Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 737.17 na 1331 prognoza
ROI: + 9.5%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2018/04 26 15 9.30 + 7.4
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Travanj 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Prethodni
Arhiva prognoza: Travanj 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (1) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (1) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
21. 04. 2018. ostale utakmice:
  Argentina 1. liga M
18:15 Atletico Temperley - Velez Sarsfield
18:15 San Martin de San Juan - Lanus
20:30 Talleres Cordoba - Gimnasia La Plata
22:45 Banfield - Godoy Cruz
01:00 San Lorenzo - Chacarita Juniors
  Argentina 2. liga M
20:05 San Martin Tucuman - Guillermo Brown
20:30 Nueva Chicago - Brown De Adrogue
  Austrija 1. liga M
16:00 Wolfsberger - Sturm Graz
18:30 LASK Linz - Austria Beč
18:30 Mattersburg - St. Polten
  ÄŒile 1. liga M
17:00 Deportes Iquique - Palestino
22:30 Colo Colo - Temuco
01:00 U. De Concepcion - Everton De Vina
  Belgija 1. liga M
18:00 Leuven - Mouscron
20:00 Waasland Beveren - Lierse
20:00 St. Truiden - Eupen
20:30 Genk - Anderlecht
  BiH 1. liga M
16:30 Radnik Bijeljina - Zrinjski
17:00 Čelik Zenica - Borac Banja Luka
17:00 Vitez - Mladost Doboj
17:00 Krupa - Željezničar
  Bjelorusija 1. liga M
13:00 Slutsksakhar Slutsk - Luch Minsk
15:00 Dinamo Minsk - Gomel
17:00 Torpedo Zhodino - Minsk FC
  Brazil 1. liga M
21:00 Bahia - Santos
00:00 Flamengo RJ - America Mineiro
  Brazil 2. liga M
21:30 Avai - Brasil De Pelotas Rs
21:30 Goias - Figueirense
21:30 CRB - Vila Nova
21:30 Guarani - Sampaio Correa
00:00 Criciuma - Ponte Preta
  Bugarska 1. liga M
14:00 Levski - Vereya
16:30 Botev Plovdiv - Ludogorets Razgrad
19:00 Beroe - CSKA Sofia
  Češka 1. liga M
15:00 Sigma Olomouc - Banik Ostrava
17:00 Bohemians 1905 - Vysocina Jihlava
17:00 Slovacko - Dukla Prag
18:00 Mlada Boleslav - Zlin
20:15 Brno - Plzen Najava u pripremi.
  Češka 2. liga M
10:15 Olympia Hradec - Frydek-Mistek
17:00 Mas Taborsko - Znojmo
17:00 Pribram - Hradec Kralove
  Cipar 1. liga M
17:00 Omonia - AEL Limassol
17:00 Nea Salamis - Doxa
18:00 Ermis - AE Paphos
  Crna Gora 1. liga M
16:30 Iskra - Sutjeska
16:30 Petrovac - Rudar Pljevlja
16:30 Grbalj - Dečić
16:30 Zeta - Kom
17:00 Mladost Podgorica - Budućnost Podgorica
  Danska 1. liga M
16:00 Kopenhagen FC - Horsens
  Danska 1. liga Ž
13:00 Aarhus - Odense
13:00 Kolding - Brondby
  Ekvador 1. liga M
23:00 Guayaquil City - Universidad Catolica
01:30 El Nacional - Ind. del Valle
  Engleska 1. liga M
16:00 Chelsea - Huddersfield
16:00 Watford - Crystal Palace Najava u pripremi.
16:00 Leicester - Southampton
18:30 Bournemouth - Manchester United
  Engleska 2. liga M
16:00 Sunderland - Burton Albion
16:00 Sheffield Wed. - Reading
16:00 Preston - Norwich
16:00 Bristol City - Hull City
16:00 Derby - Middlesbrough
16:00 Bolton - Wolverhampton
16:00 Leeds - Barnsley
16:00 Birmingham - Sheffield United
16:00 Ipswich - Aston Villa
16:00 Brentford - QPR
20:45 Cardiff - Nottingham Forest
  Engleska 3. liga M
16:00 Gillingham - Blackpool
16:00 Shrewsbury - Bury
16:00 Southend - MK Dons
16:00 Fleetwood Town - Wigan
16:00 Scunthorpe - Walsall
16:00 Rotherham - Bristol Rovers
16:00 Wimbledon AFC - Oldham
16:00 Rochdale - Bradford
16:00 Portsmouth - Charlton
16:00 Northampton - Plymouth
16:00 Doncaster - Oxford United
  Engleska 4. liga M
16:00 Forest Green - Chesterfield
16:00 Carlisle - Luton
16:00 Exeter - Crawley Town
16:00 Crewe - Morecambe
16:00 Barnet - Newport
16:00 Swindon - Grimsby
16:00 Mansfield - Port Vale
16:00 Cambridge United - Cheltenham
16:00 Notts County - Yeovil
16:00 Wycombe - Accrington St. Najava u pripremi.
16:00 Lincoln - Colchester
  Engleska 5. liga M
13:30 Eastleigh - Macclesfield
16:00 Chester - Maidstone
16:00 Ebbsfleet United - Sutton Utd
