Nova rubrika 'Preporuke'
U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.
Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama
SAMO VRHUNSKE PROGNOZE
Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.
Ukupno (autorizirane prognoze)
Prihod: | 873.36 na 2368 prognoza |
---|---|
ROI: | + 6.8% |
Po mjesecima
Mjesec | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|---|---|---|---|
2021/11 | 1 | 1 | 4.50 | + 90.0 |
2021/10 | 1 | 1 | 3.10 | + 62.0 |
2021/09 | 1 | 1 | 2.55 | + 51.0 |
2021/08 | 1 | 1 | 4.10 | + 82.0 |
2021/05 | 3 | 1 | -5.10 | -25.5 |
2021/04 | 1 | 0 | -5.00 | -100.0 |
2021/03 | 4 | 1 | -10.95 | -54.8 |
2021/02 | 5 | 2 | -6.35 | -25.4 |
2021/01 | 8 | 6 (1) | 7.70 | + 21.4 |
2020/12 | 3 | 3 | 11.90 | + 79.3 |
2020/11 | 11 | 4 | -19.15 | -34.8 |
2020/10 | 24 | 10 | -30.85 | -26.4 |
2020/09 | 27 | 17 (1) | 12.00 | + 8.9 |
2020/08 | 16 | 12 (1) | 20.31 | + 27.4 |
2020/07 | 15 | 8 | -2.05 | -2.9 |
2020/06 | 22 | 11 (1) | -11.70 | -11.5 |
2020/05 | 3 | 3 | 10.57 | + 66.1 |
2020/03 | 5 | 4 (1) | 5.80 | + 23.2 |
2020/02 | 18 | 11 | 21.90 | + 24.9 |
2020/01 | 22 | 10 | -12.95 | -12.6 |
2019/12 | 33 | 21 | 37.28 | + 25.9 |
2019/11 | 52 | 28 (1) | -2.49 | -1.1 |
2019/10 | 56 | 34 | 22.00 | + 8.1 |
2019/09 | 35 | 17 | -23.70 | -13.8 |
2019/08 | 21 | 15 | 26.30 | + 26.0 |
2019/07 | 24 | 13 | -1.45 | -1.3 |
2019/06 | 32 | 18 (2) | -6.71 | -4.4 |
2019/05 | 39 | 21 (2) | -11.02 | -5.7 |
2019/04 | 30 | 17 (1) | 1.03 | + 0.7 |
2019/03 | 36 | 16 (2) | -44.22 | -25.0 |
2019/02 | 34 | 19 (1) | 0.25 | + 0.1 |
2019/01 | 40 | 17 (1) | -49.38 | -25.2 |
2018/12 | 74 | 52 (3) | 81.19 | + 22.7 |
2018/11 | 84 | 48 (1) | 19.61 | + 4.6 |
2018/10 | 68 | 39 (3) | 5.25 | + 1.6 |
2018/09 | 44 | 28 (3) | 23.05 | + 10.6 |
2018/08 | 37 | 20 (3) | -12.90 | -7.0 |
2018/07 | 17 | 12 | 21.88 | + 29.2 |
2018/06 | 31 | 21 | 36.95 | + 23.5 |
2018/05 | 42 | 24 | 9.79 | + 4.7 |
2018/04 | 43 | 25 | 12.45 | + 5.9 |
2018/03 | 32 | 15 | -26.35 | -15.5 |
2018/02 | 40 | 22 (2) | -6.20 | -3.1 |
2018/01 | 33 | 21 | 28.85 | + 17.0 |
2017/12 | 40 | 20 | -18.35 | -7.8 |
2017/11 | 47 | 29 (2) | 25.36 | + 10.1 |
2017/10 | 52 | 31 | 19.05 | + 6.9 |
2017/09 | 91 | 54 (1) | 20.10 | + 4.1 |
2017/08 | 54 | 26 (1) | -25.25 | -8.3 |
2017/07 | 107 | 63 | 22.79 | + 3.6 |
2017/06 | 49 | 34 (2) | 66.58 | + 21.7 |
2017/05 | 50 | 28 | -9.95 | -3.1 |
2017/04 | 56 | 34 (2) | 45.40 | + 11.4 |
2017/03 | 64 | 43 (2) | 77.40 | + 18.6 |
2017/02 | 48 | 31 (1) | 49.95 | + 15.8 |
2017/01 | 50 | 32 (1) | 62.55 | + 16.0 |
2016/12 | 46 | 25 (1) | 0.35 | + 0.1 |
2016/11 | 66 | 42 (1) | 95.95 | + 21.3 |
2016/10 | 93 | 63 (1) | 111.65 | + 22.8 |
2016/09 | 87 | 46 | -17.80 | -4.1 |
2016/08 | 75 | 51 (1) | 91.00 | + 23.3 |
2016/07 | 74 | 47 | 67.09 | + 16.7 |
2016/06 | 51 | 31 | 47.70 | + 17.2 |
- Antigva i Barbuda Ponedjeljak
-
- Willikies - Green City (23:00)
- Argentina 2. liga Ponedjeljak
-
- Gimnasia Mendoza - Atletico Atlanta (22:30)
- Nueva Chicago - Defensores Unidos (22:45)
- Agropecuario - Ferro Carril Oeste (uto 1:45)
- Argentina 4. liga Ponedjeljak
-
- Deportivo Espanol - Leandro N. Alem (19:30)
- Sportivo Barracas - General Lamadrid (19:30)
- CSR Espanol - Victoriano A. (19:30)
- Cambaceres - Claypole (19:30)
- Argentino Rosario - Juventud Unida S. M. (19:30)
- Argentina Copa Liga Profesional Ponedjeljak
-
- Union Santa Fe - Central Cordoba (uto 1:15)
- Å panjolska 2. liga Ponedjeljak
-
- Andorra - Amorebieta (20:30)
- ÄŒile 2. liga Ponedjeljak
-
- Barnechea - Rangers De Talca (22:00)
- U. De Concepcion - Magallanes (uto 0:30)
- Brazil Amapaense Ponedjeljak
-
- Sao Paulo AP - Trem (uto 0:00)
- Oratorio - Santos Ap (uto 0:00)
- Čile 2. liga Ponedjeljak
-
- Barnechea - Rangers De Talca (22:00)
- U. De Concepcion - Magallanes (uto 0:30)
- Engleska 1. liga U21 Ponedjeljak
-
- Sunderland - Newcastle Utd (14:00)
- West Bromwich - Manchester Utd (20:00)
- Reading - Norwich (20:00)
- Engleska 2. liga U21 Ponedjeljak
-
- Crewe - Burnley (14:00)
- Engleska 4. liga Ponedjeljak
-
- Crawley Town - Stockport (20:45)
- Francuska 3. liga Ponedjeljak
-
- Villefranche - Red Star Fc 93 (21:00)
- Gana 1. liga Ponedjeljak
-
- Hearts Of Oak - Heart Of Lions (19:00)
- Gana 2. liga Ponedjeljak
-
- Northern City - Maana (16:00)
- Indija I-liga 1. liga Ponedjeljak
-
- Inter Kashi - Aizawl (14:30)
- Italija 3c liga Ponedjeljak
-
- Potenza - Picerno (20:30)
- Izrael 2. liga Ponedjeljak
-
- Maccabi Kab. Jaffa - Nes Tziona (18:00)
- Nof Hagalil - Hapoel Akko (18:00)
- Ms Kafr Qasim - Ironi Tiberias (18:00)
- Ihud Bnei Shfaram - Maccabi Hertzliya (18:00)
- Jamajka 1. liga Ponedjeljak
-
- Cavaliers - Portmore (23:00)
- Arnett Gardens - Humble Lions (uto 1:30)
- Kolumbija 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Inter Palmira - Santa Fe (22:00)
- Kolumbija 2. liga Ponedjeljak
-
- Tigres FC - Llaneros (uto 0:00)
- Leones - Huila (uto 2:05)
- Kostarika 2. liga Ponedjeljak
-
- Carmelita - Cofutpa (22:00)
- Marineros Pfc - Jaco (uto 2:00)
- Kvalifikacije za EP U17 Ž Ponedjeljak
-
- Češka - Njemačka (12:30)
- Armenija - Estonija (13:00)
- Francuska - SlovaÄka (16:30)
- Meksiko 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Puebla - Mazatlan (uto 0:00)
- Necaxa - Leon (uto 0:00)
- Atletico San Luis - Atlas (uto 0:00)
- Pachuca - Toluca (uto 2:00)
- Queretaro - Santos Laguna (uto 4:06)
- NjemaÄka Reg. Bavarska Ponedjeljak
-
- Bayreuth - Ansbach (19:00)
- Njemačka 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Bayer Leverkusen - Koln (19:30)
