Nova rubrika 'Preporuke'
U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.
Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama
SAMO VRHUNSKE PROGNOZE
Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.
Ukupno (autorizirane prognoze)
Prihod: | 873.36 na 2368 prognoza |
---|---|
ROI: | + 6.8% |
Po mjesecima
Mjesec | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|---|---|---|---|
2021/11 | 1 | 1 | 4.50 | + 90.0 |
2021/10 | 1 | 1 | 3.10 | + 62.0 |
2021/09 | 1 | 1 | 2.55 | + 51.0 |
2021/08 | 1 | 1 | 4.10 | + 82.0 |
2021/05 | 3 | 1 | -5.10 | -25.5 |
2021/04 | 1 | 0 | -5.00 | -100.0 |
2021/03 | 4 | 1 | -10.95 | -54.8 |
2021/02 | 5 | 2 | -6.35 | -25.4 |
2021/01 | 8 | 6 (1) | 7.70 | + 21.4 |
2020/12 | 3 | 3 | 11.90 | + 79.3 |
2020/11 | 11 | 4 | -19.15 | -34.8 |
2020/10 | 24 | 10 | -30.85 | -26.4 |
2020/09 | 27 | 17 (1) | 12.00 | + 8.9 |
2020/08 | 16 | 12 (1) | 20.31 | + 27.4 |
2020/07 | 15 | 8 | -2.05 | -2.9 |
2020/06 | 22 | 11 (1) | -11.70 | -11.5 |
2020/05 | 3 | 3 | 10.57 | + 66.1 |
2020/03 | 5 | 4 (1) | 5.80 | + 23.2 |
2020/02 | 18 | 11 | 21.90 | + 24.9 |
2020/01 | 22 | 10 | -12.95 | -12.6 |
2019/12 | 33 | 21 | 37.28 | + 25.9 |
2019/11 | 52 | 28 (1) | -2.49 | -1.1 |
2019/10 | 56 | 34 | 22.00 | + 8.1 |
2019/09 | 35 | 17 | -23.70 | -13.8 |
2019/08 | 21 | 15 | 26.30 | + 26.0 |
2019/07 | 24 | 13 | -1.45 | -1.3 |
2019/06 | 32 | 18 (2) | -6.71 | -4.4 |
2019/05 | 39 | 21 (2) | -11.02 | -5.7 |
2019/04 | 30 | 17 (1) | 1.03 | + 0.7 |
2019/03 | 36 | 16 (2) | -44.22 | -25.0 |
2019/02 | 34 | 19 (1) | 0.25 | + 0.1 |
2019/01 | 40 | 17 (1) | -49.38 | -25.2 |
2018/12 | 74 | 52 (3) | 81.19 | + 22.7 |
2018/11 | 84 | 48 (1) | 19.61 | + 4.6 |
2018/10 | 68 | 39 (3) | 5.25 | + 1.6 |
2018/09 | 44 | 28 (3) | 23.05 | + 10.6 |
2018/08 | 37 | 20 (3) | -12.90 | -7.0 |
2018/07 | 17 | 12 | 21.88 | + 29.2 |
2018/06 | 31 | 21 | 36.95 | + 23.5 |
2018/05 | 42 | 24 | 9.79 | + 4.7 |
2018/04 | 43 | 25 | 12.45 | + 5.9 |
2018/03 | 32 | 15 | -26.35 | -15.5 |
2018/02 | 40 | 22 (2) | -6.20 | -3.1 |
2018/01 | 33 | 21 | 28.85 | + 17.0 |
2017/12 | 40 | 20 | -18.35 | -7.8 |
2017/11 | 47 | 29 (2) | 25.36 | + 10.1 |
2017/10 | 52 | 31 | 19.05 | + 6.9 |
2017/09 | 91 | 54 (1) | 20.10 | + 4.1 |
2017/08 | 54 | 26 (1) | -25.25 | -8.3 |
2017/07 | 107 | 63 | 22.79 | + 3.6 |
2017/06 | 49 | 34 (2) | 66.58 | + 21.7 |
2017/05 | 50 | 28 | -9.95 | -3.1 |
2017/04 | 56 | 34 (2) | 45.40 | + 11.4 |
2017/03 | 64 | 43 (2) | 77.40 | + 18.6 |
2017/02 | 48 | 31 (1) | 49.95 | + 15.8 |
2017/01 | 50 | 32 (1) | 62.55 | + 16.0 |
2016/12 | 46 | 25 (1) | 0.35 | + 0.1 |
2016/11 | 66 | 42 (1) | 95.95 | + 21.3 |
2016/10 | 93 | 63 (1) | 111.65 | + 22.8 |
2016/09 | 87 | 46 | -17.80 | -4.1 |
2016/08 | 75 | 51 (1) | 91.00 | + 23.3 |
2016/07 | 74 | 47 | 67.09 | + 16.7 |
2016/06 | 51 | 31 | 47.70 | + 17.2 |
- Alžir 1. liga Utorak
-
- Setif - Paradou (17:00)
- Belouizdad - Chlef (17:00)
- Kabylie - Saoura (17:00)
- D alger - Us Souf (17:00)
- Biskra - Alger (17:00)
- Khenchela - Magra (17:00)
- Ben Aknoun - Constantine (17:00)
- Oran - El Bayadh (17:00)
- Argentina 1. liga Ž Utorak
-
- Uai Urquiza - Huracan (20:00)
- Australija NPL NSW liga Utorak
-
- Sydney Fc U23 - Hills Brumbies (12:00)
- Australija Queensland 2. liga Utorak
-
- Capalaba - Logan Lightning (12:30)
- Brazil 1. liga Utorak
-
- Atletico Goianiense - Corinthians (sri 0:00)
- Juventude - Vitoria BA (sri 0:00)
- Botafogo RJ - Fluminense (sri 1:00)
- Bragantino SP - Atletico Mineiro (sri 2:30)
- Brazil 1. liga Ž Utorak
-
- Gremio - America Mineiro (20:00)
- Brazil 1. liga U20 Utorak
-
- Santos - Gremio (20:00)
- Brazil 2. liga Utorak
-
- Mirassol - Goias (sri 0:00)
- Brazil 4. liga Utorak
-
- Maranhao - Ae Altos (sri 0:30)
- Pouso Alegre - Santo Andre (sri 0:30)