16:00 Halifax - Tranmere
16:00 Hartlepool - Torquay
16:00 Aldershot Town - Barrow
16:00 Leyton - Wrexham
16:00 Guiseley - Woking
16:00 Dover - Gateshead
16:00 Bromley - Boreham Wood
16:00 Afc Fylde - Solihull Moors
16:00 Dagenham&Red - Maidenhead
  Estonija 1. liga M
12:00 Kuressaare - Kalju Nomme
12:00 Tulevik Viljandi - Flora Tallinn
15:00 Trans Narva - Tallinn Kalev
  Finska 1. liga M
15:00 Helsinki HJK - KuPS Kuopio
15:00 Seinajoen Jk - Honka Espoo
15:00 Inter Turku - TPS Turku
15:00 Lahti - Ilves
  Francuska 1. liga M
17:00 Marseille - Lille Najava u pripremi.
20:00 Metz - Caen Najava u pripremi.
20:00 Amiens - Strasbourg Najava u pripremi.
20:00 Guingamp - Monaco Najava u pripremi.
20:00 Toulouse - Angers Najava u pripremi.
  Francuska 2. liga M
15:00 Nancy - Auxerre
  Francuska 3. liga M
15:00 As Beziers - Laval
  Hrvatska 2. liga M
17:00 KustoÅ¡ija - Lučko
17:00 Novigrad - Dinamo 2
17:00 Varaždin - Dugopolje
  Irska 1. liga M
20:45 Sligo Rovers - St. Patricks
  Irska 2. liga M
20:30 Longford Town - UCD
20:45 Cobh Ramblers - Drogheda United
  Italija 1. liga M
18:00 Sassuolo - Fiorentina Najava u pripremi.
  Italija 2. liga M
15:00 Salernitana - Cittadella
15:00 Brescia - Cesena
15:00 Palermo - Avellino
15:00 Virtus Entella - Pro Vercelli
15:00 Foggia - Bari
15:00 Parma - Carpi
15:00 Cremonese - Ascoli
15:00 Novara - Venezia
  Italija 3. liga M
14:30 Lucchese - Olbia
14:30 Arzachena - Livorno
14:30 Gavorrano - Alessandria
14:30 Robur Siena - Cuneo
20:30 Carrarese - Pistoiese
20:30 Piacenza - Pro Piacenza
20:30 Monza - Giana Erminio
20:30 Prato - Arezzo
  Izrael 1. liga M
16:45 Hapoel Afula - Bnei Sakhnin
17:00 Maccabi Petah Tikva - Maccabi Haifa
19:00 Hapoel Ashkelon - Hapoel Akko
19:30 Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda
  Japan 1. liga M
12:00 Gamba Osaka - Cerezo Osaka
09:00 Nagasaki - Kashiwa
  Japan 2. liga M
11:00 Ehime - Kofu
12:00 Okayama - Gifu
06:00 Niigata - Omiya
06:00 Avispa Fukuoka - Jef United Chiba
07:00 Yokohama FC - Tochigi
07:00 Matsumoto Yamaga - Montedio Yamagata
07:00 Kanazawa - Oita
07:00 Tokushima - Kamatamare
08:00 Machida - Yamaguchi
  Kina 1. liga M
13:35 Guangzhou R&f - Shandong Luneng
13:35 Guizhou Zhicheng - Changchun Yatai
09:30 Dalian Aerbin - Tianjin Quanjian
  Kolumbija Apertura M
22:15 Patriotas - La Equidad
00:30 Deportes Tolima - Millonarios
01:00 Bucaramanga - Ind. Medelin
02:45 Atl. Nacional - Once Caldas
  Latvija 1. liga M
18:00 Jelgava - Riga FK
  Mađarska 1. liga M
17:00 Ferencvaros - Paks
17:00 Vasas - Mezokovesd-Zsory
17:00 Honved Budimpešta - Ujpest
17:00 Diosgyori - Puskas Academy
17:00 Szombathelyi Haladas - Balmazujvaros
19:30 Videoton Fehervar - Debreceni
  Meksiko Apertura M
00:00 Cruz Azul - Mon. Morelia
00:00 Queretaro - Pachuca
02:00 Monterrey - Lobos BUAP
02:06 Leon - Tijuana
04:00 Necaxa - Tigres
  Meksiko Clausura M
00:00 Queretaro - Pachuca
00:00 Cruz Azul - Mon. Morelia
02:00 Monterrey - Lobos BUAP
02:06 Leon - Tijuana
04:00 Necaxa - Tigres
  MLS M
19:00 Montreal - Los Angeles FC
21:00 Houston Dynamo - Toronto
21:30 New York Red Bulls - Chicago Fire
01:30 Columbus Crew - New England
01:30 Orlando City - San Jose Earthquakes
02:00 Dallas - Philadelphia Union
03:00 Real Salt Lake - Colorado Rapids
04:30 LA Galaxy - Atlanta
  Njemačka 1. liga M
15:30 Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin Najava u pripremi.
15:30 Hamburger SV - Freiburg Najava u pripremi.
15:30 Stuttgart - Werder Bremen Najava u pripremi.
  Njemačka 2. liga M
13:00 Union Berlin - Heidenheim
13:00 Sandhausen - Darmstadt 98
13:00 Regensburg - St. Pauli
  Njemačka 3. liga M
14:00 Wurzburger Kickers - Chemnitzer
14:00 Magdeburg - Fortuna Koln
14:00 Paderborn 07 - Unterhaching
14:00 Erfurt - Sonnenhof Grossaspach
14:00 Werder Bremen (A) - Carl Zeiss Jena
14:00 Hansa Rostock - Wehen
  Njemačka Reg SI M
13:30 Auerbach - Furstenwalde
  Njemačka Reg. Bavarska M
