Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 884.60 na 2263 prognoza
ROI: + 7.2%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2020/08 1 1 (1) 0.00 0.0
2020/07 15 8 -2.05 -2.9
2020/06 22 11 (1) -11.70 -11.5
2020/05 3 3 10.57 + 66.1
2020/03 5 4 (1) 5.80 + 23.2
2020/02 18 11 21.90 + 24.9
2020/01 22 10 -12.95 -12.6
2019/12 33 21 37.28 + 25.9
2019/11 52 28 (1) -2.49 -1.1
2019/10 56 34 22.00 + 8.1
2019/09 35 17 -23.70 -13.8
2019/08 21 15 26.30 + 26.0
2019/07 24 13 -1.45 -1.3
2019/06 32 18 (2) -6.71 -4.4
2019/05 39 21 (2) -11.02 -5.7
2019/04 30 17 (1) 1.03 + 0.7
2019/03 36 16 (2) -44.22 -25.0
2019/02 34 19 (1) 0.25 + 0.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Kolovoz 2020
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Prethodni
Arhiva prognoza: Kolovoz 2020
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
Ne postoji nijedna najava.
05. 08. 2020. ostale utakmice:
  Albanija 2. liga M
17:00 Devolli - Partizani 2
  Australija 1. liga M
10:00 Wellington - Brisbane Roar
  Australija Northern NSW liga M
11:00 Newcastle Olympic - Broadmeadow
12:15 Valentine - Lambton J.
12:15 Lake Macquarie - Adamstown Rosebud
12:15 Weston Workers - Maitland
  Å vedska 1. liga M
19:00 Hammarby - Falkenbergs Najava u pripremi.
19:00 Malmo FF - Helsingborg Najava u pripremi.
19:00 Varbergs Bois Fc - Djurgardens Najava u pripremi.
  Bjelorusija 1. liga Rezerve M
15:00 Belshina 2 - Slutsk 2
15:00 Shakhter Soligorsk 2 - Dinamo Brest 2
  Brazil Alagoano M
02:00 CSA - CRB
  Brazil Baiano M
02:30 Alagoinhas - Bahia
  Brazil Catarinense M
20:00 Concordia - Tubarao
21:00 Brusque - Gremio Juventus
21:00 Criciuma - Chapecoense
  Brazil Gaucho M
02:30 Gremio RS - Internacional
  Brazil Mineiro M
21:00 Tombense - Caldense
00:00 Cruzeiro - Uberlandia
02:30 America Mineiro - Atletico Mineiro
  Brazil Paraense M
20:30 Aguia De Maraba - Bragantino SP
20:30 Carajas - Paragominas
01:00 Tapajos - Remo
  Brazil Paraibano M
21:00 Treze Pb - Botafogo Pb
  Brazil Paranaense M
01:00 Coritiba - Athletico-Pr
  Brazil Paulista M
02:30 Corinthians - Palmeiras
  Brazil Pernambucano M
21:00 Sport Recife - Petrolina
21:00 Decisao - Academica Vitoria
02:30 Santa Cruz - Salgueiro
  Brazil Sergipano M
02:00 Sergipe - Confianca
  Estonija kup M
16:30 Paide - Tulevik U21
  Europska liga M
18:55 Kopenhagen FC - Basaksehir
18:55 Å ahtjor Donetsk - Wolfsburg
21:00 Manchester United - LASK Linz
21:00 Inter Milano - Getafe
  Farski otoci 2. liga M
19:00 HB II - AB II
21:00 NSI II - Hoyvik
  Finska 1. liga M
17:30 Ilves - Rops Rovaniemi
17:30 Haka Valkeakoski - HIFK
17:30 Sjk - KuPS Kuopio
17:30 Mariehamn IFK - Inter Turku
  Finska 2. liga M
17:30 KTP - Mypa Najava u pripremi.
17:30 KPV - Sjk Akatemia Najava u pripremi.
17:30 Kajaani - Oulu AC Najava u pripremi.
17:30 Jaro FF - Vaasa PS Najava u pripremi.
  Gruzija 2. liga M
15:30 Samgurali - Dusheti
  Hrvatska 1. liga M
20:00 Istra 1961 - Orijent Najava u pripremi.
  Island 1. liga M
21:15 Fjolnir - IA Akranes
21:15 Fjolnir - IA Akranes
21:15 FH Hafnarfjordur - Valur Reykjavik
21:15 FH Hafnarfjordur - Valur Reykjavik
  Italija 2. liga M
21:00 Cittadella - Frosinone
  Japan Liga kup M
12:00 Oita - Gamba Osaka
12:00 Kashima - Kawasaki Frontale
12:00 Cerezo Osaka - Urawa
12:00 Sapporo - Hiroshima
12:00 Urawa - Matsumoto Yamaga
12:00 Shimizu - Nagoya
12:00 Sagan Tosu - Yokohama FC
12:00 Kashiwa - Shonan
  Jordan 1. liga M
17:00 Al Hussein - Al Ahli
17:00 Al Jazeera Amman - Sahab
17:00 Sahab - Al Jazeera Amman
19:30 Al Hussein - Al Sareeh
  Kazakhstan 1. liga M
15:00 Zhetysu - Shakhtyor Karagandy
15:00 Tobol Kostanay - Okzhetpes Kokshetau
15:00 Ordabasy - Kyzylzhar
15:00 Kaisar - Astana
15:00 Kaspij Aktau - Taraz
  Kina 1. liga M
12:00 Shandong Luneng - Shanghai Shenhua Najava u pripremi.
14:00 Henan Jianye - Guangzhou RF Najava u pripremi.
  Kolumbija 1. liga M
22:00 Patriotas - Ind. Medelin
22:00 Bucaramanga - Dep. Pasto
22:00 Atl. Nacional - Chico
22:00 Millonarios - Jaguares De Cordoba
22:00 Alianza Petrolera - Cucuta