- Brazil Acreano U20 Utorak
-
- Placido De Castro - Galvez (22:00)
- Senador Guiomard - Atletico Acreano (sri 0:00)
- Brazil Baiano 2 Utorak
-
- Leonico - Ssa (20:00)
- Brazil Goiano 2 Utorak
-
- Gremio Anapolis - Aseev (sri 0:00)
- Brazil Matogrossense U20 Utorak
-
- Rondonopolis Ec - Uniao Rondonopolis (21:00)
- Cuiaba Esporte - Acao (21:00)
- Sinop Fc - Juara (sri 1:00)
- Butan 1. liga Utorak
-
- Tensung - Samtse (12:00)
- Češka 3. liga MSFL Utorak
-
- Hlucin - Zlin B (18:00)
- Ekvador 2. liga Utorak
-
- Guayaquil City - Vargas Torres (sri 2:00)
- Estonija 1. liga Ž Utorak
-
- Viimsi Jk - Flora (17:00)
- Viimsi Jk - Flora (17:00)
- Estonija 1. liga Ž Utorak
-
- Viimsi Jk - Flora (17:00)
- Finska 2. liga Utorak
-
- PK-35 - Japs (17:30)
- Island kup Ž Utorak
-
- Fh Hafnarfjordur - Thor Ka Akureyri (19:15)
- Breidablik - Keflavik (21:15)
- Grindavik - Valur (21:15)
- Afturelding - Throttur (22:00)
- Kazakhstan 2. liga Utorak
-
- Fk Akzhayik - Kaspij Aktau (14:00)
- MLS Next Pro Utorak
-
- Town Fc - Tacoma Defiance (sri 2:00)
- Njemačka Oberliga Utorak
-
- Gonsenheim - Goppinger Sv (19:00)
- Njemačka Oberliga Hessen Utorak
-
- Hornau - Bad Soden (19:00)
- Norveška kup Ž Utorak
-
- Ovrevoll Hosle - Stabaek (18:00)
- Ham-Kam - Roa (19:00)
- Peru 2. liga Utorak
-
- U.San Martin - Ayacucho (20:00)
- Santos Fc (PER) - Academia Cantolao (20:00)
- Prijateljske reprezentacije Utorak
-
- Moldavija - Ukrajina (18:00)
- San Marino - Cipar (18:00)
- Siera Leone 1. liga Utorak
-
- Old Edwardians - Bai Bureh Warriors (18:30)
- Ports Authority - Lamboi (18:30)
- Somalija 1. liga Utorak
-
- Jeenyo - Horseed (14:30)
- SP kvalifikacije Utorak
-
- Sjeverna Koreja - Mianmar (12:00)
- Japan - Sirija (12:14)
- Koreja - Kina (13:00)
- Australija - Palestina (14:05)
- Tajland - Singapur (14:30)
- Indonezija - Filipini (14:30)
- Malezija - Kineski Tajpei (15:00)
- Južni Sudan - Sudan (15:00)
- Mauricijus - Esvatini (15:00)
- Zambija - Tanzanija (15:00)
- Kenija - Obala Bjelokosti (15:00)
- Turkmenistan - Hong Kong (17:00)
- Tadžikistan - Pakistan (17:00)
- Katar - Indija (17:45)
- Oman - Kirgistan (18:00)
- Libanon - Bangladeš (18:00)
- Južna Afrika - Zimbabve (18:00)
- Lesoto - Ruanda (18:00)
- Zelenortsko Otočje - Libija (18:00)
- Kongo - Maroko (18:00)
- Čad - Komori (18:00)
- Iran - Uzbekistan (19:00)
- UAE - Bahrein (19:00)
- Kuvajt - Afganistan (19:45)
- Irak - Vijetnam (20:00)
- Saudijska Arabija - Jordan (20:00)
- Angola - Kamerun (21:00)
- Gabon - Gambija (21:00)
- Sejšeli - Burundi (21:00)
- Sveta Lucija - Aruba (21:00)
- Kuba - Kajmansko otočje (21:30)
- Sveti Kristofor i Nevis - Bahami (22:00)
- Gvajana - Belize (sri 0:00)
- Dominikanska Republika - Britansko Djevičansko otočje (sri 2:00)
- Portoriko - Angvila (sri 2:00)
- Švedska kup Utorak
-
- Torslanda - Onsala (19:00)
- Urugvaj 1. liga Utorak
-
- Rampla Jrs - Boston River (20:00)
- Urugvaj 2. liga Utorak
-
- Albion - Juventud (15:00)
- USL 3. liga Utorak
-
- New Mexico U23 - Utah Avalanche (sri 0:00)
- Seacoast Utd Phantoms - Vermont Green (sri 0:00)
- Pathfinder - Black Rock (sri 0:00)
- Buffalo - Cleveland Force (sri 1:00)
- Western Mass Pioneers - Ac Connecticut (sri 1:00)
- West Chester Utd - Ocean City (sri 1:30)
- Ahfc Royals - Houston Sur (sri 2:00)
- Tucson - Capo Ii (sri 4:00)
- Coachella - Ventura (sri 4:00)
- Lane United - West Seattle Junction (sri 4:00)
- Azijska liga prvaka M Utorak
-
- Hiroshima D. - Shagrdari Gorgan (13:30)
- NS Matrix - Liaoning Leopards (16:30)
- Al-Riyadi - Al Shabab (19:30)
- Italija 1. liga M Utorak
-
- AJ Milano - Virtus Bologna (20:30)
- Kanada CEBL M Utorak
-
- Ottawa Blackjacks - Montreal Alliance (sri 1:30)
- Kanada CEBL M Utorak
-