- Paragvaj 1. liga Ponedjeljak
-
- Ameliano - Sol De America (PAR) (23:30)
- Poljska 3. liga Ponedjeljak
-
- Lks Lodz 2 - Hutnik Krakow (18:15)
- Portugal 2. liga Ponedjeljak
-
- Vilaverdense - Os Belenenses (21:15)
- Prijateljske klubovi Ponedjeljak
-
- Strindheim - Rosenborg 2 (16:30)
- Rusija 2. liga Ponedjeljak
-
- Chernomorets Novorossyisk - Shinnik Yaroslavl (13:00)
- Leningradets - Yenisey Krasnoyarsk (13:00)
- Khimki - Neftekhimik Nizhnekamsk (15:00)
- Tyumen - Alania (15:00)
- Akron Togliatti - Saratov (15:30)
- SKA Khabarovsk - Torpedo Moskva (16:00)
- Arsenal Tula - Volgar Gazprom (16:00)
- Kamaz Naberezhnye Chelny - Dyn. Makhachkala (17:30)
- Rodina - Kuban (17:30)
- Siera Leone 1. liga Ponedjeljak
-
- Freetown City - Kahunla (17:15)
- ABA 2. liga M Ponedjeljak
-
- Pelisteri - Borac Banja Luka (15:00)
- Helios Domžale - Sutjeska (18:00)
- Vojvodina - Å ibenka (21:00)
- ABA liga M Ponedjeljak
-
- Krka - Split (18:00)
- Argentina 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Obras Sanitarias - Juventud Ameghino (uto 0:00)
- Argentina 1. liga M Ponedjeljak
-
- Union De Santa Fe - Gimnasia Indalo (21:00)
- Obras Sanitarias - Penarol (ARG) (uto 0:00)
- Zarate - Platense (uto 1:00)
- Å vedska 1. liga M Ponedjeljak
-
- Norrkoping - Jamtland (19:04)
- Balkanska liga M Ponedjeljak
-
- Peja - Rudar Pljevlja (20:00)
- Brazil 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Sampaio - Catanduva (22:30)
- Crna Gora 1. liga M Ponedjeljak
-
- Teodo Tivat - Milenijum (18:00)
- Hrvatska 1. liga M Ponedjeljak
-
- Dubrava - Škrljevo (20:00)
- Island 1. liga M Ponedjeljak
-
- Njardvik - Breidablik (20:15)
- Izrael 1. liga M Ponedjeljak
-
- Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva (18:00)
- Izrael 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Ramat Hasharon - Hapoel Jerusalem (16:00)
- Maccabi Urban - Elizur Ramla (17:00)
- Maccabi Haifa - Asa Jerusalem (18:00)
- Hapoel Rishon Lezion - Holon (18:00)
- Maccabi Ashdod - Hapoel Petah Tikva (18:00)
- Izrael 2. liga M Ponedjeljak
- Japan 2. liga M Ponedjeljak
-
- Shiga - Iwate Big Bulls (uto 9:00)
- Kina 1. liga M Ponedjeljak
-
- Qingdao - Zhejiang Chouzhou (12:35)
- Nanjing Tongxi - Xinjiang Tigers (12:35)
- Koreja 1. liga M Ponedjeljak
-
- Seoul Thunders - Mobis Phoebus (11:00)
- Litva 1. liga M Ponedjeljak
-
- Nevezis - Juventus (17:50)
- NBA G liga M Ponedjeljak
-
- Indiana Mad Ants - Delaware Blue Coats (17:30)
- Texas Legends - Motor City Cruise (uto 1:00)
- NBA liga M Ponedjeljak
-
- Indiana - Cleveland (uto 0:00)
- Philadelphia - Miami (uto 0:30)
- Boston - Detroit (uto 0:30)
- Chicago - Portland (uto 1:00)
- Utah - Minnesota (uto 2:00)
- Golden State - New York (uto 3:00)
- Sacramento - Memphis (uto 3:00)
- L.A. Lakers - Atlanta (uto 3:30)
- Njemačka 1. liga M Ponedjeljak
-
- Rasta Vechta - Ulm (20:00)
- Poljska 1. liga M Ponedjeljak
-
- Stelmet - Anwil Wloclawek (18:00)
- Lublin - Trefl Sopot (20:30)
- Rusija 1. liga M Ponedjeljak
-
- Lokomotiv Kuban 2 - Irkutsk (17:00)
- Bars Rostov - Dynamo Vladivostok (18:00)
- Saudijska Arabija 1. liga M Ponedjeljak
-
- Al Ittihad - Al Nasr (19:30)
- Al Khaleej - Ohod (19:30)
- Dbae - Al Salam (20:00)
- Al Taawon - Al-Fateh (20:00)
- Al Safa Of Safwa - Al Wehda (21:30)
- Al Ahli - Al-Hilal (21:30)
- Slovenija 1. liga M Ponedjeljak
-
- LTH Castings - Podcetrtek (18:00)
- Srbija 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Subotica - Crvena Zvezda (20:00)
- Turska 1. liga M Ponedjeljak
-
- Buyukcekmece - Bahcesehir (18:30)
- Turska 2. liga M Ponedjeljak
-
- Esenler Erokspor - Fenerbahce 2 (13:00)
- Turska 2. liga Ž Ponedjeljak
-
- Botas 2 - Urla Bld (16:00)
- Fenerbahce 2 - Bogazici (16:00)
- Ukrajina 1. liga M Ponedjeljak
-
- Cherkaski Mavpy - Zaporizhya (11:00)
- Stariy Lutsk - Dnjipro (14:00)
- Kyiv - Kryvbasbasket (17:00)
- VTB liga M Ponedjeljak
-
- Runa - Astana (18:00)
- Izrael 1. liga M Ponedjeljak
-
- Bnei Herzliya - Asa Tel Aviv (18:30)
- Nes Tziona - Hapoel Kiriyat (18:30)
- Hapoel Ramat Gan - Maccabi Avishai Motzkin (19:15)
- Rusija 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Cska Moscow - Krasnodar (17:30)
- Švedska 2. liga M Ponedjeljak
-
- Skaanela - Tyreso (19:30)
- Turska 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Gorele - Anadolu Uni. (15:00)
- AHL Ponedjeljak
-
- Cleveland - Wilkes Barre (uto 0:00)
- ECHL Ponedjeljak
-
- Orlando Solar Bears - Florida Everblades (uto 0:00)
- Utah Grizzlies - Norfolk (uto 2:10)
- NHL Ponedjeljak
-
- Calgary - Washington (uto 1:30)
- Seattle Kraken - Buffalo (uto 3:00)
- Brazil 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Sesc - Bluvolei Furb (22:30)
- Fluminense - Brasilia (23:30)
- Pinheiros - Barueri (uto 1:00)
- Italija 2. liga Ž Ponedjeljak
- Poljska 1. liga M Ponedjeljak
-
- Olsztyn - Lubin (17:30)
- Alžir 1. liga Utorak
-
- Magra - Belouizdad (15:30)
- D´alger - Setif (22:00)
- Argentina 2. liga Utorak
-
- Gimnasia Tiro - Almirante Brown (20:00)
- Argentina 3. liga Utorak
-
- Comunicaciones Club - Fenix (ARG) (sri 0:10)
- Argentina Copa Liga Profesional Utorak
-
- Argentinos Juniors - Rosario Central (sri 1:15)
- Argentina liga rezervi Utorak
-
- Gimnasia La Plata 2 - Instituto Cordoba 2 (19:00)
- Belgrano 2 - Banfield 2 (19:00)
- Defensa Y Justicia 2 - Newells Old Boys 2 (19:00)
- Central Cordoba 2 - Independiente 2 (23:15)
- Australija 1. liga Ž Utorak
-
- Wellington Phoenix - Adelaide United (sri 5:00)
- Australija NPL NSW liga Utorak
-
