Nova rubrika 'Preporuke'
U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.
Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama
SAMO VRHUNSKE PROGNOZE
Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.
Ukupno (autorizirane prognoze)
Prihod: | 873.36 na 2368 prognoza |
---|---|
ROI: | + 6.8% |
Po mjesecima
Mjesec | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|---|---|---|---|
2021/11 | 1 | 1 | 4.50 | + 90.0 |
2021/10 | 1 | 1 | 3.10 | + 62.0 |
2021/09 | 1 | 1 | 2.55 | + 51.0 |
2021/08 | 1 | 1 | 4.10 | + 82.0 |
2021/05 | 3 | 1 | -5.10 | -25.5 |
2021/04 | 1 | 0 | -5.00 | -100.0 |
2021/03 | 4 | 1 | -10.95 | -54.8 |
2021/02 | 5 | 2 | -6.35 | -25.4 |
2021/01 | 8 | 6 (1) | 7.70 | + 21.4 |
2020/12 | 3 | 3 | 11.90 | + 79.3 |
2020/11 | 11 | 4 | -19.15 | -34.8 |
2020/10 | 24 | 10 | -30.85 | -26.4 |
2020/09 | 27 | 17 (1) | 12.00 | + 8.9 |
2020/08 | 16 | 12 (1) | 20.31 | + 27.4 |
2020/07 | 15 | 8 | -2.05 | -2.9 |
2020/06 | 22 | 11 (1) | -11.70 | -11.5 |
2020/05 | 3 | 3 | 10.57 | + 66.1 |
2020/03 | 5 | 4 (1) | 5.80 | + 23.2 |
2020/02 | 18 | 11 | 21.90 | + 24.9 |
2020/01 | 22 | 10 | -12.95 | -12.6 |
2019/12 | 33 | 21 | 37.28 | + 25.9 |
2019/11 | 52 | 28 (1) | -2.49 | -1.1 |
2019/10 | 56 | 34 | 22.00 | + 8.1 |
2019/09 | 35 | 17 | -23.70 | -13.8 |
2019/08 | 21 | 15 | 26.30 | + 26.0 |
2019/07 | 24 | 13 | -1.45 | -1.3 |
2019/06 | 32 | 18 (2) | -6.71 | -4.4 |
2019/05 | 39 | 21 (2) | -11.02 | -5.7 |
2019/04 | 30 | 17 (1) | 1.03 | + 0.7 |
2019/03 | 36 | 16 (2) | -44.22 | -25.0 |
2019/02 | 34 | 19 (1) | 0.25 | + 0.1 |
2019/01 | 40 | 17 (1) | -49.38 | -25.2 |
2018/12 | 74 | 52 (3) | 81.19 | + 22.7 |
2018/11 | 84 | 48 (1) | 19.61 | + 4.6 |
2018/10 | 68 | 39 (3) | 5.25 | + 1.6 |
2018/09 | 44 | 28 (3) | 23.05 | + 10.6 |
2018/08 | 37 | 20 (3) | -12.90 | -7.0 |
2018/07 | 17 | 12 | 21.88 | + 29.2 |
2018/06 | 31 | 21 | 36.95 | + 23.5 |
2018/05 | 42 | 24 | 9.79 | + 4.7 |
2018/04 | 43 | 25 | 12.45 | + 5.9 |
2018/03 | 32 | 15 | -26.35 | -15.5 |
2018/02 | 40 | 22 (2) | -6.20 | -3.1 |
2018/01 | 33 | 21 | 28.85 | + 17.0 |
2017/12 | 40 | 20 | -18.35 | -7.8 |
2017/11 | 47 | 29 (2) | 25.36 | + 10.1 |
2017/10 | 52 | 31 | 19.05 | + 6.9 |
2017/09 | 91 | 54 (1) | 20.10 | + 4.1 |
2017/08 | 54 | 26 (1) | -25.25 | -8.3 |
2017/07 | 107 | 63 | 22.79 | + 3.6 |
2017/06 | 49 | 34 (2) | 66.58 | + 21.7 |
2017/05 | 50 | 28 | -9.95 | -3.1 |
2017/04 | 56 | 34 (2) | 45.40 | + 11.4 |
2017/03 | 64 | 43 (2) | 77.40 | + 18.6 |
2017/02 | 48 | 31 (1) | 49.95 | + 15.8 |
2017/01 | 50 | 32 (1) | 62.55 | + 16.0 |
2016/12 | 46 | 25 (1) | 0.35 | + 0.1 |
2016/11 | 66 | 42 (1) | 95.95 | + 21.3 |
2016/10 | 93 | 63 (1) | 111.65 | + 22.8 |