- Ottawa Blackjacks - Montreal Alliance (sri 1:30)
- Kolumbija 1. liga M Utorak
-
- Caribbean Storm Islands - Motilones Del Norte (sri 2:30)
- Toros Del Valle - Cimarrones del Choco (sri 3:10)
- Litva 1. liga M Utorak
-
- Lietkabelis - Bc Wolves (17:50)
- Novi Zeland 1. liga M Utorak
-
- Otago Nuggets - Taranaki Airs (sri 9:30)
- Portoriko 1. liga M Utorak
-
- Aguada Santeros - Osos De Manati (sri 2:00)
- Singapur 1. liga M Utorak
-
- Xin Hua - Siglap (13:00)
- Tagawa - Chong Ghee (14:30)
- Venecuela 1. liga M Utorak
-
- Frontinos - Pioneros (sri 0:30)
- Llaneros - Brillantes (sri 1:00)
- Toros De Aragua - Spartans (sri 1:00)
- Gaiteros - Diablos (sri 1:00)
- Guaiqueries - Marinos (sri 1:00)
- Centauros - Heroes De Falcon (sri 1:00)
- Broncos - Trotamundas (sri 2:00)
- WNBA Ž Utorak
-
- Atlanta - Washington (sri 1:30)
- Seattle - Los Angeles (sri 4:00)
- Las Vegas - Minnesota (sri 4:00)
- Argentina 1. liga Ž Srijeda
-
- Gimnasia L.p. - River Plate (19:30)
- Argentina 1. liga Srijeda
-
- Godoy Cruz - Rosario Central (22:00)
- Argentinos Juniors - Central Cordoba (čet 0:00)
- Gimnasia La Plata - Barracas Central (čet 2:15)
- Independiente - Banfield (čet 2:15)
- Argentina 2. liga Srijeda
- Argentina Torneo Federal Srijeda
- Australija ACT liga Srijeda
-
- Gungahlin - O'connor Knights (11:45)
- Australija Northern NSW 2. liga Srijeda
-
- Thornton Redbacks - Singleton Strikers (12:00)
- West Wallsend - Belmont Swansea Utd. (12:00)
- Toronto Awaba Stags - Kahibah (12:00)
- Australija Northern NSW liga Srijeda
-
- Cooks Hill United - New Lambton (11:30)
- Lake Macquarie - Adamstown Rosebud (12:00)
- Australija NPL NSW 2. liga Srijeda
-
- Bonnyrigg White Eagles - Northern Tigers (11:30)
- Dunbar Rovers - Nepean (12:00)
- Australija NPL NSW liga Srijeda
-
- Ws Wanderers U23 - Central Coast Mariners U23 (11:00)
- Wollongong Wolves - Sutherland Sharks (11:30)
- Sydney Utd - Nws Spirit (11:30)
- Blacktown City - Manly Utd (11:30)
- Marconi Stallions - Sydney Olympic (11:30)
- Apia Tigers - St. George City (11:45)
- St George Saints - Rockdale City Suns (12:00)
- Benin 1. liga Srijeda
-
- Ayema - Takunnin (17:00)
- Dynamo Abomey - Aspac (17:00)
- As Cotonou - Dadje (17:00)
- Cavaliers - Pobe (17:00)
- Adjidja - Espoir (17:00)
- As Sobemap - Damissa (17:00)
- Fc Loto - Requins (17:00)
- Bani Ganse - Dragons (17:00)
- Brazil 1. liga U20 Srijeda
-
- Fortaleza - Internacional (21:00)
- Brazil 3. liga Srijeda
-
- Sampaio Correa - Ser Caxias (čet 0:00)
- Brazil 4. liga Srijeda
-
- Santa Cruz De Natal - Atletico-Ce (20:00)
- Jacuipense - Retro (20:00)
- Ipora - Brasiliense (20:00)
- Real Brasilia - Crac (20:00)
- Manauara - Trem (21:00)
- Uniao Rondonopolis - Anapolis (21:30)
- River-Pi - Moto Club (čet 0:00)
- Iguatu - America RN (čet 0:00)
- Petrolina - Cse (čet 0:00)
- Real Noroeste - Nova Iguacu RJ (čet 0:00)
- Cianorte - Barra Fc (čet 0:00)
- Avenida - Concordia (čet 0:00)
- Ipatinga - Audax Rio Rj (čet 0:30)
- Inter De Limeira - Maringa Fc (čet 0:30)
- Aguia De Maraba - Tocantinopolis (čet 1:00)
- Sousa - Maracana (čet 1:00)
- Asa - Itabaiana (čet 1:00)
- Sergipe - Juazeirense (čet 1:00)
- Capital Fc - Mixto (čet 1:00)
- Portuguesa Rj - Serra (čet 1:00)
- Costa Rica - Agua Santa (čet 1:00)
- Sao Jose Ec - Patrocinense (čet 1:00)
- Hercilio Luz - Novo Hamburgo (čet 1:00)
- Cascavel - Brasil De Pelotas (čet 1:00)
- Rio Branco - Manaus (čet 2:00)
- Brazil Alagoano U20 Srijeda
-
- Cse - Cap Paulo Jacinto (20:00)
- Rio Largo - Csa (20:00)
- Brazil Baiano 2 Srijeda
-
- Porto Sc - Grapiuna (20:00)
- Vitoria Da Conquista - Colo C. (čet 0:00)
- Feirense (BRA) - Galicia (čet 0:00)
- Brazil Baiano U20 Srijeda
-
- Vitoria - Bahia (čet 0:30)
- Brazil Carioca 2 Srijeda
-