- Central Coast U21 - WS Wanderers U21 (sri 9:00)
- Australija NPL NSW liga Utorak
-
- Central Coast U21 - WS Wanderers U21 (sri 9:00)
- Å kotska 3. liga Utorak
-
- Kelty Hearts - Alloa Athletic (20:45)
- Å kotska 5. liga jug Utorak
-
- Albion Rovers - Cumbernauld Colts (20:45)
- Tranent Juniors - East Stirling (20:45)
- Å vicarska 4. liga Grupa 3 Utorak
-
- YF Juventus - Taverne (20:00)
- Brazil Acreano Utorak
-
- Vasco Da Gama AC - Senador Guiomard (21:00)
- Acreano - Independencia (sri 0:00)
- Brazil Amapaense Utorak
-
- Sao Paulo AP - Macapa (20:00)
- Brazil Cearense 2 Utorak
-
- Tiradentes - Tirol (BRA) (20:00)
- Brazil Maranhense Utorak
-
- Moto Club - Cordino Ec (sri 0:15)
- DR Kongo 1. liga Utorak
-
- Simba DR - Groupe Bazano (14:30)
- Ac Kuya - Celeste (14:30)
- Engleska 1. liga U18 Utorak
-
- Norwich - Crystal Palace (15:00)
- Engleska 2. liga U21 Utorak
-
- Barnsley - Coventry (14:00)
- Fleetwood - Wigan (14:00)
- Watford - Bristol City (14:00)
- Ipswich - Bournemouth (14:00)
- Sheffield Utd - Peterborough (15:00)
- Hull - Birmingham (20:00)
- Engleska 4. liga Utorak
-
- Bradford - Notts County (20:45)
- Engleska 5. liga Utorak
-
- Barnet - Eastleigh (20:45)
- Engleska 5. liga Jug Utorak
-
- Braintree - Weymouth (20:45)
- Truro - Eastbourne (20:45)
- Hampton & Richmond - Welling (20:45)
- Engleska 5. liga Sjever Utorak
-
- Blyth Spartans - Buxton (20:45)
- Bishop S Stortford - Kings Lynn (20:45)
- Engleska 7. liga Ishtmian Utorak
-
- Concord Rangers - Potters Bar (20:45)
- Hastings - Hornchurch (20:45)
- Cheshunt - Folkestone (20:45)
- Bognor Regis Town - Whitehawk (20:45)
- Canvey Island - Horsham FC (20:45)
- Engleska 7. liga Jug Utorak
-
- Hendon - Poole (20:45)
- Afc Totton - Plymouth Parkway (20:45)
- Tiverton - Dorchester (20:45)
- Engleska 7. liga Jug-Central Utorak
-
- Needham Market - Redditch (20:45)
- Leamington - Coalville (20:45)
- Alvechurch - Afc Telford (20:45)
- Engleska 7. liga Sjever Utorak
-
- Stafford Rangers - Macclesfield (20:45)
- Whitby Town - Guiseley (20:45)
- Radcliffe - Morpeth (20:45)
- Gana 1. liga Utorak
-
- Accra Lions - Great Olympics (16:00)
- Grčka 1. liga Ž Utorak
-
- Asteras Tripolis - Rethymniakos (12:00)
- Italija 3a liga Utorak
-
- Virtus Vicenza - Fiorenzuola (19:30)
- Italija kup Seria C Utorak
-
- Padova - Catania (20:00)
- Izrael 3. liga Jug Utorak
-
- Sc Dimona - Shimshon Kafr Qasim (14:00)
- Izrael 3. liga Sjever Utorak
- Japan 1. liga Ž Utorak
-
- Nojima Stella - Parceiro Nagano (sri 5:00)
- Omiya Ardija - Beleza (sri 5:00)
- Cerezo Osaka Sakai - Sanfrecce Hiroshima (sri 6:00)
- Urawa Red Diamonds - Mynavi Sendai (sri 6:00)
- Saitama - Inac Leonessa (sri 6:00)
- Japan 2. liga Utorak
-
- Oita - Kagoshima United (sri 6:00)
- Jef United Chiba - Shimizu (sri 6:00)
- Montedio Yamagata - Fujieda Myfc (sri 6:00)
- Kofu - Iwaki (sri 6:00)
- Yokohama FC - Kusatsu (sri 6:00)
- Okayama - Mito (sri 6:00)
- Blaublitz - Tochigi (sri 6:00)
- Vegalta Sendai - Kumamoto (sri 6:00)
- Ehime - Nagasaki (sri 7:00)
- Tokushima - Yamaguchi (sri 7:50)
- Japan 3. liga Utorak
-
- Gainare Tottori - Kamatamare (sri 5:00)
- Imabari - Gifu (sri 5:00)
- Toyama - Kanazawa (sri 6:00)
- Matsumoto Yamaga - Grulla Morioka (sri 6:00)
- Kitakyushu - Osaka (sri 6:00)
- Nagano - Fukushima United (sri 6:00)
- Tegevajaro Miyazaki - Azul Claro Numazu (sri 6:00)
- Nara Club - Vanraure (sri 6:00)
- Ryukyu - Yscc (sri 7:00)
- Kolumbija 2. liga Utorak
-
- Quindio - Cartagena (COL) (sri 1:30)
- Kvalifikacije za EP U17 Ž Utorak
-
- Makedonija - Å kotska (14:00)
- Danska - Poljska (14:00)
- Meksiko 2. liga Utorak
-
- Cancun - Tepatitlan De Morelos (sri 0:05)
- Atlante - Mineros De Zacatecas (sri 2:05)
- Alebrijes De Oaxaca - Tlaxcala (sri 4:05)
- NjemaÄka Oberliga Bayern sjever Utorak
-
- Donaustauf - Wurzburger Fv (18:30)
- Kornburg - Regensburg II (19:00)
- 1. Sc Feucht - Bayern Hof (19:00)
- NjemaÄka Oberliga Hamburg Utorak
-
- Suderelbe - Niendorfer (19:30)
- Halstenbek-Rellingen - Tornesch (19:30)
- NjemaÄka Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Utorak
-
- Pfeddersheim - Dudenhofen (19:30)
- NjemaÄka Reg. Sjeveroistok Utorak
-
- Babelsberg 03 - Chemnitzer (19:00)
- Prijateljske klubovi Utorak
-
- Stromsgodset - Sandefjord (12:00)
- Molde - Brann (14:30)
- Siera Leone 1. liga Utorak
-
- Mighty Blackpool - Lamboi (17:15)
- Sjeverna Irska 2. liga Utorak
-
- Ards - Portadown (20:45)
- Newington - Knockbreda (20:45)
- Urugvaj 1. liga Utorak
-
- Maldonado - Defensor Sp. (23:00)
- Venecuela 1. liga Utorak
-
- Estudiantes Merida - Universidad Central (20:00)
- Deportivo La Guaira - Carabobo (22:45)
- Portuguesa Acarígua - Metropolitanos (sri 1:30)
- Wales 2. liga Jug Utorak
-
- Caerau Ely - Pontardawe Town (20:30)
- Briton Ferry - Afan Lido (20:30)
- Wales 2. liga Sjever Utorak
-
- Guilsfield - Caersws (20:30)
- Holywell Town - Prestatyn (20:30)
- Denbigh Town - Gresford Athletic (20:30)
- ABA 2. liga M Utorak
-
- Cedevita Junior - Podgorica (15:00)
- Široki - Spartak Subotica (18:00)
- Tft Skopje - MZT Skopje Aerodrom (21:00)
- Argentina 1. liga M Utorak
-
- Ciclista Olimpico De La Banda - Boca Juniors (sri 1:00)
- Quimsa Santiogo Del Estero - Atletico Cordoba (sri 2:10)
- Å vedska 1. liga M Utorak
-
- Nassjo - Uppsala (19:04)
- Boras - Lulea (19:04)
- Umea - Sodertalje (19:04)
- Å vicarska 1. liga M Utorak
-
- Fribourg - Union Neuchatel (19:30)
- Lausanne - Geneve Lions (20:00)
- Bjelorusija 1. liga M Utorak
-
- Impuls - Grodno (16:00)
- Rubon - Borisfen (16:00)
- BNXT Liga M Utorak
