Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 870.98 na 2212 prognoza
ROI: + 7.2%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2020/02 13 7 10.90 + 17.3
2020/01 22 10 -12.95 -12.6
2019/12 33 21 37.28 + 25.9
2019/11 52 28 (1) -2.49 -1.1
2019/10 56 34 22.00 + 8.1
2019/09 35 17 -23.70 -13.8
2019/08 21 15 26.30 + 26.0
2019/07 24 13 -1.45 -1.3
2019/06 32 18 (2) -6.71 -4.4
2019/05 39 21 (2) -11.02 -5.7
2019/04 30 17 (1) 1.03 + 0.7
2019/03 36 16 (2) -44.22 -25.0
2019/02 34 19 (1) 0.25 + 0.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Veljača 2020
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Prethodni
Arhiva prognoza: Veljača 2020
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (2) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (2) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (3) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
22. 02. 2020. ostale utakmice:
  Argentina 1. liga M
21:35 San Lorenzo - Racing Club de Avellaneda
23:40 Independiente - Gimnasia La Plata
01:45 Newells Old Boys - Colon Santa Fe
01:50 Atletico Tucuman - Lanus
  Australija 1. liga M
06:00 Brisbane Roar - Perth
  Austrija 1. liga M
17:00 Mattersburg - Altach
17:00 Swarovski Tirol - Wolfsberger
17:00 Admira - Sturm Graz
  Å panjolska 2. liga B M
17:00 Badajoz - Talavera
17:30 Leioa - Haro
18:30 Athletic Bilbao B - Arenas
18:30 Villarrubia - Merida
20:00 Barcelona B - Hercules
  Belgija 1. liga M
18:00 Standard Liege - Antwerpen FC
20:00 Mouscron - Cercle Brugge
20:00 Oostende - Waregem
20:30 Mechelen - Waasland Beveren
  Belgija 2. liga M
17:00 Westerlo - Excelsior Virton
20:30 Roeselare - Lokeren
  BiH 1. liga M
14:30 Radnik Bijeljina - Željezničar
14:30 Velež - Zvijezda Gradačac
17:30 Sarajevo - Tuzla City
  Bugarska 1. liga M
11:00 Botev Vratsa - Arda Kurdžali
13:15 Cherno More Varna - Levski
15:30 CSKA Sofia - Botev Plovdiv
  Češka 1. liga M
14:30 Mlada Boleslav - Slovacko
14:30 Slavia Prag - Opava
14:30 Slovan Liberec - Bohemians 1905
16:30 Plzen - Pribram
  Čile 1. liga M
16:00 Huachipato - Cobresal
00:30 Everton De Vina - Deportes Union
  Cipar 1. liga M
15:00 Omonia - Enosis Neon
16:00 Apollon Limassol - Doxa
  Crna Gora 1. liga M
14:00 Petrovac - Zeta
14:00 Budućnost Podgorica - Kom
14:00 Grbalj - Podgorica
14:00 Sutjeska - Iskra
14:00 OFK Titograd - Rudar Pljevlja
  Engleska 1. liga M
16:00 Southampton - Aston Villa Najava u pripremi.
16:00 Sheffield United - Brighton Najava u pripremi.
16:00 Crystal Palace - Newcastle United Najava u pripremi.
16:00 Burnley - Bournemouth Najava u pripremi.
13:30 Chelsea - Tottenham Mourinho kaže da su njegovi igrači mrtvi umorni
  Engleska 2. liga M
13:30 Brentford - Blackburn Najava u pripremi.
16:00 Wigan - Millwall Najava u pripremi.
16:00 Birmingham - Sheffield Wed. Najava u pripremi.
16:00 Swansea - Huddersfield Najava u pripremi.
16:00 Barnsley - Middlesbrough Najava u pripremi.
16:00 Stoke City - Cardiff Najava u pripremi.
16:00 Preston - Hull City Najava u pripremi.
16:00 Nottingham Forest - QPR Najava u pripremi.
16:00 Leeds - Reading Najava u pripremi.
16:00 Charlton - Luton Najava u pripremi.
16:00 Bristol City - WBA Najava u pripremi.
  Engleska 3. liga M
16:00 Ipswich - Oxford United Najava u pripremi.
16:00 Fleetwood Town - Portsmouth Najava u pripremi.
16:00 Wycombe - Tranmere Najava u pripremi.
16:00 Accrington St. - Rotherham Najava u pripremi.
16:00 Wimbledon AFC - Blackpool Najava u pripremi.