- Cabofriense - Marica (19:45)
- Brazil Carioca U20 Srijeda
-
- Fluminense - Nova Iguacu (19:45)
- Brazil Catarinense U20 Srijeda
-
- Marcilio Dias - Nacao (20:00)
- Brazil Cearense U20 Srijeda
-
- Itapipoca - Terra E Mar (20:00)
- Brazil Matogrossense U20 Srijeda
-
- Mixto - Operario Fc (22:00)
- Caceres - Campo Novo (čet 1:00)
- Luverdense - Sport Sinop (čet 1:00)
- Brazil Paraense B2 Srijeda
-
- Fonte Nova - Amazonia Ifc (20:30)
- Venus (BRA) - Belenense (20:30)
- Tesla - Tiradentes Pa (20:30)
- Brazil Paulista Ž Srijeda
-
- Realidade Jovem - Taubate (20:00)
- Ferroviaria - Sao Paulo (21:00)
- Santos - Bragantino (23:00)
- Butan 1. liga Srijeda
- Češka 3. liga MSFL Srijeda
-
- Zlinsko - Trinec (17:30)
- Češka 4. liga Divizija B Srijeda
-
- Hvezda Cheb - Slany (18:30)
- Češka 4. liga Divizija F Srijeda
-
- Polanka - Bohumin (17:30)
- Češka reg. liga Pardubicky KP Srijeda
-
- Ceska Trebova - Prelouc (18:00)
- Egipat 2. liga Skupina A Srijeda
-
- Suez Montakhab - Haras El Hodood (16:00)
- Alexandria Sc - Tersana (16:00)
- Ekvador 2. liga Srijeda
-
- Chacaritas - Nueve De Octubre (22:00)
- San Antonio (ECU) - Leones Del Norte (22:00)
- Cuniburo - Ind. Juniors (čet 2:00)
- Estonija kup Srijeda
-
- Kose - Tartu Kalev (17:00)
- Legion - Raplamaa (17:00)
- Viimsi - Kuressaare (18:00)
- Vastseliina Tannem - Vana Hea Puur (18:00)
- Finska 1. liga Srijeda
-
- Inter Turku - Ilves (17:00)
- KuPS Kuopio - Haka Valkeakoski (17:00)
- Mariehamn IFK - Vaasa PS (17:00)
- Oulu AC - Lahti (17:00)
- Sjk - Ekenas (17:00)
- Gnistan - Helsinki HJK (18:00)
- Finska 2. liga Srijeda
-
- Jaro FF - Sjk Akatemia (17:30)
- KTP - Jippo (17:30)
- Salon Palloilijat - Kapa (17:30)
- Mikkeli - TPS Turku (17:30)
- Finska 3. liga Srijeda
-
- VIFK - Rops Rovaniemi (17:30)
- Atlantis FC - Kups Akatemia (18:00)
- Finska 4. liga Grupa B Srijeda
-
- Tampere Utd - Honka Espoo (18:00)
- Gana 1. liga Srijeda
-
- Dreams - Real Tamale (17:00)
- Island kup Srijeda
-
- Thor - Stjarnan (20:00)
- Južna Afrika 1. liga Srijeda
-
- Baroka Fc - Pretoria University (15:00)
- MLS Next Pro Srijeda
-
- Real Monarchs - Sporting Kansas City 2 (čet 1:00)
- Toronto Fc Ii - New York City 2 (čet 1:00)
- Nigerija 1. liga Srijeda
-
- Kwara United - Kano Pillars (17:00)
- Enyimba - Bayelsa (17:00)
- Niger Tornadoes - Lobi Stars (17:00)
- Remo Stars - Heartland Owerri (17:00)
- Akwa United - Katsina United (17:00)
- Doma United - Sunshine Stars (17:00)
- Bendel - Rivers United (17:00)
- Gombe - Abia Warrioes (17:00)
- Shooting - Enugu Rangers (17:00)
- Sporting Lagos - Plateau United (17:00)
- Nigerija 2. liga Srijeda
-
- Sokoto - El Kanemi Warriors (11:00)
- Sporting Supreme - Nasarawa United (11:00)
- Ikorodu City - Madiba (17:00)
- Inter Lagos - Beyond Limits Fc (17:00)
- NISA Srijeda
-
- Club De Lyon - Savannah Clovers (čet 1:00)
- Norveška 2. liga Srijeda
-
- Stabaek - Mjondalen (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 6 Srijeda
-
- Harstad - Honefoss (16:00)
- Norveška kup Ž Srijeda
-
- Molde - Kolbotn (13:00)
- Bodo/glimt - Tiller (17:00)
- Avaldsnes - Brann (18:00)
- Fyllingsdalen - Arna-Bjornar (18:00)
- Frigg Oslo - Valerenga (18:00)
- Viking - Bryne (18:00)
- Tromso - Bjornevatn (18:00)
- Start - Grimstad (18:00)
- Tiller - Bodo/glimt (18:00)
- Steinkjer - Rosenborg (18:00)
- Sarpsborg 08 - Lsk Kvinner (19:05)
- Peru 2. liga Srijeda
-
- Comerciantes - Deportivo Coopsol (22:15)
- Rusija 4. liga Skupina 1 Srijeda
-
- Nart Cherkessk - Alania 2 (15:00)
- Biolog Novokubansk - Taganrog (16:00)
- Legion Dynamo - Rubin Yalta (16:00)
- Dynamo Stavropol - Astrakhan (16:00)
- Fk Pobeda - Rostov 2 (16:00)
- Spartak Nalchik - Kamensk-Shakhtinsky (16:00)
- Sevastopolj - Dynamo Makhachkala 2 (17:00)
