Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 678.52 na 805 prognoza
ROI: + 13.9%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2017/06 45 31 (2) 57.23 + 20.3
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Lipanj 2017
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Prethodni
Arhiva prognoza: Lipanj 2017
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
29. 06. 2017. ostale utakmice:
  Argentina kup M
23:00 Union Santa Fe - Nueva Chicago
  Å vedska 1. liga Ž
19:00 Hammarby - Vittsjo Gik Najava u pripremi.
19:00 Pitea If - Rosengard Najava u pripremi.
19:00 Eskilstuna - Linkoping Najava u pripremi.
19:00 Kopparbergs/g. - Limhamn Bunkeflo Najava u pripremi.
  Bolivija Apertura M
21:00 Sports Boys Warnes - Universitario De Sucre
01:00 Nacional Potosi - San Jose
02:00 Jorge Wilstermann - Petrolero
  Copa Sudamericana M
00:15 Ponte Preta - Sol De America
02:45 Fluminense - Universidad Catolica
02:45 Racing Club de Avellaneda - Ind. Medelin
  COSAFA Kup M
17:00 Malavi - Angola
17:00 Tanzanija - Mauricijus
  Europska liga M
19:00 Levski - Sutjeska Najava u pripremi.
14:00 Shirak - Nd Gorica Najava je dostupna samo pretplatnicima.
16:00 Irtysh Pavlodar - Dunav Ruse Najava je dostupna samo pretplatnicima.
16:45 Kairat - Atlantas Najava je dostupna samo pretplatnicima.
17:00 Partizani Tirana - Botev Plovdiv Najava je dostupna samo pretplatnicima.
17:00 Pyunik - Slovan Bratislava Najava je dostupna samo pretplatnicima.
17:00 Ventspils - Valur Reykjavik Najava je dostupna samo pretplatnicima.
17:20 Trencin - Torpedo Kutaisi Najava je dostupna samo pretplatnicima.
17:30 Dinamo Minsk - NSI Runavik Najava je dostupna samo pretplatnicima.
17:30 Levadia Tallinn - Cork City Najava je dostupna samo pretplatnicima.
18:00 Vaasa PS - Olimpija Ljubljana Najava je dostupna samo pretplatnicima.
18:00 Chikhura Sachkher - Altach Najava je dostupna samo pretplatnicima.
18:00 Dinamo Batumi - Jagiellonia Najava je dostupna samo pretplatnicima.
18:00 Shakhter Soligorsk - Suduva Najava je dostupna samo pretplatnicima.
18:00 Shkendija - Dacia Chisinau Najava je dostupna samo pretplatnicima.
18:30 Kalju Nomme - B36 Torshavn Najava je dostupna samo pretplatnicima.
18:30 Lyngby - Bangor City Najava je dostupna samo pretplatnicima.
18:45 Beitar Jerusalem - Vasas Najava je dostupna samo pretplatnicima.
18:45 Ferencvaros - Jelgava Najava je dostupna samo pretplatnicima.
19:00 Ue Santa Coloma - Osijek Najava je dostupna samo pretplatnicima.
19:00 Zaria Balti - Sarajevo Najava je dostupna samo pretplatnicima.
19:00 Zira - Differdange 03 Najava je dostupna samo pretplatnicima.
19:00 Haugesund - Coleraine Najava je dostupna samo pretplatnicima.
19:00 AEK Larnaca - Lincoln Gibraltar Najava je dostupna samo pretplatnicima.
19:00 KI - AIK Stockholm Najava je dostupna samo pretplatnicima.
19:00 Odd Grenland - Ballymena Najava je dostupna samo pretplatnicima.
19:30 Fola Esch - Milsami Orhei Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:00 Skenderbeu Korce - Sant Julia Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:00 Bala Town - Vaduz Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:00 Connah - Helsinki HJK Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:00 Maccabi Tel Aviv - Tirana Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:00 Midtjylland - Derry City Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:00 Norrkoping - Prishtina Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:00 Vojvodina - Ruzomberok Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:30 Domžale - Flora Tallinn Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:30 Crvena Zvezda - Floriana Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:30 Mladost Podgorica - Gandzasar Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:30 Mladost Lučani - Inter Baku Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:30 Široki Brijeg - Ordabasy Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:30 Tre Penne - Rabotnički Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:45 Glasgow Rangers - Progres Niedercorn Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:45 St. Johnstone - Trakai Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:45 St. Josephs - AEL Limassol Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:45 Valletta - Folgore Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:45 Videoton Fehervar - Balzan Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:45 Željezničar - Zeta Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:45 Crusaders - Liepajas Metalurgs Najava je dostupna samo pretplatnicima.
20:45 Lech Poznan - Pelister Najava je dostupna samo pretplatnicima.
21:15 Stjarnan - Shamrock Rovers Najava je dostupna samo pretplatnicima.
21:15 KR Reykjavik - Seinajoen Jk Najava je dostupna samo pretplatnicima.
  Finska 1. liga M
17:30 PS Kemi - Rops Rovaniemi
  MLS M
01:30 New York City - Minnesota
  Prijateljske klubovi M
10:00 Yenisey Krasnoyarsk - Khimki
11:00 Kolos Kovalyovka - Iličevac Mariupol
12:00 Slask Wroclaw - Katowice
13:00 Zvezda Ryazan - Torpedo Vladimir
14:00 Kuban - Volgograd
14:00 Javor - Budućnost Podgorica
15:00 Ulyanovsk - Lada Togliatti
17:00 Pirin 1922 - Slavia Sofia
17:00 Aarhus AGF - Brabrand
18:00 Aluminij - Viitorul Constanta
18:00 Napredak - Gaz Metan
18:00 Partizan - Kopenhagen FC
18:00 Apollon Limassol - Mlada Boleslav
18:00 Piast Gliwice - Hapoel Beer Sheva
18:00 APOEL Nikozija - Spartaks
18:00 Bayern Munchen (A) - Dinamo Moskva
18:00 Verzej - Dinamo Bukurešt
18:30 Greuter Furth - Zwickau
18:30 Brukteria - Osnabruck
19:00 Rudar Velenje - Hajduk
19:00 Hiddenhausen - Arminia Bielefeld
19:00 Heimstetten - Rosenheim
19:30 Kampenhout - Mechelen
Nogomet  Linfield - La Fiorita (1:0)

