Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 829.49 na 1506 prognoza
ROI: + 9.6%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2018/09 31 22 (3) 33.45 + 22.0
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Rujan 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Prethodni
Arhiva prognoza: Rujan 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
23. 09. 2018. ostale utakmice:
  Argentina 1. liga M
16:00 San Martin Tucuman - Argentinos Juniors
16:00 Tigre - Atletico Huracan
18:15 Gimnasia La Plata - Rosario Central
18:15 San Martin de San Juan - Atletico Tucuman
22:45 Boca Juniors - River Plate
  Austrija 1. liga M
14:30 Austria Beč - LASK Linz
14:30 Wacker Innsbruck - Admira
17:00 Salzburg - Rapid Stopostotni Salzburg dočekuje sve bolji Rapid
  Austrija 2. liga M
10:30 Juniors OO - Liefering
  Å kotska 1. liga Ž
14:00 Spartans - Stirling University
14:00 Forfar Farmington - Celtic
15:10 Glasgow City - Rangers
17:00 Hamilton Academical - Hibernian
  Å panjolska 1. liga M
12:00 Levante - Sevilla Najava u pripremi.
16:15 Villarreal - Valencia Najava u pripremi.
20:00 Betis - Athletic Bilbao Najava u pripremi.
20:45 Barcelona - Girona Barcelona želi nastaviti 100% niz s kojim su započeli prvenstvo
  Å panjolska 2. liga M
12:00 Mallorca - Albacete
16:00 Oviedo - Elche
18:00 Numancia - Almeria
18:00 Reus Deportiu - Gimnastic
18:00 Las Palmas - Malaga
20:00 Cadiz - Alcorcon
  ÄŒile 1. liga M
17:00 U. De Concepcion - U. De Chile
20:00 Curico Unido - O Higgins
22:30 Colo Colo - Antofagasta
  Belgija 1. liga M
20:00 Cercle Brugge - Genk
14:30 Gent - Club Brugge Kalinić protiv Letice u derbiju Jupiler lige
18:00 Anderlecht - Standard Liege Sljedeći Dinamov protivnik u EL dočekuje Standard u derbiju belgijske lige
  BiH 1. liga M
16:30 Mladost Doboj - Željezničar
19:30 Široki Brijeg - Zvijezda Brgule
19:30 Čelik Zenica - Tuzla City
  Bjelorusija 1. liga M
18:45 Dinamo Minsk - Luch Minsk
  Brazil 1. liga M
16:00 Gremio RS - Ceara
21:00 Flamengo RJ - Atletico Mineiro
21:00 Atletico Paranaense - Parana
21:00 Corinthians - Internacional
23:00 Vitoria BA - Botafogo RJ
23:00 Sport Recife - Palmeiras
00:00 Cruzeiro - Santos
  Bugarska 1. liga M
14:00 Vereya - Dunav Ruse
16:30 Cherno More Varna - Slavia Sofia
19:00 Botev Plovdiv - Ludogorets Razgrad
  Češka 1. liga M
18:00 Slavia Prag - Bohemians 1905
  Češka 2. liga M
15:00 Hradec Kralove - Viktoria Žižkov
16:30 Mas Taborsko - Češke Budejovice
16:30 Varnsdorf - Trinec
  Cipar 1. liga M
17:00 APOEL Nikozija - Doxa
19:00 Alki Oroklini - Anorthosis Famagusta
  Crna Gora 1. liga M
15:00 Sutjeska - Budućnost Podgorica
15:30 Mornar Bar - Grbalj
  Danska 1. liga M
12:00 Sonderjyske - Midtjylland
14:00 Hobro - Aalborg
16:00 Kopenhagen FC - Nordsjaelland
18:00 Aarhus AGF - Brondby
  Danska 1. liga Ž
16:15 Thy - Thisted - B 93
  Danska 2. liga M
13:45 Silkeborg - Nykobing FA
13:45 Roskilde - Hvidovre
13:45 Fredericia - Lyngby
13:45 Thisted - Viborg
13:45 Naestved - Fremad Amager
13:45 Koge - Helsingor
  Engleska 1. liga M
14:30 West Ham - Chelsea Chelsea želi produljiti pobjednički niz
17:00 Arsenal - Everton Arsenal dobio 20/24 posljednje domaće utakmice protiv Evertona
  Estonija 1. liga M
14:00 Tallinn Kalev - Kalju Nomme
  Finska 1. liga M
18:00 Mariehamn IFK - TPS Turku
  Finska 2. liga M
17:30 EIF - HIFK
  Francuska 1. liga M
17:00 Guingamp - Bordeaux Najava u pripremi.
21:00 Lyon - Marseille Najava u pripremi.
15:00 Rennes - Paris Saint Germain PSG je dobio 6 posljednjih gostovanja kod Rennesa
  Francuska 1. liga Ž
15:00 Montpellier - PSG
  Grčka 1. liga M
15:00 Xanthi - OFI
18:00 Panathinaikos - Levadiakos
19:30 PAOK - AEK Atena
  Hrvatska 1. liga M
16:30 Dinamo Zagreb - Inter Zaprešić Bjelica ne dozvoljava previše opuštanja nakon velike pobjede nad Fenerbahceom
  Hrvatska 2. liga M
14:30 Hajduk 2 - Dinamo 2
16:30 Lučko - Zadar
16:30 Dugopolje - Osijek 2
16:30 Bijelo Brdo - Međimurje
  Island 1. liga M
16:00 KA Akureyri - Grindavik
16:00 IBV Vestmannaeyjar - Stjarnan
16:00 Fjolnir - Breidablik
16:00 KR Reykjavik - Fylkir
16:00 Keflavik - Vikingur R.
16:00 FH Hafnarfjordur - Valur Reykjavik
  Italija 1. liga M
15:00 Chievo - Udinese Najava u pripremi.
12:30 Torino - Napoli Napoli se muči na početku sezone
  Italija 2. liga M
21:00 Padova - Cremonese
  Japan 1. liga M