22:00 America De Cali - Deportivo Cali
22:00 Aguilas Doradas - Once Caldas
22:00 Pereira - La Equidad
22:00 Envigado - Deportes Tolima
22:00 Junior Barranquilla - Santa Fe
  Kurakao 1. liga M
01:30 Centro Dominguito - Vesta
01:30 Victory Boys - Subt
  Maroko 1. liga M
21:00 Moghreb Tetouan - Raja Casablanca
  Mađarska 2. liga M
14:45 Bekescsabai 1912 - Vasas
17:00 Debreceni Eac - Debreceni
17:30 Szentlorinc - Gyirmot
17:30 Dorogi - Soroksar
17:30 Budaorsi - Siofok
19:00 Nyiregyhaza - Pecsi Mfc
19:00 Csakvar - Szeged 2011
19:00 Haladas - Szolnoki Mav
19:00 Ajka - Kazincbarcikai
19:00 Gyori ETO - Kaposvar
  MLS M
02:00 Chicago Fire - San Jose Earthquakes Najava u pripremi.
02:00 Nashville - Houston Dynamo Najava u pripremi.
02:00 Philadelphia Union - Portland Timbers Najava u pripremi.
  Moldavija 1. liga M
17:00 Milsami Orhei - Dinamo Bender
19:30 Sheriff - Petrocub
  Norveška 1. liga M
20:30 Molde - Start Najava u pripremi.
  Paragvaj 1. liga M
22:00 Sol De America - 12 De Octubre
00:30 Guarani Asuncion - River Plate Asuncion
  Prijateljske klubovi M
10:00 Celje - Drava Ptuj
10:00 Pandurii - Universitatea Craiova
10:00 Sigma Olomouc - Brno
11:00 Banik Ostrava - Trinec
11:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov
11:00 Gent - Seraing United
11:00 Sparta Prag B - Vlasim
12:00 Stal Mielec - Wisla Krakow
13:00 Dinamo Brest - Krumkachy
13:00 Offenbach - RW Essen
15:00 Lens - Union St. Gillioise
15:00 Jong Ajax - Telstar
16:00 Caen - Vannes
16:00 Olimpik Donetsk - Kyiv-Sviatoshyn
17:00 Ujpest - Kisvarda
17:00 Tikves - Gostivar
17:00 Slavia Prag - St. Polten
17:00 Jagiellonia - Pruszkow
17:00 Koper - Ferencvaros
17:00 Jablonec - Pardubice
17:00 Slovan Bratislava - Zlin
17:00 Doxa - Olympiakos Nikozija
17:00 Chambly - Laval
17:30 Prepere - Hradec Kralove
17:30 Omonia Aradippou - Anorthosis Famagusta
17:30 Kolin - Liberec B
17:30 Dinamo Vranje - Radan Lebane
17:30 Korab - Drita
17:30 Nd Gorica - Sparta Prag
17:30 Ohrid - Pitu Guli
17:30 Varnsdorf - Oberlausitz Neugersdorf
18:00 Quevilly - Le Havre
18:00 Halle - Babelsberg 03
18:00 Zapy - Meteor Prag
18:00 Velvary - Vysegrad
18:00 Grenoble - Stade Nyonnais
18:00 Sokolov - Ostrov
18:00 Rodez - Villefranche
18:00 Mura - Zalaegerszegi
18:00 Grenoble - Nyonnais
18:00 Apollon Limassol - Karmiotissa Polemidion
18:00 Paralimniou - Omonia
18:00 Amiens - Valenciennes
18:00 Maribor - Reims
18:00 Podbeskidzie - Hutnik Krakow
18:00 Banik Most - Sous - Usti Nad Labem
18:00 Creteil - Red Star Fc 93
18:00 Nea Salamis - Asil
18:00 Creteil - Red Star
18:00 Volendam - RKAV Volendam
18:30 Michelbach - Erndtebruck
18:30 NAC Breda - Baronie
18:30 Oberganserndorf - Gersthofer
18:30 Lens - Paris FC
19:00 Fortuna Dusseldorf (A) - SC Velbert Najava u pripremi.
19:00 Remscheid - Sprockhövel
19:00 Francs Borains - RWDM 47
19:00 Red Star Penzing - Ottakring
19:00 Fortuna Dusseldorf - Velbert
19:00 Ostbahn - Stadlau
19:00 Clermont - Chateauroux
19:00 Le Touquet - Rouen
19:00 Falkensee-Finkenkrug - Tb Berlin
19:00 Hemelingen - Uphusen
19:00 FUS Rabat - Union Touarga
19:00 Chateaubriant - Nantes Ii
19:00 St. Margarethen - Mauerwerk
19:00 AZ Alkmaar - Zwolle
19:00 Paris Saint Germain - Sochaux
19:15 Finnentrop/bamenohl - Arpe/wormbach
19:30 Meerbusch - Kappelen
19:30 Lierse - Londerzeel
19:30 Monheim - Rather
19:30 Jeddeloh - Delmenhorst
19:30 Friesdorf - Engers
19:30 Evv - Helmond
19:30 Wattenscheid - Honnepel
19:30 Seraing United - Patro M.
20:00 Hilden - Sw Dusseldorf
20:30 Marseille - Montpellier
  Prijateljske klubovi Ž
19:00 Tienen - Gent
  Rumunjska 1. liga M
19:00 Chindia Targoviste - Voluntari
19:00 Sepsi - Clinceni
19:00 Hermanstadt - CSMS Iasi
19:00 Dinamo Bukurešt - Viitorul Constanta
19:00 Dinamo Bukurešt - Viitorul Constanta
  Rusija kup M
15:00 Krasnyy Sgafkst - Luki-Energiya
15:00 Kaluga - Dnjepr Smolensk
15:00 Rodina - Strogino
15:00 Murom - Ryazan
15:00 Spartak Nalchik - Yessentuki
15:00 Anzhi - FKMakhachkala
15:00 Vidnoe - Kvant Obninsk
15:00 Zenit Izhevsk - Tyumen