- Maykop - Angust Nazran (17:00)
- Rusija 4. liga Skupina 3 Srijeda
-
- Sakhalin - Dynamo Vladivostok (čet 7:00)
- Siera Leone 1. liga Srijeda
-
- Diamond Stars - East End Lions (18:15)
- Slifa - Kahunla (18:30)
- Real Republicans - Wilberforce Strikers (18:30)
- Bo Rangers - Wusum Stars (19:00)
- Somalija 1. liga Srijeda
-
- Raadsan - Kigs (14:30)
- Španjolska 2. liga Srijeda
-
- Eibar - Oviedo (21:00)
- Švedska 1. liga Ž Srijeda
-
- Orebro - Trelleborgs (19:00)
- Brommapojkarna - Aik Stockholm (19:00)
- Vaxjo - Rosengard (19:00)
- Švedska 4. liga Norrland Srijeda
-
- Froso - Ostersunds (19:30)
- Tanzanija 1. liga Srijeda
- USL Srijeda
-
- Memphis - Rhode Island (čet 2:00)
- USL 3. liga Srijeda
-
- Christos - Patuxent (čet 0:00)
- West Virginia - Charlotte Eagles (čet 0:00)
- Cedar - Ironbound Sc (čet 1:00)
- Hudson Valley - Westchester (čet 1:00)
- Toledo Villa - Fort Wayne (čet 1:00)
- Kalamazoo Fc - Michiana Lions (čet 1:00)
- Athens United - Tennessee (čet 1:00)
- Albany Rush - Boston City (čet 1:00)
- Florida Elite - Brooke House (čet 1:00)
- Nona - Inter Gainesville (čet 1:00)
- Brevard Sc - Brave Sc (čet 1:00)
- Rc New Jersey - Lvu Rush (čet 1:00)
- Wake Fc - North Carolina Fc U23 (čet 1:00)
- Salem City - Sc United Bantams (čet 1:00)
- Long Island - Manhattan (čet 1:30)
- Sarasota Paradise - Tampa Bay U23 (čet 1:30)
- East Atlanta - Birmingham 2 (čet 1:30)
- Virginia Marauders - Charlottesville Blues (čet 1:30)
- Chicago City - Menace (čet 2:00)
- St. Charles - River Light (čet 2:00)
- Mississippi Brilla - Hattiesburg (čet 2:00)
- Louisiana - Blue Goose (čet 2:00)
- Glens Sc - Monterey Bay 2 (čet 3:00)
- Project 51o - Davis Legacy (čet 3:00)
- St. Croix - Bavarian United (čet 3:00)
- Arizona Arsenal - Capo Ii (čet 4:00)
- Fc Olympia - United Pdx (čet 4:00)
- Uzbekistan 2. liga Srijeda
- Venecuela kup Srijeda
-
- Yaracuyanos - Puerto Cabello (21:30)
- Azijska liga prvaka M Srijeda
-
- Kcc Egis - Pelita Jaya (13:30)
- Liaoning Leopards - Al Shabab (16:30)
- NS Matrix - Al-Riyadi (19:45)
- BNXT Liga M Srijeda
-
- ZZ Leiden - Oostende (20:00)
- Bolivija 1. liga M Srijeda
-
- Kinwa - Nacional Potosi (čet 1:00)
- Pichincha De Potosi - Carl A-Z Oruro (čet 2:30)
- Filipini kup M Srijeda
-
- Meralco Bolts - San Mig Coffee (13:30)
- Francuska 1. liga M Srijeda
-
- Paris Basket - Monaco (21:05)
- Italija 2. liga M Srijeda
-
- Trieste - Cantu (21:00)
- Kanada CEBL M Srijeda
- Kanada CEBL M Srijeda
- Kineski Tajpei P.Liga+ M Srijeda
- Kolumbija 1. liga M Srijeda
-
- Caribbean Storm Islands - Motilones Del Norte (čet 2:30)
- Corsarios Cartagena - Titanes De Barranquilla (čet 2:40)
- Litva 1. liga M Srijeda
-
- Lietuvos Rytas - Žalgiris (17:50)
- Meksiko Cibacopa M Srijeda
-
- Angeles Cdmx - Astros (čet 4:00)
- Rayos De Hermosillo - Zonkeys De Tijuana (čet 5:00)
- NBA liga M Srijeda
-
- Dallas - Boston (čet 2:30)
- Njemačka 1. liga M Srijeda
-
- Alba Berlin - Bayern Munchen (20:30)
- Novi Zeland 1. liga M Srijeda
-
- Nelson Giants - Canterbury Rams (čet 9:30)
- Portoriko 1. liga M Srijeda
-
- Leones De Ponce - Mets De Guaynabo (čet 2:00)
- Capitanes De Arecibo - Criollos De Caguas (čet 2:00)
- Gigantes De Carolina - Indios De Mayaguez (čet 2:00)
- Singapur 1. liga M Srijeda
-
- Nanyang - Tong Whye (13:00)
- Tungsan - Sg Basketball (14:30)
- Španjolska 1. liga M Srijeda
-
- Murcia - Real Madrid (20:30)
- Turska 1. liga M Srijeda
-
- Fenerbahce - Efes Pilsen (19:30)
- WNBA Ž Srijeda
-
- Chicago - Connecticut (čet 2:00)
- Argentina 1. liga Četvrtak
-
- Deportivo Riestra - River Plate (20:00)
- Tigre - Belgrano (pet 0:00)
- Sarmiento Junin - Estudiantes La Plata (pet 0:00)
- Newells Old Boys - Instituto Cordoba (pet 2:15)
- Lanus - Racing Club de Avellaneda (pet 2:15)