-
- Antwerp - Donar Groningen (20:00)
- Brazil 1. liga Ž Utorak
-
- Sodie Doces - Santo Andre (23:00)
- Blumenau - Vera Cruz (23:30)
- Brazil 1. liga M Utorak
-
- Franca - Botafogo (sri 0:00)
- Bauru - Flamengo (sri 0:00)
- Cipar 1. liga M Utorak
-
- Apoel Nicosia - Achilleas K. (18:30)
- Etna Encomi - APOP Paphou (18:30)
- Apollon Limassol - Keravnos (18:30)
- Euroliga M Utorak
-
- Efes Pilsen - Olympiacos (18:30)
- Žalgiris - Virtus Bologna (19:00)
- Alba Berlin - Real Madrid (20:00)
- Maccabi Tel Aviv - ASVEL (20:05)
- Partizan - Baskonia (20:30)
- FIBA Liga prvaka M Utorak
-
- Karsiyaka - Hapoel Jerusalem (18:30)
- Peristeri - Canarias (18:30)
- Unicaja Malaga - Cholet (20:30)
- Strasbourg - Tofas Bursa (20:30)
- Finska 1. liga M Utorak
- Gruzija 1. liga M Utorak
-
- Orbi - Kavkasia (11:00)
- Kutaisi - Iverioni (16:00)
- Rashi - Batumi (sri 8:30)
- Hrvatska 2. liga M Utorak
-
- Hermes Analitica - Marsonia (20:00)
- Island kup M Utorak
-
- Alftanes - Tindastóll (18:15)
- KeflavÃk - Stjarnan (21:00)
- Italija 1. liga Ž Utorak
-
- Oxygen Roma - Virtus Bologna (19:00)
- Izrael 2. liga M Utorak
-
- Gilboa Galil Elyon - Hapoel Bnei Kfar Kasem (17:30)
- Maccabi Rehovot - Elitzur Shomron (17:30)
- Maccabi Maale Adumim - Elitzor Netania (18:00)
- Ironi Naharya - Maccabi Haifa (18:30)
- Ramat Hasharon - Safed (18:30)
- Japan 1. liga M Utorak
-
- Akita - Utsunomiya Brex (sri 6:05)
- Shibuya Sun Rockers - Fighting Eagles Nagoya (sri 7:05)
- Kyoto - Hiroshima D. (sri 7:05)
- Yokohama - Toyama (sri 7:05)
- Gunma Crane Thunders - Alvark (sri 7:05)
- Ibaraki Robots - Chiba (sri 7:05)
- Nagasaki - Saga Ballooners (sri 7:45)
- Sendai 89ers - Hokkaido (sri 8:05)
- Japan 2. liga M Utorak
-
- Shiga - Iwate Big Bulls (sri 9:00)
- Kanada Superliga M Utorak
-
- London - Kokomo Bobkats (sri 0:00)
- Kazahstan 1. liga M Utorak
-
- Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau (14:00)
- Kina 1. liga M Utorak
-
- Sichuan - Jilin (12:35)
- Zhejiang Guangsha - Fujian (12:35)
- Liaoning Leopards - Shanxi (12:35)
- Guangzhou - Jiangsu Dragons (12:35)
- Tianjin - Beijing Royal Fighters (12:35)
- Ningbo Rockets - Shenzhen (12:35)
- Kineski Tajpei P.Liga+ M Utorak
- Koreja 1. liga M Utorak
-
- LG Sakers - Anyang Jungkwanjang (11:00)
- Seoul Knights - Goyang Sono (11:00)
- Latvijsko-Estonska liga M Utorak
-
- Kalev Cramo - Ventspils (18:00)
- Liga Unike Ž Utorak
-
- Penza - Partizani (17:00)
- Flamurtari - Prishtina (17:00)
- Tirana - Bashkimi (17:00)
- Meksiko Cibacopa M Utorak
-
- Rayos De Hermosillo - Caballeros De Culiacan (sri 4:15)
- NBA G liga M Utorak
-
- Grand Rapids Gold - Salt Lake City Stars (sri 0:00)
- Raptors 905 - Westchester (sri 0:30)
- Memphis Hustle - Sioux Falls Skyforce (sri 1:00)
- Birmingham Squadron - Osceola Magic (sri 1:00)
- Rio Grande Valley Vipers - Austin Toros Spurs (sri 1:30)
- Ontario Clippers - Rip City Remix (sri 3:00)
- NBA liga M Utorak
-
- Orlando - Charlotte (sri 0:00)
- Washington - Houston (sri 0:00)
- Brooklyn - New Orleans (sri 0:30)
- San Antonio - Dallas (sri 1:00)
- Minnesota - Denver (sri 2:00)
- NjemaÄka 3. liga M Utorak
-
- Bayern 2 - Coburg (18:30)
- Rumunjska 1. liga M Utorak
-
- Mures Targu - Dinamo Bucharest (16:45)
- Rusija 1. liga Ž Utorak
-
- Neftyanik Omsk - Novosibirsk (13:00)
- Ekaterinburg - Nadehzda (15:00)
- Spartak Moskva - Dynamo Kursk (16:00)
- SamGTU Samara - Mba Moskva (16:00)
- Nika Siktivkar - Dinamo Moskva (16:30)
- Švedska 1. liga M Utorak
-
- Boras - Lulea (19:04)
- Umea - Sodertalje (19:04)
- Švedska 2. liga M Utorak
-
- Hogsbo - Rig Mark (18:45)
- Ukrajina 1. liga M Utorak
-
- Stariy Lutsk - Zaporizhya (10:00)
- Cherkaski Mavpy - Kryvbasbasket (13:00)
- Kyiv - Dnjipro (16:00)
- Danska 1. liga M Utorak
-
- Nordsjaelland - Skanderborg Handbold (19:00)
- Bjerringbro - Aalborg (20:00)
- Mors - Ringsted (20:00)
- Latvija 1. liga M Utorak
-
- Salaspils - Msg/lat (18:00)
- MaÄ‘arska 1. liga Ž Utorak
-
- Ferencvaros - Mtk Budapest (17:15)
- Fehervar - Gyori ETO (18:00)
- Makedonija 1. liga Ž Utorak
-
- Spartak - Gjorche Petrov (17:00)
- NorveÅ¡ka 1. liga Ž Utorak
-
- Molde - Storhamar (18:30)
- Poljska 3. liga Ž Utorak
-
- Zprp Kalisz - ZPRP Plock 2 (16:00)
- Azs Awf Warszawa - Varsovia (16:30)
- Rumunjska 1. liga M Utorak
-
- Baia Mare - CSM Bucuresti (17:00)
- Rumunjska kup Ž Utorak
-
- Targu Jiu - Csm Bistrita (17:00)
- Rusija 1. liga Ž Utorak
-
- Astrahanochka - Rostov (15:30)
- Lada Togliatti - Chernomorochka (16:00)
- Španjolska 1. liga Ž Utorak
-
- Malaga - Gran Canaria (20:00)
- Španjolska Kup Kralja M Utorak
-
- Horneo Alicante - Morrazo (12:00)
- Caserio Ciudad Real - Valladolid (20:15)
- Antequera - Nava (20:30)
- Novas - Cisne (20:30)
- AHL Utorak
-
- Manitoba - Grand Rapids (16:30)
- Calgary Wranglers - Bakersfield (sri 2:00)
- Colorado Eagles - Milwaukee (sri 2:05)
- Å vicarska 2. liga Utorak
-
- GCK Lions - Chaux de Fonds (19:45)
- ECHL Utorak
-
- Wheeling Nailers - Indy Fuel (15:45)
- Finska 1. liga Ž Utorak
-
- Kiekko-Espoo - Ifk Helsinki (17:45)
- Kanada OHL Utorak
-
- Kitchener Rangers - Guelph Storm (sri 0:00)
- Barrie Colts - Niagara Icedogs (sri 0:00)
- Kanada QMJHL Utorak
- Kanada QMJHL Utorak
-
- Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix (sri 0:00)
- Victoriaville Tigres - Chicoutimi Sagueneens (sri 0:00)
- Kanada WHL Utorak
-
- Seattle Thunderbirds - Kamloops Blazers (sri 3:05)
- Kazahstan 1. liga Utorak
-
- Karaganda - Kokshetau (15:00)
- NHL Utorak
-
- Detroit - Columbus (sri 0:00)
