02:00 Saint Louis Fc - Charlotte Independ.
02:00 Colorado Springs - Sacramento Republic
02:30 Memphis - Philadelphia Union 2
02:30 San Antonio - La Galaxy 2
04:00 Orange County Sc - Austin Bold
04:00 San Diego Loyal - Tulsa
04:30 Reno - Rio Grande
04:30 Phoenix Rising - El Paso
  Slovenija 1. liga M
18:00 Tabor Sezana - Olimpija Ljubljana
  Srbija 1. liga M
18:00 Crvena Zvezda - Radnik
18:00 Spartak Subotica - Partizan
18:00 Čukarički - Indjija
18:00 Proleter Novi Sad - Bačka
18:00 Javor - Vojvodina
  Srbija 2. liga M
17:30 Bačka Topola - Novi Pazar
17:30 Sindjelic Beograd - Kolubara
17:30 Dinamo Vranje - Zemun
17:30 Novi Sad - Radnicki Pirot
  Turkmenistan 1. liga M
15:30 Asgabat - Altin Asir
  Ukrajina 1. liga M
16:00 Zarya Lugansk - Kolos Kovalyovka
16:00 Šahtjor Donetsk - Desna
16:00 Vorskla Poltava - Karpaty Lviv
  Venecuela 1. liga M
22:00 Lala - Maracay
22:00 Metropolitanos - Puerto Cabello
23:00 Aragua - Trujillanos
01:00 Deportivo Lara - Estudiantes Merida
  Vijetnam 1. liga M
12:00 Song Lam Nghe An - Da Nang
12:00 Bhts Quang Nam - Thanh Hoa
13:00 Than Quang Ninh - Hong Linh Ha Tinh
14:00 Ha Noi - Gia Lai
  Vijetnam 2. liga M
11:30 Binh Dinh - Dak Lak
  Zelenortsko Otočje M
15:00 Maio - Aca
15:00 Academica - Santiago Norte
15:00 Santiago Sul - Santo Antao Sul
15:00 Boavista - Sao Nicolau
15:00 Santo Antao Norte - Sporting Da Brava
15:00 Academica Do Fogo - Mindelense
Nogomet  Horn - Liefering (1:1)

Zbroj golova 3 T: više

HRK: 1.63U: 5/10Z: -5

 
Nogomet  Austria Beč (A) - BW Linz (3:0)

Zbroj golova 2,5 T: više

HRK: 1.51U: 5/10Z: +2.55

 
Nogomet  Stal Mielec - Puszcza Niepolomice (0:0)

Zbroj golova 2.5 T: manje

Pedja16K: 1.97U: 5/10Z: +4.85

 
Nogomet  Horn - Liefering (1:1)

Zbroj golova 4,5 T: više

HRK: 3.34U: 1/10Z: -1

 
Nogomet  Austria Beč (A) - BW Linz (3:0)

Zbroj golova 3,5 T: više

HRK: 2.31U: 1/10Z: -1

 
 Nisu Vam vidljive sve prognoze! Sve aktualne prognoze (0) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kria
Hamar
2,55 2,204,40 3,952,05 2,49
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Pohang Steelers
Ulsan Horang
3,09 2,703,29 3,312,22 2,49
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Aarau
Thun
4,10 3,604,05 3,971,64 1,76
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Polotsk
Khimik Svetlogorsk
9,13 7,385,85 5,351,25 1,30
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Mannheim
Viktoria Koln
1,68 1,783,75 3,754,87 4,49
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Sarpsborg FK
Sandefjord
2,07 1,923,54 3,652,97 3,32
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kauno Zalgiris
Žalgiris
3,58 4,203,53 3,631,83 1,70
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Botev Plovdiv
Botev Vratsa
1,42 1,524,37 4,056,67 5,75
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Duisburg
Chemnitzer
1,83 1,933,51 3,423,99 3,70
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Rops Rovaniemi
Kajaani
1,52 1,584,37 4,274,63 4,33
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Zwickau
Hallescher
2,39 2,543,15 3,132,95 2,77
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Zlin
Pribram
1,76 1,853,53 3,404,71 4,42
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Odra Opole
Gks Jastrzebie
2,77 2,603,25 3,262,50 2,66
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Slovan Liberec
Mlada Boleslav
1,56 1,474,15 4,445,70 6,56
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Admira
Mattersburg
2,33 2,503,42 3,322,93 2,77
Broj golova gostaMargina
Nogomet  Kaiserslautern
Carl Zeiss Jena
1,5
2
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Spartak Subotica
Partizan
2,5
3
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Nordsjaelland
Midtjylland
3
2,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  RB Leipzig
Paderborn 07
3,5
4
HendikepMargina
Nogomet  Javor
Vojvodina
+1,25
+1
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Pogon Szczecin
Cracovia Krakow
2,5
2,25
HendikepMargina
Nogomet  Zlin
Pribram
-0,75
-0,5
Hendikep 1. poluvrijemeMargina
Nogomet  Slovan Liberec
Mlada Boleslav
-0,25
-0,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Isloch Minsk R.
RUH Brest
2,25
2,5
HendikepMargina
Nogomet  Zalaegerszegi
Puskas Academy
-0,25
0
09:35 2
Nogomet Hapoel Ironi KS - Ashdod

Pad tečaja - Ishod bez neodlučenog

2,00 1,75
09:35 2
Nogomet Hapoel Ironi KS - Ashdod

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,75 2,45
09:35 više
Nogomet Podbeskidzie - Niecicza

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

2,00 1,99
09:35 2
Nogomet Podbeskidzie - Niecicza

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,97 4,72
09:35 1
Nogomet Hapoel Ironi KS - Ashdod

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,77 2,75
09:35 2
Nogomet Hapoel Ironi KS - Ashdod

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,73 2,71
09:35 više
Nogomet Fk Panevezys - Suduva

Pad tečaja - Zbroj golova (3,5)

2,38 2,37
09:35 1
Nogomet Borussia Dortmund - Hertha Berlin

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,38 1,37
09:34 2
Nogomet Jagiellonia - Wisla Plock

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

5,10 5,00
09:33 više
Nogomet Warta Poznan - Olimpia Grudziadz

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

1,92 1,91
09:32 više
Nogomet Honka Espoo - Lahti

Pad tečaja - Broj golova gosta (1)

1,71 1,69
09:32 više
Nogomet Honka Espoo - Lahti

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,5)

1,78 1,77
09:32 više
Nogomet Honka Espoo - Lahti

Pad tečaja - Zbroj golova (3)

2,05 2,03
09:32 1
Nogomet Honka Espoo - Lahti

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,92 1,84
09:32 više
Nogomet Sarpsborg FK - Sandefjord

Pad tečaja - Broj golova gosta (1)

1,83 1,82

LIVESCORE