16:00 Sunderland - Bristol Rovers Najava u pripremi.
16:00 Lincoln - Gillingham Najava u pripremi.
16:00 Shrewsbury - Doncaster Najava u pripremi.
16:00 Rochdale - Coventry Najava u pripremi.
16:00 Southend - Burton Albion Najava u pripremi.
16:00 MK Dons - Bolton Najava u pripremi.
  Engleska 4. liga M
16:00 Cheltenham - Mansfield Najava u pripremi.
16:00 Walsall - Port Vale Najava u pripremi.
16:00 Crawley Town - Stevenage Najava u pripremi.
16:00 Crewe - Macclesfield Najava u pripremi.
16:00 Leyton - Oldham Najava u pripremi.
16:00 Northampton - Exeter Najava u pripremi.
16:00 Newport - Bradford Najava u pripremi.
16:00 Salford City - Colchester Najava u pripremi.
16:00 Plymouth - Cambridge United Najava u pripremi.
16:00 Scunthorpe - Forest Green Najava u pripremi.
16:00 Carlisle - Morecambe Najava u pripremi.
16:00 Swindon - Grimsby Najava u pripremi.
  Engleska 5. liga M
16:00 Chesterfield - Ebbsfleet United Najava u pripremi.
16:00 Harrogate Town - Eastleigh Najava u pripremi.
16:00 Bromley - Wrexham Najava u pripremi.
16:00 Torquay - Halifax Najava u pripremi.
16:00 Boreham Wood - Yeovil Najava u pripremi.
16:00 Maidenhead - Aldershot Town Najava u pripremi.
16:00 Hartlepool - Notts County Najava u pripremi.
16:00 Woking - Stockport Najava u pripremi.
16:00 Dover - Afc Fylde Najava u pripremi.
16:00 Chorley - Barnet Najava u pripremi.
18:20 Sutton Utd - Barrow Najava u pripremi.
  Francuska 1. liga M
17:30 Marseille - Nantes
20:00 Strasbourg - Amiens
20:00 Angers - Montpellier
20:00 Dijon - Monaco
20:00 Lille - Toulouse
  Francuska 2. liga M
15:00 Lens - Caen
  Francuska 3. liga M
14:00 Red Star Fc 93 - Laval
  Grčka 1. liga M
18:30 Asteras Tripolis - Panathinaikos
19:00 Lamia - Aris Solun
  Hrvatska 2. liga M
13:00 Šibenik - Rudeš
15:00 Kustošija - Hajduk 2
15:00 Solin - Sesvete
15:00 Dinamo 2 - Orijent
  Irska 2. liga M
20:00 Cobh Ramblers - Drogheda United
20:30 Longford Town - Shamrock 2
  Italija 1. liga M
15:00 Bologna - Udinese Najava u pripremi.
  Italija 2. liga M
15:00 Trapani - Spezia
15:00 Cittadella - Juve Stabia
15:00 Ascoli - Cremonese
15:00 Virtus Entella - Benevento
18:00 Pisa - Venezia
  Italija 3a liga M
15:00 Carrarese - Gozzano
15:00 Renate - Pergolettese
17:30 Monza - Arezzo
20:45 Robur Siena - Albinoleffe
  Italija 3b liga M
15:00 Modena - Sudtirol
15:00 Virtus Verona - Rimini
18:30 Fermana - Vis Pesaro
20:45 Fano - Imolese
  Italija 3c liga M
15:00 Rieti - Teramo
20:45 Francavilla 1931 - Catanzaro
  Izrael 1. liga M
14:00 Hapoel Ironi KS - Maccabi Netanya
16:30 Ashdod - Maccabi Haifa
17:30 Hapoel Haifa - Nes Tziona
18:50 Hapoel Hadera - Beitar Jerusalem
  Maroko 1. liga M
16:00 Difaa Jadida - Ittihad Tanger
17:00 Youssoufia Berrechid - Wydad
19:00 Fus Fath - Mouloudia Oujda
  Mađarska 1. liga M
17:00 Videoton Fehervar - Zalaegerszegi
17:00 Paks - Debreceni
17:00 Kisvarda - Diosgyori
17:00 Honved Budimpešta - Puskas Academy
17:00 Kaposvar - Ujpest
19:30 Mezokovesd-Zsory - Ferencvaros
  Nizozemska 1. liga M
18:30 Emmen - Willem II
19:45 Feyenoord - Fortuna Sittard
19:45 Heerenveen - Ado Den Haag
20:45 Groningen - VVV Venlo
  Njemačka 1. liga M
15:30 Hertha Berlin - Koln Najava u pripremi.
15:30 Freiburg - Fortuna Dusseldorf Najava u pripremi.
  Njemačka 2. liga M
13:00 Stuttgart - Regensburg
13:00 Hamburger SV - St. Pauli
13:00 Kiel - Heidenheim
13:00 Dynamo Dresden - Bochum
  Njemačka 3. liga M
14:00 Wurzburger Kickers - Braunschweig