14:00 Ingolstadt 2 - Schweinfurt 05
14:00 Schalding-Heining - Bayern Munchen (A)
14:00 Nurnberg 2 - Greuther Furth (A)
14:00 Burghausen - Memmingen
14:00 Seligenporten - Eichstatt
14:00 Illertissen - Pipinsried
14:05 Munchen 1860 - Augsburg (A)
  Njemačka Reg. JZ M
14:00 Koblenz - Steinbach
14:00 Stuttgart Kickers - Sc Freiburg (A)
14:00 FSV Frankfurt - Elversberg
14:00 Eintracht Stadtallendorf - Hoffenheim 2
14:00 Mannheim - Schott Mainz
14:00 Mainz(A) - Rochling Volklingen
  Njemačka Reg. Sjever M
13:30 Weiche Flensburg 08 - Jeddeloh
14:00 Braunschweig (A) - Drochtersen/assel
14:00 Hansa Luneburg - St. Pauli (A)
16:00 Rehden - Eutin 08
  Njemačka Reg. Zapad M
14:00 Wegberg-Beeck - Viktoria Koln
14:00 Koln (A) - Erndtebruck
14:00 Westfalia Rhynern - Verl
14:00 Wattenscheid - Rodinghausen
14:00 Wiedenbruck - Monchengladbach (A)
15:30 RWE - Aachen
16:00 Wuppertaler - Borussia Dortmund (A)
  Norveška 1. liga M
18:00 Brann - Stabaek
  Norveška 1. liga Ž
13:00 Trondheims-Orn - Roa
15:00 Arna-Bjornar - Sandviken
15:00 Kolbotn - Lyn
15:00 Lsk Kvinner - Stabaek
  Paragvaj Apertura M
13:30 General Diaz - Olimpia Asuncion
14:00 Nacional Asuncion - Independiente F.b.c.
23:50 Cerro Porteno - 3 De Febrero
01:50 Guarani Asuncion - Libertad Asuncion
  Poljska 1. liga M
15:30 Piast Gliwice - Pogon Szczecin
18:00 Gornik Zabrze - Wisla Plock
20:30 Korona Kielce - Jagiellonia
00:00 Wisla Krakow - Legia Varšava
  Poljska 2. liga M
12:30 Ks 1945 Olsztyn - Puszcza Niepolomice
13:00 Olimpia Grudziadz - Chojniczanka
17:45 Chrobry Glogow - Katowice
18:00 Podbeskidzie - Miedž Legnica
18:00 Drutex-Bytovia - Rakow
  Portugal 1. liga M
17:00 Pacos Ferreira - Belenenses
19:15 Feirense - Vitoria Guimaraes
21:30 Estoril - Benfica
  Portugal 2. liga M
17:00 Academica - Real Sporte
17:00 Uniao Madeira - Sporting Covilha
  Rumunjska 1. liga M
17:00 Concordia - Voluntari
19:45 Viitorul Constanta - FCSB
  Rusija 1. liga M
15:30 Rubin Kazan - Rostov
18:00 Anzhi - Ural
  Rusija 2. liga M
12:00 Sibir - Tyumen
13:00 Gazovik - Dynamo St. Petersburg
13:00 Yenisey - Tomsk
14:00 Spartak Moskva 2 - Volgar Gazprom
15:00 Fakel Voronezh - Nizhny Novgorod
16:00 Zenit 2 - Krylya Sovetov
16:00 Volgograd - Luch Energiya
20:00 Baltika - Khimki
  Sjeverna Irska 1. liga M
16:00 Glentoran - Carrick Rangers
16:00 Linfield - Coleraine
16:00 Crusaders - Cliftonville Najava u pripremi.
16:00 Glenavon - Ballymena
16:00 Dungannon - Warrenpoint Town
16:00 Ards - Ballinamallard
  Škotska 1. liga M
13:30 Hibernian - Celtic
16:00 Ross County - Motherwell
16:00 Kilmarnock - Aberdeen
16:00 Dundee FC - St. Johnstone
16:00 Partick - Hamilton
  Škotska 2. liga M
16:00 Livingston - Brechin
16:00 Queen of the South - Dundee United
16:00 St. Mirren - Morton
16:00 Inverness - Dunfermline
16:00 Dumbarton - Falkirk
  Škotska 3. liga M
16:00 Stranraer - Raith Rovers
16:00 Arbroath - Airdrie
16:00 Forfar - Queens Park
16:00 Albion Rovers - East Fife
  Škotska 4. liga M
16:00 Stenhousemuir - Montrose
16:00 Elgin City - Peterhead
16:00 Berwick - Cowdenbeath
16:00 Annan - Stirling Albion
16:00 Edinburgh City - Clyde
  Slovačka 2. liga M
17:00 Zvolen - Komarno
17:00 Tatran Nao Liptovsky Mikulas - Stk 1914 Samorin
17:00 Partizan Bardejov - Žilina B
17:00 Spisska Nova Ves - Nove Mesto Nad Vahom
17:30 Aquacity Poprad - Slavoj Trebisov
  Slovenija 1. liga M
16:50 Aluminij - Maribor
19:00 Nd Gorica - Krsko
  Španjolska 1. liga M
13:00 Eibar - Getafe Najava u pripremi.
16:15 Celta Vigo - Valencia Najava u pripremi.
  Španjolska 1. liga Ž
10:45 Athletic Bilbao - Levante Ud
13:00 Atletico Madrid - Espanyol
  Španjolska 2. liga M
16:00 Gimnastic - Numancia
16:00 Zaragoza - Almeria
18:00 Albacete - Reus Deportiu
18:00 Tenerife - Huesca
  Španjolska kup M
21:30 Sevilla - Barcelona Najava u pripremi.
  Srbija 1. liga M
17:00 Javor - Zemun
17:00 Rad - Radnik
19:00 Radnicki Niš - Crvena Zvezda