11:00 Urawa - Kobe
  Japan 1. liga Ž
06:00 Vegalta Sendai - Inac Leonessa
06:00 Albirex Niigata - Cerezo Osaka Sakai
07:00 Jef United Ichihara - Kanagawa Sagamihara
08:00 Nagano Parceiro - Nippon
  Japan 2. liga M
08:00 Kanazawa - Montedio Yamagata
  Južna Afrika 1. liga M
15:00 Supersport United - Black Leopards
15:00 Bloemfontein Celtic - Maritzburg United
  Kina 1. liga M
13:35 Tianjin Teda - Beijing Renhe
13:35 Guangzhou R&f - Chongqing Lifan
  Kolumbija Apertura M
00:15 Deportivo Cali - Deportes Tolima
00:30 Dep. Pasto - Alianza Petrolera
02:30 Huila - Atl. Nacional
  Kvalifikacije za EP U17 Ž
11:00 Francuska - Bosna i Hercegovina
15:00 Estonija - Austrija
15:00 Slovenija - Bjelorusija
15:30 Makedonija - Mađarska
  Latvija 1. liga M
14:00 Jelgava - Spartaks
15:00 Valmieras - Ventspils
17:00 Liepajas Metalurgs - Riga FK
  Meksiko Apertura M
23:00 At. Guadalajara - Queretaro
01:00 Santos Laguna - Veracruz
03:00 Tigres - Monterrey
  MLS M
19:00 Philadelphia Union - Kansas City
01:00 LA Galaxy - Seattle Sounders
01:00 Vancouver Whitecaps - Dallas
  Nizozemska 1. liga M
12:15 Feyenoord - Utrecht
14:30 Emmen - Zwolle
14:30 Groningen - AZ Alkmaar
16:45 PSV - Ajax Šesto kolo Eredivisie donosi najveći nizozemski derbi
  Njemačka 1. liga M
15:30 Bayer Leverkusen - Mainz Najava u pripremi.
  Njemačka 2. liga M
13:30 Heidenheim - Greuter Furth
13:30 Paderborn 07 - Magdeburg
13:30 Duisburg - Erzgebirge Aue
13:30 Hamburger SV - Regensburg
  Njemačka 3. liga M
13:00 Zwickau - Osnabruck
14:00 Hallescher - Aalen
  Njemačka Reg SI M
13:30 Meuselwitz - Furstenwalde
13:30 Hertha Berlin (A) - Dynamo Berlin
13:30 Budissa Bautzen - Chemnitzer
13:30 Wacker Nordhausen - Erfurt
  Njemačka Reg. JZ M
14:00 Hoffenheim 2 - Mainz(A)
  Njemačka Reg. Sjever M
14:00 Havelse - Hansa Luneburg
14:00 Eintracht Norderstedt - Weiche Flensburg 08
15:00 Holstein Kiel (A) - Jeddeloh
15:00 Oldenburg - Lupo-Martini
  NorveÅ¡ka 3. liga Skupina 1 M
13:00 Fram Larvik - Mjolner
16:00 Odd 2 - Honefoss
16:00 Raufoss - Fredrikstad
  NorveÅ¡ka 3. liga Skupina 2 M
13:00 Vard Haugesund - Stjordals/blink
14:00 Brattvag - Arendal
15:00 Valerenga 2 - Kjelsas
15:30 Bryne - Hodd
  Norveška 1. liga M
18:00 Stromsgodset - Molde Najava u pripremi.
18:00 Stabaek - Ranheim
18:00 Bodo/Glimt - Start
18:00 Kristiansund - Haugesund
18:00 Brann - Sandefjord Najava u pripremi.
20:00 Rosenborg - Sarpsborg FK
  Norveška 1. liga Ž
16:00 Grand Bodo - Roa
  Norveška 2. liga M
15:00 Viking - Sogndal
16:00 Nest-Sotra - Floro
16:00 Jerv - Strommen
18:00 ULL Kisa - Asane
18:00 Sandnes Ulf - Notodden
18:00 Ham Kam - Levanger
18:00 Kongsvinger - Tromsdalen Uil
  Paragvaj Apertura M
14:00 Olimpia Asuncion - 3 De Febrero
21:00 Deportivo Santani - Libertad Asuncion
  Poljska 1. liga M
15:30 Slask Wroclaw - Piast Gliwice
18:00 Gornik Zabrze - Jagiellonia
  Poljska 2. liga M
12:30 Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sacz
12:45 Katowice - Puszcza Niepolomice
  Portugal 1. liga M
17:00 Feirense - Nacional Madeira
17:00 Tondela - Moreirense
19:30 Benfica - Aves
21:30 Portimonense - Vitoria Guimaraes
  Portugal 2. liga M
12:15 Vitoria Guimaraes B - Leixoes
17:00 Viseu - Famalicao
18:00 Pacos Ferreira - Sporting Covilha
18:00 Estoril - Mafra
18:00 Farense - Academica
  Rumunjska 1. liga M
20:00 FCSB - Dunarea Calarasi
  Rusija 1. liga M
15:30 Zenit - Lokomotiv Moskva Neporaženi Zenit dočekuje branitelja naslova koji je u jako lošoj formi
18:00 CSKA Moskva - Spartak Moskva Vlašić: Osjećam se fenomenalno u CSKA
  Singapur 1. liga M
11:30 Albirex Niigata - Hougang United
11:30 Home United - Warriors
  Škotska 1. liga M
13:30 Kilmarnock - Celtic
16:00 Glasgow Rangers - St. Johnstone
  Slovačka 1. liga M
15:00 Dunajska Streda - Spartak Trnava
  Slovačka 2. liga M
10:30 Žilina B - Komarno
15:30 Tatran Presov - Slavoj Trebisov
  Slovenija 1. liga M
14:00 Triglav Gorenjska - Rudar Velenje
16:00 Celje - Mura
18:15 Olimpija Ljubljana - Aluminij
  Španjolska 1. liga Ž
11:00 Sevilla - Cajasol Trigueros
12:00 Tenerife - Valencia
13:00 Logrono - Real Sociedad
15:00 Malaga - Real Betis
  Srbija 1. liga M
19:00 Partizan - Crvena Zvezda
  Švedska 1. liga M
15:00 AIK Stockholm - Hammarby
17:30 Malmo FF - Kalmar
  Švedska 1. liga Ž
13:00 Vittsjo Gik - Limhamn Bunkeflo
14:00 Rosengard - Kristianstad