14:00 Kaiserslautern - Zwickau
14:00 Duisburg - Mannheim
14:00 Carl Zeiss Jena - Meppen
14:00 Hansa Rostock - Ingolstadt 04
14:00 Uerdingen - Munster
  Njemačka Reg. Jugozapad M
14:00 Offenbach - Bahlinger
14:00 FSV Frankfurt - Saarbrucken
14:00 Pirmasens - Ulm
14:00 Homburg - Sc Freiburg (A)
14:00 Steinbach - Giessen
14:00 Elversberg - Aalen
  Njemačka Reg. Sjever M
14:00 Lubeck - Holstein Kiel (A) Najava u pripremi.
16:00 Jeddeloh - Hansa Luneburg
  Njemačka Reg. Sjeveroistok M
13:30 Chemie Leipzig - Halberstadt
13:30 Rathenow - Lokomotive Leipzig
13:30 Babelsberg 03 - Furstenwalde
16:00 Auerbach - Energie Cottbus
  Njemačka Reg. Zapad M
14:00 Koln (A) - Tus Haltern
14:00 Vfb Homberg - Borussia Dortmund (A)
14:00 Verl - Fortuna Dusseldorf (A)
14:00 Lippstadt 08 - Bergisch
  Poljska 1. liga M
15:00 Arka Gdynia - Rakow
17:30 Legia Varšava - Jagiellonia
20:00 Piast Gliwice - Cracovia Krakow
  Portugal 1. liga M
19:00 Tondela - Rio Ave
21:30 Belenenses - Maritimo
  Portugal 2. liga M
12:00 Leixoes - Covilha
16:00 Oliveirense - Casa Pia
18:00 Porto B - Estoril
18:15 Chaves - Feirense
  Rumunjska 1. liga M
13:30 Voluntari - Hermanstadt
17:00 Viitorul Constanta - Clinceni
17:00 Universitatea Craiova - Cluj CFR
17:00 Gaz Metan - Dinamo Bukurešt
17:00 Astra Giurgiu - Sepsi
17:00 Botosani - CSMS Iasi
19:00 FCSB - Chindia Targoviste
  Rumunjska 2. liga M
10:00 Ripensia Timisoara - Metaloglobus
10:00 Mioveni - Viitorul Pandurii
10:00 Farul Constanta - Concordia
11:00 Petrolul - Dunarea Calarasi
16:00 Pandurii - Resita
  Rusija 1. liga M
00:00 Soči - Orenburg
  Saudijska Arabija 1. liga M
14:00 Al Taawon - Al Raed
16:40 Al Hazm - Al Nasr S.A.
18:30 Al Hilal - Al Ittihad Jeddah
  Sjeverna Irska 1. liga M
14:00 Institute - Coleraine
16:00 Cliftonville - Ballymena
16:00 Glenavon - Glentoran
16:00 Larne - Warrenpoint Town
16:00 Carrick Rangers - Dungannon
  Sjeverna Irska 2. liga M
16:00 Newry Town - Knockbreda
16:00 Queens University - Dundela
16:00 Ballyclare Comrades - Loughgall
16:00 Ards - Portadown
16:00 Ballinamallard - Psni
  Škotska 1. liga M
16:00 Hibernian - Livingston
16:00 Aberdeen - Ross County
16:00 Hamilton - Motherwell
  Škotska 2. liga M
16:00 Arbroath - Ayr United
16:00 Morton - Alloa Athletic
16:00 Partick - Dunfermline
16:00 Queen of the South - Dundee FC
  Škotska 3. liga M
16:00 Peterhead - Airdrie
16:00 East Fife - Stranraer
16:00 Dumbarton - Forfar
16:00 Falkirk - Montrose
16:00 Raith Rovers - Clyde
  Škotska 4. liga M
16:00 Edinburgh City - Brechin
16:00 Stirling Albion - Stenhousemuir
16:00 Elgin City - Cowdenbeath
16:00 Cove Rangers - Queens Park
16:00 Annan - Albion Rovers
  Slovačka 1. liga M
14:00 Slovan Bratislava - Trencin
14:00 Zemplin Michalovce - Nitra
14:00 Vion Zlate Moravce - Sered
14:00 Pohronie D. Zdana - Žilina
14:00 Ruzomberok - Dunajska Streda
  Slovenija 1. liga M
14:00 Triglav Gorenjska - Rudar Velenje
16:00 Celje - Aluminij
20:15 Maribor - Olimpija Ljubljana
  Španjolska 1. liga M
13:00 Celta Vigo - Leganes Najava u pripremi.
  Španjolska 1. liga Ž
12:00 Logrono - Barcelona
13:00 Real Betis - Athletic Bilbao
18:30 Espanyol - Sevilla
00:00 Dep. La Coruna - Huelva
  Španjolska 2. liga M
16:00 Almeria - Fuenlabrada
16:00 Alcorcon - Las Palmas
18:15 Tenerife - Elche
18:15 Girona - Ponferradina
20:30 Albacete - Numancia
  Srbija 1. liga M
16:00 Radnicki Niš - Čukarički
16:00 Proleter Novi Sad - Indjija