Hendikep -2,25 T: 1

KlaraK: 1.77U: 10/10Z: -10

 
 Nisu Vam vidljive sve prognoze! Sve aktualne prognoze (0) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Malavi
Angola
3,32 2,963,42 3,041,94 2,30
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Hammarby
Vittsjo Gik
2,89 2,603,58 3,342,08 2,33
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Chicago Fire
Vancouver Whitecaps
1,58 1,664,00 3,795,66 5,18
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  St. Johnstone
Trakai
1,41 1,484,54 4,177,05 6,50
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Tanzanija
Mauricijus
1,83 1,693,25 3,333,92 4,84
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Partizan
Kopenhagen FC
2,80 3,093,34 3,382,25 2,08
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Bayern Munchen (A)
Dinamo Moskva
2,48 2,803,80 3,702,28 2,12
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Colorado Rapids
Houston Dynamo
2,23 2,073,24 3,283,26 3,67
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Vaasa PS
Olimpija Ljubljana
2,91 2,723,22 3,112,42 2,63
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Ferencvaros
Jelgava
1,26 1,305,43 5,0910,76 10,02
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Sports Boys Warnes
Universitario De Sucre
1,57 1,493,62 3,835,19 5,88
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Aarhus AGF
Brabrand
1,56 1,493,89 4,165,10 5,82
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Eskilstuna
Linkoping
2,71 2,893,49 3,442,23 2,13
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Piast Gliwice
Hapoel Beer Sheva
2,96 3,263,43 3,502,09 2,00
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Guangzhou R&f
Chongqing Lifan
1,58 1,593,81 3,825,57 5,35
Hendikep gemovaMargina
Tenis  A.Blinkova
I.Soylu
-3,5
-4,5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  N.Jarry
D.Novikov
+2,5
+3,5
Zbroj gemovaMargina
Tenis  N.Jarry
D.Novikov
40,5
41,5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  P.Polansky
S.Travaglia
-2,5
-3,5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  A.Pavlyuchenkova
H.Watson
-2,5
-1,5
Hendikep gemova 1. setMargina
Tenis  K.Pliskova
S.Peng
-2,5
-1,5
Zbroj gemovaMargina
Tenis  Y.Sugita
D.Altmaier
21,5
20,5
Zbroj runova (sa prod.)Margina
Baseball  Cincinnati
Milwaukee
10,5
10
Zbroj runova (sa prod.)Margina
Baseball  Toronto
Baltimore
10
9,5
Zbroj runova (sa prod.)Margina
Baseball  Pittsburgh
Tampa Bay
8,5
8
Zbroj runova (sa prod.)Margina
Baseball  Washington
Chicago Cubs
9,5
9
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Videoton Fehervar
Balzan
3,5
3
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Maccabi Tel Aviv
Tirana
2,5
3
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Shirak
Nd Gorica
2,5
2
Zbroj golovaMargina
Nogomet  America Mineiro
Brasil De Pelotas Rs
2,5
2
10:38 2
Nogomet Eskilstuna - Linkoping

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,56 1,52
10:38 više
Nogomet Eskilstuna - Linkoping

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,5)

1,89 1,86
10:38 manje
Nogomet Eskilstuna - Linkoping

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,5)

1,52 1,50
10:38 2
Nogomet Eskilstuna - Linkoping

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,15 2,10
10:38 2
Nogomet Crusaders - Liepajas Metalurgs

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,68 2,66
10:37 1
Nogomet Crusaders - Liepajas Metalurgs

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,83 2,75
10:37 1
Nogomet Crusaders - Liepajas Metalurgs

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,97 1,96
10:37 manje
Nogomet Crusaders - Liepajas Metalurgs

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,25)

1,77 1,74
10:37 više
Nogomet Crusaders - Liepajas Metalurgs

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,25)

2,23 2,18
10:37 1
Nogomet Sports Boys Warnes - Universitario De Sucre

Pad tečaja - Hendikep (-0,75)

1,58 1,56
10:36 1
Tenis D.Brands - A.Bublik

Pad tečaja - Ishod meča

2,21 2,21
10:36 1
Tenis M.Cecchinato - J.Eysseric

Pad tečaja - Ishod meča

1,26 1,26
10:36 manje
Tenis A.Seppi - R.Albot

Pad tečaja - Zbroj gemova (22)

1,97 1,96
10:36 2
Tenis V.Millot - T.Fritz

Pad tečaja - Ishod meča

1,27 1,27
10:36 2
Tenis K.Mladenovic - S.Kuznetsova

Pad tečaja - Hendikep gemova (-3)

2,00 1,99

LIVESCORE