- Philadelphia - Toronto (sri 0:00)
- Nashville - San Jose (sri 1:00)
- NHL Utorak
-
- N.Y. Rangers - Winnipeg Jets (sri 0:00)
- Boston - Ottawa (sri 0:00)
- Detroit - Columbus (sri 0:00)
- New Jersey - Pittsburgh (sri 0:00)
- Philadelphia - Toronto (sri 0:00)
- N.Y. Islanders - Carolina (sri 0:30)
- Nashville - San Jose (sri 1:00)
- St. Louis - Colorado (sri 1:00)
- Edmonton - Montreal (sri 2:00)
- Los Angeles - Chicago (sri 3:00)
- Vancouver - Buffalo (sri 3:00)
- Anaheim - Minnesota (sri 3:00)
- Las Vegas - Tampa Bay (sri 3:00)
- Švedska 1. liga Ž Utorak
-
- Lulea - Modo (18:05)
- VHL Utorak
-
- Rubin Tyumen - Sokol Krasnojarsk (15:00)
- Austrija 1. liga Ž Utorak
-
- Graz - Linz (19:00)
- CEV Kup M Utorak
-
- Resovia Rzeszow - Luneburg (18:00)
- Danska 2. liga Istok Ž Utorak
-
- Lyngby - Holte 2 (19:00)
- Estonija 1. liga Ž Utorak
-
- Rae Sk - Tartu Ulikool (17:00)
- Noortekoondis - Ttu (18:00)
- Katar 1. liga M Utorak
-
- Al-Ahli - Al Shamal (19:00)
- Liga prvaka Ž Utorak
-
- Fenerbahce - Montichiari (18:00)
- Poljska 1. liga M Utorak
-
- Norwid Czestochowa - Barkom (20:30)
- Poljska 2. liga M Utorak
-
- Gwardia Wroclaw - Bedzin (17:00)
- Turska 1. liga Ž Utorak
-
- Nilufer Belediye - Bešiktaš (15:00)
- Alžir 1. liga Srijeda
-
- Ben Aknoun - Alger (15:30)
- Angola 1. liga Srijeda
- Argentina Copa Liga Profesional Srijeda
-
- San Lorenzo - Godoy Cruz (23:00)
- Belgrano - Lanus (čet 1:15)
- Argentina kup Srijeda
-
- Atletico Tucuman - Defens. De Belgrano (čet 1:10)
- Argentina liga rezervi Srijeda
- Å kotska 5. liga Sjever Srijeda
-
- Brora Rangers - Clachnacuddin (21:00)
- Buckie Thistle - Formartine Utd (21:00)
- Forres Mechanics - Fraserburgh (21:00)
- Å vicarska 4. liga Grupa 1 Srijeda
-
- Vevey Sports 05 - Lausanne 2 (19:30)
- Yverdon Ii - Oberwallis Naters (19:30)
- Sarraz-Ecleplens - Terre Sainte (20:00)
- Pully Football - Monthey (20:15)
- Meyrin - Echallens (20:30)
- Å vicarska 4. liga Grupa 2 Srijeda
-
- Schotz - Koniz (20:00)
- Bassecourt - Emmenbrucke (20:00)
- Rotkreuz - Solothurn (20:15)
- Å vicarska 4. liga Grupa 3 Srijeda
-
- Tuggen - Kreuzlinge (20:00)
- Freinbach - Linth (20:00)
- Wettswil-Bonstetten - Mendrisio (20:00)
- Češka 1. liga U19 Srijeda
-
- Dukla Prague - Jihlava (12:30)
- Belgija 1. liga U21 Srijeda
-
- Eupen - Lierse K. (19:30)
- Belgija 3. liga Srijeda
-
- OC Charleroi - Namur (20:00)
- Saint Eloois - Knokke (20:00)
- URSL-Vise - Virton (20:00)
- Antwerp B - Thes Sport (20:00)
- Leuven B - Cappellen (20:00)
- Dessel - Hoogstraten Vv (20:30)
- Heist - Tienen (20:30)
- Belgija 4. liga VFV B Srijeda
-
- Lille (BEL) - Wezel Sport (20:00)
- Bolivija 1. liga Srijeda
-
- Aurora - Royal Pari (čet 0:00)
- Brazil Amapaense Srijeda
-
- Santos Ap - Trem (čet 0:00)
- Brazil kup Alagoas Srijeda
-
- Murici - CRB (23:00)
- Brazil kup Nordeste Srijeda
-
- Treze Pb - Botafogo Pb (22:00)
- America RN - ABC (23:00)
- CRB - Juazeirense (23:00)
- River-Pi - Ae Altos (23:00)
- Fortaleza - Ceara (čet 1:30)
- Bahia - Vitoria BA (čet 1:30)
- Sport Recife - Nautico Recife (čet 1:30)
- Brazil kup Verde Srijeda
-
- Remo - Amazonas (čet 0:00)
- Brasiliense - Cuiaba Esporte (čet 0:00)
- Vila Nova Fc - Goias (čet 0:00)
- Brazil Paulista A4 Srijeda
-
- Rio Branco SP - Xv De Jau (19:00)
- Nacional Sp - America Sp (19:00)
- Uniao Barbarense - Independente Sp (19:00)
- Taquaritinga - Atletico Penapolense (19:00)
- Sao-Carlense - Ska Brasil (23:00)
- Francana - Ca Joseense (23:30)
- Audax-Sp - Jabaquara (čet 0:00)
- Barretos Ec - Vocem (čet 0:00)
- Brazil Rondoinense Srijeda
-
- Barcelona Ro - Ji-Parana (20:30)
- Porto Velho - Uniao Cacoalense (čet 0:30)
- Crna Gora 2. liga Srijeda
-
- Iskra - Podgorica (14:00)
- Bokelj - Berane (15:00)
- Igalo - Grbalj (15:00)
- Lovćen - Internacional (15:00)
- Kom - Otrant (16:00)
- DR Kongo 1. liga Srijeda
- El Salvador 1. liga Srijeda
-
- Alianza Fc - Municipal Limeno (čet 2:30)
- Engleska 2. liga Ž Srijeda
-
- Reading - Birmingham City (20:00)
- Engleska 5. liga Srijeda
-
- Halifax - Chesterfield (20:45)
- Wealdstone - Bromley (20:45)
- Engleska 5. liga Jug Srijeda
-
- Taunton Town - Chippenham Town (20:45)
- Engleska 7. liga Ishtmian Srijeda
-
- Kingstonian - Dulwich Hamlet (20:45)
- Gana 1. liga Srijeda
-
- Nations Fc - Dreams (16:00)
- Medeama - Aduana Stars (16:00)
- Italija 4. liga Skupina B Srijeda
-
- Ciserano Bergamo - Caravaggio (14:30)
- Varesina - Pro Palazzolo (14:30)
- Italija kup Seria D Srijeda
-
- Trapani - Imolese (20:30)
- Jamajka 1. liga Srijeda
-
- Dunbeholden - Montego Bay United (21:30)
- Vere United - Mount Pleasant (21:30)
- Molynes - Tivoli Gardens (21:30)
- Treasure Beach - Waterhouse (21:30)
- Lime Hall Academy - Harbour View (21:30)
- Japan 1. liga Ž Srijeda
- Japan 3. liga Srijeda
-
- Sagamihara - Omiya (10:00)
- Kostarika 2. liga Srijeda
-
- Guadalupe - Limon Black Star (18:00)
- Escorpiones (CRC) - Ad Aserri (21:00)
- Santa Ana (CRC) - Cariari Pococi (22:00)
- Puerto Golfito - Marineros Pfc (22:00)
- Municipal Turrialba - Uruguay De Coronado (čet 2:00)
- Kvalifikacije za EP U17 Ž Srijeda
-
- Farski Otoci - Gruzija (14:00)
- Azerbajdžan - Moldavija (14:30)
- Slovenija - Bugarska (14:30)
- Nizozemska - Španjolska (15:00)
- Turska - Ukrajina (15:00)
- Rumunjska - Latvija (18:00)
- Estonija - Kazakhstan (čet 9:00)
- MaÄ‘arska 1. liga Ž Srijeda
-
- Soroksar - Puskas Academy (13:00)
- Maroko 1. liga Srijeda
-
- Berkane - Maghreb (23:00)
- Meksiko 2. liga Srijeda
-
- Tapatio - Correcaminos Uat (čet 0:05)