16:00 Radnik - Mačva Šabac
16:00 Rad - Napredak
16:00 TSC Bačka Topola - Partizan
17:00 Javor - Mladost Lučani
17:00 Voždovac - Spartak Subotica
18:00 Crvena Zvezda - Vojvodina
  Švicarska 1. liga M
19:00 Thun - Luzern Najava u pripremi.
19:00 Zurich - Xamax Najava u pripremi.
  Švicarska 2. liga M
17:00 Chiasso - Wil 1900
17:00 Schaffhausen - Grasshopers
17:00 Stade Ls Ouchy - Vaduz
  Turska 1. liga M
12:00 Kayserispor - Konyaspor
15:00 Goztepe - Gaziantepspor
18:00 Bešiktaš - Trabzonspor
  Turska 2. liga M
12:00 Erzurum Bb - Bursaspor
12:00 Umraniyespor - Keciorengucu
14:30 Akhisar Belediye - Fatih Karagumruk
17:00 Adana Demirspor - Altinordu
  Ukrajina 1. liga M
13:00 Iličevac Mariupol - Zarya Lugansk
16:00 Dinamo Kijev - Vorskla Poltava
  Venecuela 1. liga M
16:00 Estudiantes Merida - Carabobo
21:00 Metropolitanos - Maracay
22:00 Aragua - Deportivo Lara
  Wales 1. liga M
15:30 Barry Town - Caernarfon
15:30 Newtown - Bala Town
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Swarovski Tirol
Wolfsberger
5,63 4,134,35 3,851,50 1,73
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Radnicki Niš
Čukarički
1,92 1,473,26 3,873,63 6,09
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Wycombe
Tranmere
1,59 1,803,86 3,535,56 4,34
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Vion Zlate Moravce
Sered
1,83 2,213,51 3,124,05 3,33
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Peterhead
Airdrie
3,19 2,703,44 3,412,05 2,34
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Slovan Liberec
Bohemians 1905
1,61 1,693,45 3,385,66 4,94
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Trapani
Spezia
2,80 3,143,07 3,092,57 2,31
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Rieti
Teramo
3,84 3,453,26 3,241,89 2,01
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Almeria
Fuenlabrada
1,92 2,073,15 3,064,15 3,73
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kustošija
Hajduk 2
2,45 2,713,16 3,152,65 2,40
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Apollon Limassol
Doxa
1,24 1,265,40 4,8810,40 8,72
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kaposvar
Ujpest
4,73 4,283,75 3,581,63 1,73
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Solin
Sesvete
2,55 2,833,11 3,122,56 2,33
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Estudiantes Merida
Carabobo
2,02 1,853,17 3,203,32 3,83
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Zemplin Michalovce
Nitra
1,60 1,693,80 3,725,10 4,70
Zbroj poenaMargina
Odbojka  Pamvohaikos
Alexandroupoli
127,5
129,5
Zbroj golovaMargina
Hokej na ledu  Ottawa
Montreal
5,5
6,5
HendikepMargina
Nogomet  Lugo
Oviedo
-1
0
Hendikep poenaMargina
Odbojka  Narbonne Volley
Tours
+12,5
+11,5
Hendikep poenaMargina
Odbojka  Montpellier Uc
Nice Volley
-17,5
-16,5
Hendikep poenaMargina
Odbojka  VaLePa
Karelian Hurmos
-16,5
-17,5
Hendikep poenaMargina
Odbojka  Loimaa
Kove 1
-14,5
-13,5
Zbroj gemovaMargina
Tenis  L.Gomez
D.Galan
19,5
19
Zbroj gemovaMargina
Tenis  S.Diez
J.Jung
22
22,5
Zbroj gemovaMargina
Tenis  C.Norrie
R.Harrison
22
22,5
Zbroj golovaMargina
Rukomet  Wisla Plock
Bidasoa
48,5
47,5
HendikepMargina
Rukomet  Meshkov Brest
Kiel
+3,5
+2,5
HendikepMargina
Nogomet  Newtown
Bala Town
+0,75
+0,25
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Monchengladbach
Hoffenheim
3
3,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Panetolikos
Panionios
2
2,5
13:34 više
Hokej na ledu Ottawa - Montreal