15:00 Tuapse - Kuban
15:00 Saturn Ramenskoye - Kolomna
15:00 Lada Togliatti - Volna Nizhegorodskaya
15:00 Volga TV - Zvezda St. Peterburg
16:00 Znamya Noginsk - Znamja Truda
18:00 Taganrog - Kholding
  SAD 4. liga M
02:30 Memphis - Pittsburgh
04:30 La Galaxy 2 - Oklahoma City Energy
  Saudijska Arabija 1. liga M
18:00 Al Adalh - Al Ettifaq SA
18:30 Al Wehda - Al Shabab S.A.
20:00 Al Nasr S.A. - Al Hilal
  Sejšeli 1. liga M
12:00 Anse Reunion - Revengers
  Sirija kup M
16:00 Al Jaish - Al Wahda Club
16:00 Al Majd - Al-Sahel
  Slovačka 3. liga Istok M
16:30 Svidnik - Stropkov
16:30 Spisske Podhradie - Hummene
16:30 Sobrance - Plavnica
16:30 B. Nova Ves - Snina
16:30 Lipany - Slavia Tu Kosice
16:30 Mladost Kalša - Vranov Nad Topl Ou
16:30 Tatran Presov - Giraltovce
17:30 Krompachy - Spisska Nova Ves
  Slovačka kup M
17:00 Cierne - Javorník Makov
18:00 Sasova - Salkova
  Somalija 1. liga M
14:30 Gaadiidka - Mogadishu City
  Srbija 1. liga M
20:00 Rad - Bačka Topola Najava u pripremi.
20:00 Zlatibor Cajetina - Proleter Novi Sad Najava u pripremi.
20:00 Radnik - Mladost Lučani Najava u pripremi.
20:00 Crvena Zvezda - Radnicki Niš Najava u pripremi.
20:00 Metalac GM - Mačva Šabac Najava u pripremi.
20:00 Indjija - Voždovac Najava u pripremi.
20:00 Bačka - Spartak Subotica Najava u pripremi.
20:00 Vojvodina - Čukarički Najava u pripremi.
20:00 Javor - Napredak Najava u pripremi.
20:00 Novi Pazar - Partizan Najava u pripremi.
  Švicarska kup M
18:00 Winterthur - Bavois
  USL M
01:30 Atlanta United 2 - Charleston
01:30 Philadelphia Union 2 - New York Red Bulls 2
02:00 Saint Louis Fc - Sporting Kansas City 2
02:00 Birmingham (USA) - Charlotte Independ.
02:30 Memphis - Pittsburgh
04:30 La Galaxy 2 - Oklahoma City Energy
  USL 2. liga M
01:00 Greenville - Tormenta
  Uzbekistan 1. liga M
16:00 Termez Surkhon - Navbahor Namangan
16:00 Termez Surkhon - Navbahor Namangan
  Vijetnam kup M
13:00 Hong Linh Ha Tinh - Than Quang Ninh
14:15 Ha Noi - Can Tho
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  St. Johnstone
Aberdeen
3,08 2,173,14 3,502,37 3,83
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Varnamo
Qviding
1,30 1,385,07 4,507,12 6,00
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Trollhattan
Lunds
2,93 2,613,73 3,732,01 2,22
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kaapo Kaarina
Salon Palloilijat
1,67 1,534,08 4,394,15 4,72
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Honka Espoo
Sjk
1,71 1,803,45 3,354,95 4,53
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Flekkeroy
Arendal
2,42 2,703,72 3,722,36 2,19
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  HJS Akatemia
Ilves II
2,72 2,525,00 5,001,93 2,03
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Lindome GIF
Utsiktens
2,32 2,153,64 3,612,52 2,75
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Avai
Nautico Recife
1,97 2,083,13 3,033,58 3,33
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Tvaakers
Oskarshamns
2,34 2,193,70 3,732,45 2,65
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Linkopings
Kristianstad
1,89 1,963,67 3,653,38 3,19
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Oulu AC
KTP
1,63 1,673,70 3,624,73 4,48
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  KFUM Oslo
Lillestrom
3,27 3,113,61 3,592,00 2,07
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Motala AIF
Torns If
3,17 3,023,63 3,681,93 2,02
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Cuiaba Esporte
Brasil De Pelotas
1,65 1,703,30 3,235,10 4,87
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Western United
Western Sydney
3
2,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Orlando City
Minnesota
2,75
2,5
HendikepMargina
Nogomet  Wexford Youths
Cabinteely
+0,75
+1
HendikepMargina
Nogomet  Deportivo la Coruna
Fuenlabrada
+1,25
+1
HendikepMargina
Nogomet  Hacken
Kalmar
-0,75
-1
HendikepMargina
Nogomet  Stjarnan
Fjolnir
-1,25
-1,5
HendikepMargina
Nogomet  Bohemians
Dundalk
+0,75
+0,5
01:20 2
Nogomet Yokohama F. Marinos - Kashiwa