- Venados - Cimarrones De Sonora (čet 2:05)
- Dorados - Leones Negros (čet 4:05)
- Nizozemska 4. liga Srijeda
-
- Tec - Blauw Geel (20:00)
- NjemaÄka 2. liga Ž Srijeda
-
- Wolfsburg 2 - Jena (14:00)
- NjemaÄka Oberliga Bayern jug Srijeda
-
- Kottern - Turkspor Augsburg (19:00)
- NjemaÄka Oberliga Hessen Srijeda
-
- Hanauer Sc - Viktoria Griesheim (20:00)
- NjemaÄka Oberliga Niedersachsen Srijeda
-
- Emden - Meppen Ii (19:00)
- Bersenbruck - Delmenhorst (20:00)
- NjemaÄka Reg. Sjever Srijeda
- NjemaÄka Reg. Sjeveroistok Srijeda
-
- Viktoria Berlin - Zwickau (19:00)
- Poljska 3. liga Srijeda
-
- S. Wola - Wisla Pulawy (18:00)
- Poljska 4. liga Grupa 2 Srijeda
-
- Stolem Gniewino - Solec K. (14:00)
- Vineta W. - Notec Czarnkow (14:00)
- Poljska 4. liga Grupa 4 Srijeda
- Portugal 1. liga U19 Srijeda
-
- Boavista - Gil Vicente (16:00)
- Maritimo - Rio Ave (16:00)
- Portugal 1. liga U23 Srijeda
-
- Academico Viseu - Sc Farense (12:00)
- Prijateljske klubovi Srijeda
-
- Inter Turku - Haka Valkeakoski (13:00)
- Molde 2 - Brattvag (14:00)
- Apollon Limassol - AEK Atena (18:00)
- Alianza Lima - Blooming (čet 1:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 6 Srijeda
-
- Ilicitano - Torrellano (11:00)
- Ontinyent 1931 - Castellonense (20:00)
- Venecuela 1. liga Srijeda
-
- Rayo Zuliano - Inter De Barinas (20:00)
- Caracas - Angostura (22:45)
- Deportivo Tachira - Monagas SC (23:00)
- Zamora FC - Puerto Cabello (čet 1:30)
- Wales 2. liga Sjever Srijeda
-
- Buckley Town - Llanidloes (21:00)
- ABA 2. liga M Srijeda
-
- Zlatibor Čajetina - Šenčur (15:00)
- Borac Banja Luka - Helios Domžale (18:00)
- Å ibenka - Sutjeska (21:00)
- Argentina 1. liga M Srijeda
-
- Ferro Carril Oeste - San Lorenzo (čet 0:10)
- Zarate - Obras Sanitarias (čet 1:00)
- Comunicaciones Mercedes - Gimnasia Indalo (čet 2:00)
- Å vicarska 1. liga M Srijeda
-
- Monthey - Regio Basel (19:30)
- Massagno - Vevey Riviera (19:30)
- Češka 1. liga M Srijeda
-
- Pardubice - Kolin (17:30)
- CEZ Nymburk - USK Prag (18:00)
- Opava - Brno (18:00)
- Decin - Usti Nad Labem (18:00)
- Olomoucko - NH Ostrava (18:00)
- Bjelorusija 1. liga M Srijeda
-
- Gomel - Tsmoki Minsk 2 (16:30)
- Bjelorusija 1. liga Ž Srijeda
-
- Horizont Minsk - Gomel (14:00)
- Gomel 2 - Victoria Brest (14:00)
- Olimpia Grodno - Tsmoki Minsk (16:00)
- Brazil 1. liga M Srijeda
-
- Cearense - Minas Mg (20:00)
- Paulistano - Uniao Corinthians (23:00)
- Mogi Das Cruzes - Brasilia (čet 0:00)
- Sao Paulo - Caxias Do Sul (čet 0:00)
- Sao Jose Dos Campos - Cerrado (čet 0:15)
- Cipar 1. liga M Srijeda
-
- Aek Larnaca - Proteas EKA AEL (16:00)
- Anorthosis - Paralimni (18:30)
- Crna Gora 1. liga M Srijeda
-
- Ibar - Studentski Centar (18:00)
- Euroliga M Srijeda
-
- Fenerbahce - Barcelona (18:45)
- Monaco - AJ Milano (19:00)
- Crvena zvezda - Panathinaikos (20:00)
- Valencia - Bayern Munchen (20:30)
- FIBA Liga prvaka M Srijeda
-
- AEK Atena - Promitheas Patras (18:30)
- Hapoel Holon - Murcia (18:30)
- Dijon - Galatasaray (20:00)
- Ludwigsburg - Telekom Bonn (20:00)
- Finska 1. liga M Srijeda
-
- Lahti - Korikobrat (17:30)
- Finska 1. liga Ž Srijeda
-
- Forssan Alku - Kouvottaret (17:30)
- Vimpelin Veto - Torpan Pojat Helsinki (17:30)
- Peka - Tapiolan Honka (17:30)
- Pyrinto - Hba-Marsky Helsinki (17:30)
- Francuska 1. liga M Srijeda
-
- Roanne - Bourg (20:00)
- Paris Basket - Nancy (20:30)
- Francuska 1. liga U21 M Srijeda
-
- Paris - Nancy (16:00)
- Grčka 1. liga Ž Srijeda
-
- Iraklis - Eleftheria (15:00)
- Gruzija 1. liga M Srijeda
-
- Gau - Tsu (11:00)
- Rustavi - Gurjaani Delta (15:00)
- Hrvatska 1. liga Ž Srijeda
-
- Jolly JBS Šibenik - Kazl (18:00)
- Japan 1. liga M Srijeda
-
- Seahorses Mikawa - Shinshu (11:05)
- Brave Thunders - Neophoenix (11:05)
- Diamond Dolphins - Shimane (11:05)
- Ryukyu - Osaka (11:35)
- Kazahstan 1. liga M Srijeda
-
- Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau (14:00)
- Kina 1. liga M Srijeda
-
- Beijing Jinyu - Shanghai Sharks (12:35)
- Guangdong Tigers - Shandong Gold (12:35)
- Koreja 1. liga M Srijeda
-
- Kcc Egis - Seoul Thunders (11:00)
- Kosovo 1. liga M Srijeda
-
- Bashkimi - Z-Mobile Prishtina (19:00)
- Golden Eagle Ylli - Vellaznimi (19:00)
- Latvijsko-Estonska liga M Srijeda
-
- Tal Tech - Tartu Ulikool (17:30)
- Riga - Ogre (18:00)
- Valmiera - Viimsi/Noto (18:00)
- Tyco Rapla - Prometey (18:00)
- Keila Korvpallikool - Tallinna Kalev (18:30)
- Litva 1. liga M Srijeda
-
- Lietkabelis - Mazeikiai (17:15)
- Meksiko Cibacopa M Srijeda
-
- Rayos De Hermosillo - Caballeros De Culiacan (čet 1:00)
- NBA G liga M Srijeda
-
- Long Island Nets - Indiana Mad Ants (16:00)
- Capital City Go-Go - Wisconsin Herd (čet 0:00)
- NBA liga M Srijeda
-
- Cleveland - Miami (čet 0:00)
- Detroit - Indiana (čet 0:00)
- Toronto - Sacramento (čet 0:30)
- Boston - Milwaukee (čet 0:30)
- Oklahoma City - Utah (čet 1:00)
- Portland - L.A. Clippers (čet 3:00)
- Golden State - Memphis (čet 3:00)
- Phoenix - Philadelphia (čet 3:00)
- Poljska 2. liga M Srijeda
-
- Wkk Wroclaw - Mkks Koszalin (17:00)
- Gornik Walbrzych - Alstom Krakow (19:00)
- Rumunjska 1. liga M Srijeda
-
- Bcmu Pitesti - Cluj Napoca (17:00)
- Voluntari - Oradea (17:00)
- Bcmu Pitesti - Cluj Napoca (17:00)
- Sibiu - Corona Brasov (18:00)
- Rapid Bucuresti - Athletic Constanta (18:00)
- SlovaÄka 1. liga M Srijeda
-
- Nitra - Spisska Nova Ves (18:00)
- Komarno - Prievidza (18:00)
- Inter Bratislava - Levice (SVK) (18:00)
- Lučenec - Handlova (18:00)
- Slovenija 1. liga M Srijeda
-