- Brazil 1. liga Četvrtak
-
- Cruzeiro - Cuiaba Esporte (pet 0:00)
- Internacional - Sao Paulo (pet 1:00)
- Flamengo RJ - Gremio RS (pet 1:00)
- Athletico-Pr - Criciuma (pet 1:00)
- Palmeiras - Vasco Da Gama (pet 2:30)
- Bahia - Fortaleza (pet 2:30)
- Brazil 1. liga Ž Četvrtak
-
- Kindermann - Internacional (20:00)
- Brazil 2. liga Četvrtak
-
- Amazonas - Chapecoense (pet 2:00)
- Brazil 4. liga Četvrtak
-
- Princesa Solimoes - Humaita (pet 0:00)
- Fluminense-Pi - Cameta (pet 0:00)
- Itabuna - Democrata SL (pet 0:00)
- Treze Pb - Potiguar (pet 1:00)
- Brazil Baiano 2 Četvrtak
-
- Fluminense De Feira - Jacobinense (pet 0:00)
- Brazil Goiano U20 Četvrtak
-
- Trindade - Vila Nova Fc (20:30)
- Brazil Matogrossense U20 Četvrtak
-
- Academia - Dom Bosco (21:00)
- Brazil Paraense B2 Četvrtak
-
- Gaviao - Pedreira (20:30)
- Brazil Paranaense U20 Četvrtak
-
- Apucarana Sc - Athletico-Pr (pet 1:00)
- Brazil Paulista Ž Četvrtak
-
- Pinda Ferroviaria - Marilia (20:00)
- Sao Jose - Palmeiras (21:00)
- Butan 1. liga Četvrtak
-
- Tsirang - Phuentsholing Heroes (12:00)
- Češka reg. liga Jihomoravsky KP Četvrtak
-
- Mutenice - Bystrc (18:00)
- Češka reg. liga Liberecky KP Četvrtak
-
- Velke Hamry B - Rapid Liberec (18:30)
- Češka reg. liga Plzensky KP Četvrtak
-
- Vejprnice - Chotikov (18:00)
- Egipat 1. liga Četvrtak
-
- Pyramids - Smouha (18:00)
- Future Fc - El Gouna (18:00)
- Ekvador 2. liga Četvrtak
-
- Gualaceo - Manta (pet 2:00)
- Etiopija 1. liga Četvrtak
-
- Ethiopia Nigd Bank - Bahir Dar Kenema (14:00)
- Hawassa - Wolkite Kenema (17:00)
- Wolkite Kenema - Ethiopia Bunna (17:00)
- Farski otoci 2. liga Četvrtak
-
- B36 Torshavn 2 - Klaksvik 2 (21:15)
- Finska 3. liga Četvrtak
-
- Jazz-J - Vaajakoski (17:30)
- Eps - KPV (17:30)
- Jjk Jyvaskyla - Keski Uusimaa (18:00)
- Finska 4. liga Grupa A Četvrtak
-
- Japs 2 - Atlantis FC 2 (17:30)
- Kiffen - Pepo Lappeenranta (18:00)
- NJS - Ppj (18:00)
- Gruzija 3. liga Četvrtak
-
- Guria - Matchakhela (15:30)
- Irak 1. liga Četvrtak
-
- Al Naft - Newroz (17:00)
- Irska 1. liga Četvrtak
-
- St. Patricks - Shamrock Rovers (20:45)
- Dundalk - Sligo Rovers (20:45)
- Bohemians - Derry City (20:45)
- Galway United - Drogheda United (20:45)
- Waterford United - Shelbourne (20:45)
- Irska 2. liga Četvrtak
-
- Cork City - Cobh Ramblers (20:45)
- Bray Wanderers - Athlone Town (20:45)
- Finn Harps - UCD (20:45)
- Wexford Youths - Treaty United (20:45)
- Kerry - Longford Town (20:45)
- Island 2. liga Četvrtak
-
- Grotta - IBV Vestmannaeyjar (19:30)
- Throttur Reykjavik - Afturelding (21:15)
- Njardvik - Ir Reykjavik (21:15)
- Island 3. liga Četvrtak
-
- Haukar - Vikingur O. (21:15)
- Hottur - Fjardabyggd/leiknir (21:15)
- Reynir S. - Throttur V. (21:15)
- Island 3. liga Četvrtak
-
- Haukar - Vikingur O. (21:15)
- Hottur - Fjardabyggd/leiknir (21:15)
- Reynir S. - Throttur V. (21:15)
- Island kup Četvrtak
-
- KA Akureyri - Fram Reykjavik (20:00)
- Vikingur R. - Fylkir (21:15)
- Kazakhstan 2. liga Četvrtak
-
- Sd Family - Turkistan (14:00)
- Aktobe 2 - Ulytau (14:00)
- Zhetisay - K. Almaty 2 (14:00)
- Khan Tengri - Ekibastuz (16:00)
- Kirgistan 1. liga Četvrtak
-
- Neftchi Kochkor-Ata - Aldier (16:00)
- Koreja 1. liga Ž Četvrtak
-
- Gyeongju Khnp - Hyundai Steel (12:00)
- Hwacheon Kspo - Boeun Sangmu (12:00)
- Seoul - Changnyeong (12:00)
- Suwon - Gumi Sportstoto (12:00)
- MLS Next Pro Četvrtak
-
- Orlando City B - Chattanooga (pet 1:00)
- Inter Miami 2 - Columbus Crew 2 (pet 1:00)
- Crown Legacy - Philadelphia Union 2 (pet 1:30)
- Vancouver Whitecaps 2 - Minnesota 2 (pet 3:00)
- Rusija 4. liga Skupina 2 Četvrtak
-
- Irkutsk - Baltika 2 (12:00)
- Chertanovo - Dynamo Petersburg (16:00)
- Dinamo Moskva 2 - Yenisey 2 (16:00)