Pad tečaja - Hendikep (-0,5)

1,98 1,95
01:20 2
Nogomet Vaduz - Thun

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,26 2,25
01:18 1
Nogomet Vaduz - Thun

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,62 2,61
01:18 2
Nogomet Vaduz - Thun

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,27 2,26
01:18 1
Nogomet Lindome GIF - Utsiktens

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,07 2,06
01:18 2
Nogomet Bohemians - Dundalk

Pad tečaja - Hendikep (+0,5)

1,92 1,91
01:16 2
Nogomet Goias - Sao Paulo

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,84 1,83
01:16 1
Nogomet St. Patricks - Finn Harps

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,51 1,50
01:16 2
Nogomet Tijuana - Tigres

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,04 2,03
01:16 1
Nogomet Bohemians - Dundalk

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,31 4,30
01:16 2
Nogomet Bohemians - Dundalk

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,94 1,93
01:15 više
Nogomet St. Patricks - Finn Harps

Pad tečaja - Zbroj golova (2)

1,93 1,90
01:15 više
Nogomet Seoul FC - Gangwon FC

Pad tečaja - Zbroj golova (2,75)

2,02 2,00
01:15 manje
Nogomet Necaxa - America De Mexico

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

1,98 1,95
01:14 2
Nogomet Vaduz - Thun

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,28 2,27

LIVESCORE