- Krka - Ilirija (18:00)
- Slovenija 1. liga Ž Srijeda
-
- Triglav - Jezica (19:45)
- Švedska 2. liga M Srijeda
-
- Djurgarden - Eskilstuna (20:00)
- Turska 1. liga Ž Srijeda
-
- Ormanspor Genclik - Fenerbahce (13:00)
- Kayseri - Adana Botas (16:00)
- Besiktas - Nesiba Aydin (16:00)
- Mersin - Galatasaray (16:00)
- Cankaya - Hatay (16:00)
- Antalya Gunesi - Bursa (16:00)
- Emlak Konut - Tarsus (16:00)
- VTB liga M Srijeda
-
- Nizhny Novgorod - Tsmoki Minsk (17:00)
- Lokomotiv Kuban - Parma Perm (17:30)
- CSKA Moskva - Enisey (18:00)
- Danska 1. liga M Srijeda
-
- Skjern - GOG Svendborg (18:30)
- Holstebro - Fredericia (19:00)
- Lemvig - KIF Kolding (19:30)
- Ribe-Esbjerg - Sonderjyske (19:30)
- Danska 1. liga Ž Srijeda
-
- Odense - Horsens (19:00)
- Viborg - Sonderjyske (19:00)
- Silkeborg Voel - Ajax Kopenhagen (19:00)
- Kopenhagen - Nykobing (19:00)
- Bjerringbro - Esbjerg (19:00)
- Skanderborg - Aarhus (19:00)
- Ikast - Ringkobing (19:00)
- Estonija 1. liga M Srijeda
-
- Tallas - Polva Serviti (18:00)
- Tapa - Viljandi (18:00)
- Kehra - Tallinn (18:00)
- Francuska kup M Srijeda
-
- Montpellier - Paris (21:10)
- GrÄka 1. liga M Srijeda
-
- Aesx Pylaias - Olympiacos (15:00)
- Island 1. liga M Srijeda
-
- Haukar - Valur (20:30)
- Koreja 1. liga M Srijeda
-
- Hanam - Doosan (10:00)
- Hawks - Chungnam Athletic (12:00)
- Litva 1. liga M Srijeda
-
- Dragunas - Granitas Kaunas (18:00)
- Sviesa - Alytaus (18:00)
- MaÄ‘arska 1. liga Ž Srijeda
-
- Dunaujvarosi - DVSC (17:00)
- Mađarska kup M Srijeda
-
- Budakalasz - NEKA (17:00)
- Veszprem - Ferencvaros (18:00)
- Pler - Pick Szeged (18:00)
- Norveška 1. liga M Srijeda
-
- Elverum - Runar (18:15)
- Viking - Kolstad (19:00)
- NorveÅ¡ka 1. liga Ž Srijeda
-
- Byasen - Larvik (17:30)
- Tertnes - Raelingen (18:00)
- Sola - Oppsal (18:00)
- Kristiansand - Fana (18:30)
- Norveška 2. liga Ž Srijeda
-
- Flint - Fjellhammer (19:00)
- Poljska 1. liga M Srijeda
-
- Kiper Piotrkow Trybunalski - Kalisz (18:00)
- Gwardia Opole - Zaglebie Lubin (18:00)
- Ostrow Wielkopolski - Chrobry Glogow (18:00)
- Azoty Pulawy - Gdansk (20:00)
- MMTS Kwidzyn - Legionowo (20:00)
- Tarnow - Gornik Zabrze (20:00)
- Poljska 3. liga Ž Srijeda
-
- Jutrzenka Plock - Zprp Plock (18:30)
- Rumunjska 1. liga Ž Srijeda
-
- Mioveni - CSM Bucuresti (16:30)
- Dunarea Braila - Baia Mare (17:00)
- Rusija 1. liga Ž Srijeda
-
- Adyif - Dinamo (16:00)
- Stavropol - Luch (17:00)
- Rusija kup M Srijeda
-
- Sungul - CSKA Moskva (14:30)
- Čehovski Medvedi - Akbuzat (17:00)
- Slovenija kup M Srijeda
-
- Krka - Celje Piv. Laško (18:30)
- Španjolska 1. liga Ž Srijeda
-
- Elda Prestigio - Elche (20:00)
- Granollers - Beti-Onak (20:30)
- Španjolska Kup Kralja M Srijeda
-
- Agustinos Alicante - Guadalajara (19:00)
- Eivissa - Benidorm (20:30)
- Švedska 1. liga M Srijeda
-
- Hammarby - Savehof (19:00)
- Alingsas - Malmo HK (19:00)
- Ystads - Hallby (19:00)
- Kristianstad - Guif (19:00)
- Aranas - Amo Hk (19:00)
- Karlskrona - Lugi (19:00)
- Švedska 2. liga M Srijeda
-
- Helsingborg - Ifk Ystads (19:00)
- Švicarska 1. liga M Srijeda
-
- Pfadi Winterthur - Bern Muri (19:00)
- St. Otmar - Kreuzlingen (19:30)
- Wacker Thun - Amicitia Zurich (19:30)
- Suhr Aarau - Schaffhausen (19:30)
- Geneve - Kriens (20:30)
- Turska 1. liga Ž Srijeda
-
- Tekirdag - Yalikavak (13:00)
- AHL Srijeda
-
- San Jose Barracuda - San Diego (18:30)
- Rochester - Hartford (čet 0:05)
- Lehig Valley - Springfield (čet 0:05)
- Manitoba - Grand Rapids (čet 1:00)
- Rockford - Chicago Wolves (čet 1:00)
- Ontario - Tucson (čet 3:00)
- Calgary Wranglers - Bakersfield (čet 3:00)
- Coachella Valley Firebirds - Texas (čet 3:00)
- Colorado Eagles - Milwaukee (čet 3:05)
- ECHL Srijeda
-
- Allen Americans - Kansas City (16:00)
- Jacksonville Icemen - Trois-Rivieres Lions (čet 0:00)
- Adirondack Thunder - Worcester Railers (čet 0:00)
- Florida Everblades - Savannah Ghost Pirates (čet 0:30)
- Fort Wayne Komets - Kalamazoo Wings (čet 0:30)
- Cincinnati Cyclones - Toledo Walleye (čet 0:35)
- Idaho Steelheads - Tulsa Oilers (čet 2:10)
- Kanada OHL Srijeda
-
- North Bay Battalion - Barrie Colts (čet 0:00)
- Flint Firebirds - Erie Otters (čet 0:00)
- Brantford Bulldogs - Niagara Icedogs (čet 0:00)
- Soo Greyhounds - Sarnia Sting (čet 0:07)
- Kanada QMJHL Srijeda
-
- Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats (23:00)
- Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats (23:00)
- Val-D'or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies (čet 0:00)
- Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes (čet 0:00)
- Kanada QMJHL Srijeda
- Kanada WHL Srijeda
-
- Saskatoon Blades - Calgary Hitmen (čet 2:00)
- Swift Current Broncos - Red Deer Rebels (čet 2:00)
- Kanada WHL Srijeda
-
- Saskatoon Blades - Calgary Hitmen (čet 2:00)
- Prince Albert Raiders - Regina Pats (čet 2:00)
- Swift Current Broncos - Red Deer Rebels (čet 2:00)
- Victoria Royals - Wenatchee Wild (čet 3:05)
- Kazahstan 1. liga Srijeda
-
- Karaganda - Kokshetau (15:00)
- Aktobe - Nomad Astana (15:00)
- NHL Srijeda
-
- Washington - Toronto (čet 0:30)
- NHL Srijeda
-
- Washington - Toronto (čet 0:30)
- Dallas - Arizona (čet 1:00)
- Los Angeles - Minnesota (čet 3:00)
- PWHL Ž Srijeda
-
- Toronto - Boston (čet 0:00)
- New York - Ottawa (čet 0:00)
- SlovaÄka 3. liga Srijeda
-
- Puchov - Senica (17:30)
- Velika Britanija 1. liga Srijeda
-
- Cardiff - Sheffield (20:30)
- Dundee - Guildford (20:30)
- VHL Srijeda
-
- Zauralye Kurgan - Neftjanik Almetjevsk (14:30)