15:00 Djurgaarden - Pitea If
  Švedska 2. liga M
15:00 Falkenbergs - Jonkopings Sodra
15:00 Varbergs Bois Fc - Gefle
17:30 Orgryte - Brage
17:30 Helsingborg - Frej Najava u pripremi.
  Švicarska 1. liga M
16:00 Zurich - Luzern
16:00 St. Gallen - Lugano
16:00 Young Boys - Basel Dinamov krvnik dočekuje Basel u velikom derbiju švicarske lige
  Švicarska 2. liga M
16:00 Vaduz - Winterthur
  Turska 1. liga M
15:00 Kasimpasa - Alanyaspor
18:00 Akhisar Belediye - Galatasaray
18:00 Antalyaspor - Sivasspor
  Turska 2. liga M
15:30 Eskisehirspor - Gaziantepspor
18:30 Afjet Afyonspor - Balikesirspor
18:30 Altay - Giresunspor
  Ukrajina 1. liga M
16:00 Dinamo Kijev - Desna
16:00 Šahtjor Donetsk - Chernomorets Odessa
18:30 Vorskla Poltava - Zarya Lugansk
  Urugvaj Apertura M
21:00 Cerro - Racing Montevideo
21:00 Boston River - Rampla Jrs
21:00 Penarol - Torque
21:00 CA River Plate - Defensor Sp.
23:30 Wanderers - Progreso
  Urugvaj Clausura M
21:00 Cerro - Racing Montevideo
21:00 Boston River - Rampla Jrs
21:00 Penarol - Torque
21:00 CA River Plate - Defensor Sp.
23:30 Wanderers - Progreso
  Venecuela 1. liga M
17:00 Deportivo La Guaira - Trujillanos
21:30 Deportivo Tachira - Portuguesa Acarígua
21:30 Atletico Venezuela - Mineros
22:00 Estudiantes Merida - Puerto Cabello
22:00 Zulia - Metropolitanos
00:00 Monagas SC - Caracas
01:00 Zamora FC - Deportivo Anzoategui
01:00 Deportivo Lara - Estudiantes Merida
  Venecuela Clausura M
17:00 Deportivo La Guaira - Trujillanos
21:30 Atletico Venezuela - Mineros
21:30 Deportivo Tachira - Portuguesa Acarígua
22:00 Estudiantes Caracas - Puerto Cabello
22:00 Zulia - Metropolitanos
23:00 Carabobo - Aragua
00:00 Monagas SC - Caracas
01:00 Deportivo Lara - Estudiantes Merida
01:00 Zamora FC - Deportivo Anzoategui
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Orebro
Sirius
1,73 1,813,63 3,624,95 4,33
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Mjondalen
Aalesund
2,51 2,263,28 3,352,66 2,92
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Coleraine
Ballymena
1,43 1,364,52 4,786,32 7,38
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Braintree
Leyton
4,55 4,953,42 3,511,72 1,65
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Huila
Atl. Nacional
5,70 5,453,38 3,331,65 1,69
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Vancouver Whitecaps
Dallas
2,06 1,973,78 3,843,33 3,55
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Verona
Spezia
1,90 1,943,29 3,244,44 4,28
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Torpedo Minsk
BATE Borisov
9,94 9,485,41 5,221,25 1,26
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Fenerbahče
Bešiktaš
2,42 2,513,32 3,352,80 2,70
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Halifax
Afc Fylde
2,64 2,723,20 3,222,51 2,43
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Krylya Sovetov
Krasnodar
3,77 4,043,07 3,172,08 2,02
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Perugia
Carpi
1,94 1,963,27 3,184,28 4,30
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Aldosivi
Belgrano
2,47 2,412,93 2,963,15 3,19
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Cruzeiro
Santos
2,50 2,443,05 2,993,22 3,37
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Solihull Moors
Dagenham&Red
1,80 1,823,40 3,404,23 4,13
Hendikep gemovaMargina
Tenis  D.Lajovic
P.Herbert
-1,5
-2,5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  S.Kenin
S.Hsieh
+1,5
+0,5
Broj golova gostaMargina
Nogomet  Dungannon
Crusaders
2,5
2
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Orebro
Sirius
3
2,5
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Orebro
Sirius
2
1,5
HendikepMargina
Nogomet  Krylya Sovetov
Krasnodar
+0,25
+0,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Norrby
Varnamo
3
2,75
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Cruzeiro
Santos
2
1,75
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Oxford United
Manchester City
3,75
3,5
HendikepMargina
Nogomet  Hannover
Hoffenheim
+0,25
+0,5
Hendikep 1. poluvrijemeMargina
Nogomet  Bayern Munchen
Augsburg
-1
-1,25
Zbroj golova 1. poluvrijemeMargina
Nogomet  Real Sociedad
Rayo Vallecano
1
1,25
HendikepMargina
Nogomet  Tigres
Monterrey
-0,5
-0,25
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Vancouver Whitecaps
Dallas
3
2,75
23:29 1
Nogomet Braga - Sporting Lisabon