  Švedska 1. liga M
16:00 Ostersunds - Orebro
  Švedska 2. liga M
14:00 Orgryte - Halmstad
16:00 Degerfors - Landskrona Bois
  Švicarska 1. liga M
19:00 St. Gallen - Thun
19:00 Grasshopers - Lugano
  Turska 1. liga M
12:30 Kardemir Karabukspor - Bursaspor
12:30 Genclerbirligi - Osmanlispor
15:00 Trabzonspor - Sivasspor
18:00 Alanyaspor - Galatasaray
  Turska 2. liga M
12:00 Elazigspor - Adanaspor AS
14:00 Gaziantepspor - Eskisehirspor
14:00 Boluspor - Istanbulspor AS
  Ukrajina 1. liga M
13:00 Chernomorets Odessa - Oleksandriya
13:00 Stal D. - Zirka Kropyvnytskyi
16:00 Šahtjor Donetsk - Vorskla Poltava
  Urugvaj Apertura M
20:00 Danubio - Rampla Jrs
21:00 Wanderers - CA River Plate
21:00 Liverpool P. - Racing Montevideo
22:15 Cerro - Torque
  Venecuela 1. liga M
21:30 Deportivo Anzoategui - Estudiantes Merida
21:30 Caracas - Deportivo La Guaira
  Wales 1. liga M
15:30 Cardiff Metropolitan - Bala Town
15:30 Llandudno - Barry Town
15:30 Newtown - Prestatyn
Najnovije najave
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Dungannon
Warrenpoint Town
2,11 2,713,65 3,652,98 2,27
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Bucaramanga
Ind. Medelin
2,92 2,343,05 3,102,45 3,05
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  FSV Frankfurt
Elversberg
4,63 3,883,76 3,711,81 1,97
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Gavorrano
Alessandria
2,87 2,453,04 3,002,52 3,00
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Nancy
Auxerre
1,77 1,913,41 3,285,05 4,32
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Cobh Ramblers
Drogheda United
3,82 3,323,45 3,331,93 2,12
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Tenerife
Huesca
2,14 1,953,09 3,223,62 4,18
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Boluspor
Istanbulspor AS
1,86 1,703,36 3,444,18 4,86
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Hebei
Beijing Renhe
1,58 1,654,00 3,835,49 5,05
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Panetolikos
Lamia
2,65 2,452,75 2,862,97 3,04
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Hibernian
Celtic
6,25 5,044,02 3,731,55 1,70
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Wolfsberger
Sturm Graz
4,79 4,443,65 3,541,74 1,82
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Sibir
Tyumen
1,79 1,853,25 3,294,57 4,24
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  U. De Concepcion
Everton De Vina
2,02 2,133,41 3,343,75 3,50
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Deportes Tolima
Millonarios
2,05 1,923,10 3,203,73 4,02
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Lokomotiv Kuban
Parma Perm
160,5
158
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Trefl Sopot
Szczecin
163,5
166
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Bayern Munchen
SC Jena
165,5
168
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Sežana
Celje
-11
-13
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Primorska
Helios Domžale
151,5
149,5
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Lulea
Sodertalje
158,5
156,5
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Beroe
Cherno More
158
156
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Spartak Pleven
Bultex 99
+15,5
+13,5
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Šibenik
Cedevita
+16
+18
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Anwil Wloclawek
Polpharma
162
164
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  LTH Castings Skofja Loka
Hopsi Polzela
+19,5
+18
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Darussafaka
Banvitspor
147,5
146
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Efes Pilsen
Istanbul BB
-13,5
-12
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Estudiantes De Concordia
Salta
152,5
151
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Torun
Stelmet
-1
-2,5
06:41 2
Nogomet Šahtjor Donetsk - Vorskla Poltava