- Zvezda St. Peterburg - Volga TV (16:30)
- Spartak Moskva 2 - Luki-Energiya (17:00)
- Zenit 2 - Rodina Moscow U21 (17:00)
- Vologda - Vladimir (17:00)
- Rusija 4. liga Skupina 3 Četvrtak
-
- Arsenal Tula 2 - Khimki 2 (13:00)
- Penza - Kompozit (15:00)
- Kosmos - Kvant Obninsk (15:00)
- Salyut Belgorod - Oryol (16:00)
- Kolomna - Strogino (16:30)
- Ryazan - Ska Khabarovsk 2 (17:00)
- Siera Leone 1. liga Četvrtak
-
- Bhantal - Kallon (18:30)
- Somalija 1. liga Četvrtak
-
- Dekedda - Heegan (14:30)
- Španjolska 2. liga Četvrtak
-
- Espanyol - Sporting Gijon (21:00)
- Švedska 1. liga Ž Četvrtak
-
- Linkopings - Pitea If (19:00)
- Vittsjo Gik - Hammarby (19:00)
- Hacken - Djurgaarden (19:00)
- Švedska 2. liga Ž Četvrtak
-
- Orebro - Uppsala (19:00)
- Švedska 2. liga Ž Četvrtak
-
- Orebro - Uppsala (19:00)
- Tunis 2. liga Četvrtak
-
- Gabes - Em Mahdia (17:30)
- Co Medenine - Moknine (17:30)
- Rejiche - Oc Kerkennah (17:30)
- Sidi Bouzid - Zarzis (17:30)
- Es Djerba - Djelma (17:30)
- Espoir Rogba - Stade Gabesien (17:30)
- Hamam-Sousse - Hammam-Lif (17:30)
- Korba - Sporting Ben Arous (17:30)
- USL 3. liga Četvrtak
-
- Oakland County - Midwest United (pet 1:00)
- Rkc Sc - Minneapolis City (pet 2:00)
- Flatirons - Albion Colorado (pet 3:30)
- Redlands Fc - Southern California (pet 4:00)
- USL League One kup Četvrtak
-
- Union Omaha - Spokane Velocity (pet 2:00)
- Uzbekistan 1. liga Četvrtak
-
- Din. Samarkand - Olympic (UZB) (17:00)
- Uzbekistan 2. liga Četvrtak
-
- Mashal Muborak - Buxoro (15:00)
- Aral - Shortan Guzor (15:00)
- Venecuela kup Četvrtak
-
- Atletico El Vigia - Inter De Barinas (21:30)
- Academia Anzoategui - Universidad Central (21:30)
- Portuguesa Acarígua - Zamora FC (21:30)
- Angostura - Bolivar (VEN) (22:00)
- Caracas - Metropolitanos (pet 0:00)
- Deportivo Tachira - Urena (pet 0:00)
- Monagas SC - Atletico La Cruz (pet 0:00)
- Izrael 1. liga M Četvrtak
- Kanada CEBL M Četvrtak
-
- Montreal Alliance - Niagara River (pet 1:30)
- Scarborough Shooting Stars - Ottawa Blackjacks (pet 2:00)
- Scarborough Shooting Stars - Ottawa Blackjacks (pet 2:00)
- Vancouver Bandits - Winnipeg Sea Bears (pet 4:00)
- Kanada CEBL M Četvrtak
-
- Montreal Alliance - Niagara River (pet 1:30)
- Scarborough Shooting Stars - Ottawa Blackjacks (pet 2:00)
- Vancouver Bandits - Winnipeg Sea Bears (pet 4:30)
- Kolumbija 1. liga M Četvrtak
- Meksiko Cibacopa M Četvrtak
-
- Angeles Cdmx - Astros (pet 2:15)
- Rayos De Hermosillo - Zonkeys De Tijuana (pet 5:15)
- Novi Zeland 1. liga M Četvrtak
-
- Southland Sharks - Taranaki Airs (pet 9:30)
- Paragvaj 1. liga M Četvrtak
-
- Olimpia - Dep. San Jose (pet 0:00)
- Felix Perez Cardozo - Colonias Gold (pet 1:30)
- Poljska 1. liga M Četvrtak
-
- Szczecin - Trefl Sopot (20:00)
- Portoriko 1. liga M Četvrtak
-
- Vaqueros de Bayamon - Cangrejeros D. S. (pet 2:00)
- Osos De Manati - Piratas Quebradillas (pet 2:00)
- Venecuela 1. liga M Četvrtak
-
- Panteras - Guaiqueries (18:00)
- Piratas De La Guaira - Centauros (pet 0:45)
- Broncos - Spartans (pet 3:00)
- WNBA Ž Četvrtak
-
- Indiana - Atlanta (pet 1:00)
- Dallas - Seattle (pet 1:00)
- Phoenix - Las Vegas (pet 4:00)
Pon | Uto | Sri | Čet | Pet | Sub | Ned |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Pon | Uto | Sri | Čet | Pet | Sub | Ned |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
U osam međusobnih, samo jednom je slavila momčad koja je bila gost
- Teško je stiskati kočnicu i kontrolirati ritam kad cijele sezone trčiš. Odigrali smo dvije partije na 70 poena i to je neobično za nas. Iako smo imali i dobre sekvence u obrani i kontroli ritma, ali logično je očekivati da ćemo ubrzati ritam jer smo tako igrali cijele sezone – najavljuje trener Bielle.