- Ugra - Khimik Voskresensk (15:00)
- Albanija 1. liga M Srijeda
-
- Tirana - Partizani Tirana (19:00)
- Austrija 1. liga M Srijeda
-
- Hypo Tirol - Posojilnica Aich (19:00)
- Hartberg - Waldviertel (19:30)
- Bjelorusija 1. liga Ž Srijeda
-
- Kommunalnik Grodno - Mogilev (15:30)
- Brazil 1. liga M Srijeda
-
- America Volei - Araguari (22:30)
- CEV Kup Ž Srijeda
-
- Chieri - Nuc Volleyball (20:45)
- Danska 2. liga Istok M Srijeda
-
- Gentofte 2 - Rodovre (18:45)
- Island 1. liga M Srijeda
-
- Hamar - Afturelding (20:30)
- Volsungur - Ka Akureyri (20:30)
- Italija 1. liga Ž Srijeda
-
- Trentino - Volley Bergamo (20:00)
- Katar 1. liga M Srijeda
-
- Police Club - Al Sadd (19:00)
- Liga prvaka M Srijeda
-
- Ankara - Jastrzebski Wegiel (17:00)
- Liga prvaka Ž Srijeda
-
- Eczacibasi - Conegliano (17:00)
- Mađarska 1. liga Ž Srijeda
-
- Bekescabai - Mcm Kaposvari (18:00)
- Poljska 1. liga M Srijeda
-
- ONICO Warszawa - Belchatow (20:30)
- Poljska 2. liga Ž Srijeda
-
- Stezyca - Mogilno (17:30)
- Imielin - Energetyk Poznan (18:00)
- Poljska 2. liga M Srijeda
-
- Spala - Siedlce (16:00)
- PVF liga Ž Srijeda
-
- Columbus Fury - Grand Rapids Rise (čet 0:00)
- Rusija 1. liga Ž Srijeda
-
- Chelyabinsk - Minchanka (14:00)
- Proton - Zarechie Odintsovo (16:00)
- Leningradka - Dinamo Krasnodar (16:00)
- Atom-Kursk - Tulitsa (16:00)
- Dinamo Moskva - Uralochka (17:00)
- Dinamo Kazan - Krasnoyarsk (17:00)
- Lokomotiv Kaliningrad - Nizhniy Novgorod (18:00)
- Slovenija 1. liga Ž Srijeda
-
- Calcit Kamnik - Sip Sempeter (14:00)
- GEN-I Volley - Nova Branik Maribor (18:00)
- Sip Sempeter - Calcit Kamnik (20:30)
Pon | Uto | Sri | Čet | Pet | Sub | Ned |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Pon | Uto | Sri | Čet | Pet | Sub | Ned |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Norvežani moraju odraditi svoj posao
U kasnijem terminu igra se utakmica Danska-Švedska gdje Šveđani mogu izboriti polufinale, a od tamo izbaciti Norvešku, no Sagosen i društvo su maksimalno fokusirani na svoj posao
- Norvežani su nakon poraza od Danske u prvoj fazi natjecanja
bili svjesni da će morati biti nepogrešivi protiv Šveđana ukoliko žele u
polufinale te su u praktički ključnoj utakmici za njihove ambicije pokazali
najbolji rukomet u dosadašnjem dijelu turnira.
- Izuzev prvih 20ak minuta imali su kontrolu nad utakmicom, u
završnici poluvremena odvojili su se na +3, zabili velikih 17 golova, izgledali
nezaustavljivo u napadu. Nastavili su vrlo slično u nastavku, već u 37. minuti
imali su +7 pa se malo opustili su samoj završnici gdje je Švedska došla na -2
par minuta prije kraja, no Norvežani više od toga nisu dopustili.
- -Jako se puno trčalo
danas, igrali se na jako visokoj razini. Mi smo bili dosta umorni, srećom sutra
imamo dan odmora - izjavio je Berge koji je imao jako raspoloženog Sagosena
(7/11) i praktički savršenog Jondala (11/12).
- Iako su dobili tu izuzetno bitnu utakmicu još uvijek mogu
ostati bez polufinala. Za njih je obavezno pobijediti danas, no u slučaju da
Šveđani iznenade Dansku u kasnijem terminu sve bi tri ekipe imale po osam
bodova. U tom krugu Norveška ukupno ima -1 (56:57), Danska je trenutno na +4
(30:26), a Švedska na -3 (27:30) pa bi Norveška prošla u slučaju da Šveđani
dobiju +1 ili +2 s manje od 29 zabijenih golova. Odgovara Norveškoj i pobjeda
Šveđana od +5 gdje Danska ne smije zabiti više do 25 golova, a i bilo kakva
pobjeda Šveđana od +6 na više.
- S obzirom na dugogodišnji dobar odnos Danske i Švedske po
medijima su počele priče o namještanju pošto obama momčadima odgovara pobjeda
Švedske od 3 razlike bez obzira koliko tko golova zabije, Danska bi ostala prva
ekipa u grupi, no Sagosen je to demantirao ovako:
- -Primjerice poznajem Mollgaarda
iz kluba, nisam uopće zabrinut oko takvih špekulacija, to je samo piskaranje -
rekao je, a slični izjavu imali su Myrhol i Espen Lie Hansen te su oni
maksimalno fokusirani na ovu utakmicu.
- Problema sa stopalom je imao prvi pivot Myrhol, rekao je kako mu bol dosta smeta i gubi fokus dok trči, no stisnuti će zube i sigurno igrati danas.
- Mađari su nakon dobrih izdanja protiv Danske i Švedske
upisali prvu pobjedu u drugom krugu te se digli na četvrto mjesto koje bi
trebali zadržati ukoliko Egipat ne uspije nadoknaditi 12 golova u gol razlici
koliko Mađari trenutno imaju prednost nad njima.
- Mađari su imali kontrolu nad Tunisom, manje probleme u prvom
dijelu gdje su završili s +2, a onda uraganskim startom drugog poluvremena
ubrzo otišli na +7. Odigrali su odličnu obrambenu partiju, tek se u samoj
završnici malo opustili.
- -Bila je ovo vrlo
važna pobjeda za nas. Griješili smo previše u prvih 10 minuta, ali nakon toga
smo se podigli, prvenstveno obramben, odigrali s velikim samopouzdanjem do
opuštanja na kraju. Sretni smo zbog naše igre - izjavio je Matics.
- Povratak Balogha i Bode puno je značio za njihov napad, obojica
su zaliječili manje ozljede i danas bi trebali opet biti na 100%.
- -Ne bi smjeli
razmišljati koliko smijemo izgubiti od Norveške, moramo misliti na svoju igru,
gledati prema pobjedi sa svojim stilom igre. Oni igraju tipični skandinavski
rukomet, imaju strašnu tranziciju što želimo zaustaviti pa su nam puno veće
šanse za pobjedu. Nećemo moći konstantno mijenjati obrana-napad - pred utakmicu
je najavio Csoknyai.
- ocjena: 0
- Thumbs up
- Ocijenite najavu
Izostanci
-
Jamali, Csazsar, Ancsin
Postoji mogućnost da prikazani koeficijenti nisu isti kao i na stranici kladionice, zbog malog kašnjenja u obradi podataka.