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

12,35 12,09
06:41 više
Nogomet Dallas - Philadelphia Union

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

1,85 1,84
06:41 2
Odbojka Trefl Gdansk - Jastrzebski Wegiel

Pad tečaja - Ishod utakmice

4,70 4,00
06:41 2
Rukomet Madeira - AEK Atena

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

10,00 8,00
06:40 više
Nogomet Dundee FC - St. Johnstone

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1)

1,73 1,71
06:40 manje
Rukomet Odense - Silkeborg Voel

Pad tečaja - Zbroj golova (53,5)

1,95 1,90
06:40 2
Rukomet Midtjyland - Viborg

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

3,50 3,30
06:40 2
Rukomet Midtjyland - Viborg

Pad tečaja - Hendikep (-1,5)

2,05 1,90
06:40 1
Rukomet Vive Kielce - Paris

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,25 2,20
06:39 manje
Nogomet Dundee FC - St. Johnstone

Pad tečaja - Zbroj golova (2)

2,07 2,06
06:39 1
Nogomet Monza - Giana Erminio

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,30 2,28
06:39 manje
Nogomet Gavorrano - Alessandria

Pad tečaja - Zbroj golova (2,25)

1,85 1,83
06:39 1
Hokej na ledu Karpat Oulu - Tappara

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,18 2,11
06:39 1
Hokej na ledu Karpat Oulu - Tappara

Pad tečaja - Hendikep (-0,5)

2,18 2,13
06:39 manje
Nogomet Dundee FC - St. Johnstone

Pad tečaja - Zbroj golova (2,25)

1,81 1,79

LIVESCORE