Po dosta sličnom scenariju odigrane su prve dvije utakmice četvrtfinala u sjevernotalijanskom derbiju između Monferrata i Bielle. Relativno izjednačeno prvo poluvrijeme, zatim bijeg Monferrata u trećoj četvrtini i nemogućnost Bielle da se "iskobelja" iz rupe koju su iskopa nakon povratka s odmora. I tako sad imamo vodstvo Monferrata od 2-0 pa današnje goste dijeli još samo jedna pobjeda od proboja u polufinale gdje ih čeka pobjednik dvoboja Agrigento - Verona. Kako sad stvari stoje, nije nemoguće da u polufinalu gledamo okršaj Monferrata i Agrigenta no o tom potom.
Biellin se trener Fabio Corbani nadao da će u drugoj utakmici serije dobiti veći doprinos od svog glavnog igrača Raymonda. On se uoči prvog dvoboja vratio iz SAD-a s pogreba, nakon tjedan dana netreniranja i to se i vidjelo u njegovoj igri. S tim da je i prirodno malo "puniji". U drugom je susretu dobio od svog krilnog centra bolje brojke (16p, 7s), čak je i bek Johnson odigrao najbolju utakmicu otkako je stigao u Biellu kao zamjena za ozlijeđenog Voskuila (21p, 6s) no ni to nije bilo dovoljno Corbanijevom sastavu da napravi break na parketu ljutitog rivala.
Prilično je i jasno zašto. Klupa je pridonijela sa "čak" sedam poena, a ni starteri se nisu pretrgli. Čak je i spomenuti Raymond iz igre gađao 6/16, play Laquintana 2/10...
- Mi smo i dalje momčad koja je u potrazi za svojim indentitetom - počeo je i u najavi treće utakmice već prožvakanu priču trener Corbani.
Priču koja se doima kao stvaranje alibija. Naime, kuka on otkako je ostao bez beka Voskuila. Jest da je to najopasniji Biellin igrač koji pomaže momčadi na više razina i načina, ali košarka je kolektivni sport. Nije da im se ozlijedio LeBron James... Trenera ipak muči što su zbog Voskuilove operacije morali promijeniti stil.
- Teško je stiskati kočnicu i kontrolirati ritam kad cijele sezone trčiš. Odigrali smo dvije partije na 70 poena i to je neobično za nas. Iako smo imali i dobre sekvence u obrani i kontroli ritma, ali logično je očekivati da ćemo se vratiti bržoj igri jer smo tako igrali cijele sezone - najavljuje trener Bielle.
Prste u tome što je Biella odigrala dvije utakmice na 70 poena, a to je dosta ispod njihova stila i načina igre, svakako ima i Monferratova obrana. Čak bismo se usudili reći i da je ona glavni "krivac" što Biella ne može zabiti više. Zaista to izgleda prilično impresivno za jednu drugoligašku razinu košarke. Ne treba se ipak čuditi previše jer ipak je ovdje riječ o najtvrđoj obrani regularnog dijela koja je primala 68.4 poena po susretu.
I Monferrato je do velike prednosti u seriji stigao upravo na račun odlične igre u obrani. U drugom su susretu sveli Biellu na siromašnih 37 posto šuta iz igre i samo 25 posto za tri poena, a trica je ipak vrlo jako oružje Bielle. Također, kočili su protivnički protok lopte rezultat čega je samo 9 asistencija Bielle, a osim toga, svojim su se fizikalijama nametnuli i u reketu iz kojeg su zabili 12 poena više (38-26).
- Žrtva, posvećenost i poniznost donijeli su nam uspjeh - kratko je prokomentirao drugu utakmicu trener Monferrata Marco Ramondino.
Do uspjeha je njegov sastav došao bez jednoga od stožernih igrača, prvog strijelca momčadi beka/krila Marshalla (16.1p, 4.7s). On je htio igrati na svoju odgovornost, ali trener Ramondino je procijenio da je važnije da se on oporavi.
- Potvrđujem da je htio igrati po svaku cijenu, ali ja sam tu da napravim pravu stvar, a ne da idem linijom manjeg otpora - kaže na tu temu Monferratov trener.
Nije poznato hoće li Amerikanac zaigrati u trećoj utakmici, na sam dan utakmice obavit će još nekakve dodatne preglede ozlijeđenog mišića i nakon toga će se donijeti odluka. Ako rezultati pretrage ne budu zadovoljavajući, vjerojatno će ga Ramondino opet sačuvati. Kao prvo, Monferrato je pokazao da može i bez njega. Kao drugo, u utakmicama ovih momčadi gotovo pa uvijek u pravilu pobjeđuje onaj tko je domaćin. U osam međusobnih duela, samo je jednom slavila momčad koja je bila gost (Biella u veljači 2014.). I pitanje je bi li Monferrato uspio doći do odlučujuće pobjede i s Marshallom u sastavu, a riskirati još težu ozljedu, nema smisla.
- Mentalna energija će biti ključna. Treba nam snage da izdržimo pritisak Bielle, a moramo samo nastaviti na isti način kao i u domaćim dvobojima - kaže Ramondino dok play Tomassini dodaje:
- Još uvijek nam je u sjećanju težak poraz kod Bielle u regularnom dijelu sezone. Bila je to naša možda i jedina baš onako loša utakmica. No, pritisak je ovaj put na njima, nemaju pravo na krivi korak. Mi smo jako motivirani i odlučni ostvariti cilj prolaska u polufinale, moramo ostati fokusirani i budni.
- ocjena: 0
- Thumbs up
- Ocijenite najavu
Izostanci
-
Voskuil
-
Marshall(?)
Postoji mogućnost da prikazani koeficijenti nisu isti kao i na stranici kladionice, zbog malog kašnjenja u obradi podataka.