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,54 2,53
23:29 2
Nogomet Gorodeya - Neman

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,47 2,45
23:29 2
Nogomet Apollon Limassol - Nea Salamis

Pad tečaja - Hendikep (-2)

1,75 1,73
23:29 manje
Nogomet Apollon Limassol - Nea Salamis

Pad tečaja - Zbroj golova (3)

2,16 2,14
23:29 2
Košarka Limoges - Gravelines

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,82 2,73
23:29 1
Košarka Limoges - Gravelines

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,59 1,53
23:29 1
Nogomet Apollon Limassol - Nea Salamis

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,25 1,25
23:29 više
Nogomet Braga - Sporting Lisabon

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1)

1,64 1,62
23:29 1
Nogomet Braga - Sporting Lisabon

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,86 1,85
23:29 1
Nogomet Braga - Sporting Lisabon

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,62 2,61
23:27 1
Tenis F.Ferro - J.Fett

Pad tečaja - Ishod meča

1,56 1,54
23:26 2
Američki nogomet Detroit - New England

Pad tečaja - Konačni ishod

1,36 1,35
23:25 1
Nogomet Hacken - Goteborg IFK

Pad tečaja - Hendikep (-0,75)

1,83 1,82
23:25 2
Nogomet Braga - Sporting Lisabon

Pad tečaja - Hendikep (0)

2,14 2,13
23:25 manje
Nogomet Tigres - Monterrey

Pad tečaja - Zbroj golova (2,25)

2,00 1,98

LIVESCORE