Pad tečaja - Broj golova gosta (3)

1,74 1,72
13:34 2
Hokej na ledu Ottawa - Montreal

Pad tečaja - Hendikep (+0,25)

1,88 1,86
13:34 2
Hokej na ledu Ottawa - Montreal

Pad tečaja - Konačni ishod

1,73 1,71
13:34 manje
Hokej na ledu Ottawa - Montreal

Pad tečaja - Broj golova domaćina (2,5)

2,12 2,09
13:34 2
Hokej na ledu Ottawa - Montreal

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,14 2,11
13:34 manje
Hokej na ledu Buffalo - Winnipeg Jets

Pad tečaja - Broj golova gosta (3)

2,05 2,02
13:34 1
Hokej na ledu Buffalo - Winnipeg Jets

Pad tečaja - Hendikep (+0,25)

1,88 1,87
13:34 manje
Hokej na ledu Buffalo - Winnipeg Jets

Pad tečaja - Zbroj golova (6,25)

1,81 1,78
13:34 manje
Hokej na ledu Buffalo - Winnipeg Jets

Pad tečaja - Broj golova domaćina (3)

1,72 1,70
13:34 1
Hokej na ledu Nashville - Columbus

Pad tečaja - Hendikep (-0,25)

1,83 1,83
13:34 više
Hokej na ledu Nashville - Columbus

Pad tečaja - Zbroj golova (5,25)

1,86 1,85
13:34 više
Hokej na ledu Nashville - Columbus

Pad tečaja - Broj golova domaćina (3)

2,09 2,07
13:34 1
Hokej na ledu Nashville - Columbus

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,10 2,09
13:34 manje
Hokej na ledu Philadelphia - Winnipeg Jets

Pad tečaja - Broj golova gosta (2,5)

2,01 1,98
13:34 1
Hokej na ledu Philadelphia - Winnipeg Jets

Pad tečaja - Hendikep (-0,25)

1,79 1,77

LIVESCORE