2016/09 | 87 | 46 | -17.80 | -4.1 |
2016/08 | 75 | 51 (1) | 91.00 | + 23.3 |
2016/07 | 74 | 47 | 67.09 | + 16.7 |
2016/06 | 51 | 31 | 47.70 | + 17.2 |
- Argentina 1. liga Ž Nedjelja
-
- Independiente - Platense (16:00)
- Argentina 2. liga Nedjelja
-
- Defensores Unidos - Almirante Brown (20:00)
- Alvarado - Arsenal Sarandi (20:00)
- Atletico Guemes - San Martin Tucuman (20:00)
- Deportivo Maipu - CA Estudiantes (20:00)
- Racing Cordoba - San Martin de San Juan (20:00)
- Deportivo Madryn - Colon Santa Fe (20:10)
- Chaco For Ever - Mitre Santiago Del Estero (21:00)
- Ferro Carril Oeste - Talleres Escalada (21:00)
- Patronato - Guillermo Brown (21:00)
- Argentina 3. liga Nedjelja
-
- Colegiales - Argentino De Merlo (18:10)
- Excursionistas - Argentino De Quilmes (18:10)
- Laferrere - Los Andes (18:10)
- Deportivo Merlo - Midland (20:00)
- Acassuso - Deportivo Armenio (20:00)
- Flandria - Villa San Carlos (20:00)
- San Martin Burzaco - Comunicaciones Club (20:00)
- Argentina 4. liga Nedjelja
-
- Atlas AR - Sportivo Barracas (20:00)
- Real Pilar - Justo Jose De Urquiza (20:00)
- Victoriano A. - Ituzaingo (20:00)
- Juventud Unida S. M. - Central Cordoba (20:00)
- Argentina liga rezervi Nedjelja
-
- River Plate 2 - Boca Juniors 2 (20:00)
- Banfield 2 - Godoy Cruz 2 (20:00)
- Estudiantes La Plata 2 - Argentinos Juniors 2 (22:00)
- Belgrano 2 - Newells Old Boys 2 (22:00)
- Argentina Torneo Federal Nedjelja
-
- Sportivo Belgrano - El Linqueno (16:00)
- Kimberley - Santamarina (16:00)
- Douglas Haig - Gimnasia E.r. (20:00)
- Olimpo Bahia Blanca - Circulo Deportivo (20:00)
- Sol De Mayo - Villa Mitre (20:00)
- Boca Unidos - Union Sunchales (20:30)
- Formosa - Juventud Antoniana (20:30)
- Cipolletti - Deportivo Rincon (20:30)
- Central Norte - Sol de America (ARG) (21:00)
- Defens. De Belgrano - Def. Pronunciamiento (21:00)
- Sportivo Las Parejas - 9 De Julio Rafaela (21:00)
- Huracan Las Heras - San Martin Mendoza (21:00)
- Biblioteca Atenas - Argentino Mm (21:00)
- Sansinena - Germinal (21:00)
- Australija Queensland 2. liga Nedjelja
- Australija Victoria liga Nedjelja
-
- Oakleigh Cannons - Dandenong City (pon 7:00)
- Austrija 4. liga Karnten Nedjelja
- Austrija 4. liga Tirol Nedjelja
-
- Telfs - Innsbrucker Ac (17:00)
- Austrija 4. liga Wien Nedjelja
-
- Waf Brigittenau - 1980 Wien (10:30)
- BiH 2. liga skupina Federacija Nedjelja
-
- Sloboda Tuzla - Vis Simm-Bau (17:30)
- Zvijezda Gradačac - Čelik Zenica (17:30)
- Gradina Srebrenik - Tomislav (17:30)
- Kakanj - Mladost Doboj (17:30)
- Jedinstvo Bihac - Tesanj (17:30)
- Banovici - Bratstvo Gracanica (17:30)
- Hadzici - Gorazde (17:30)
- Stupcanica - Gornji Rahic (17:30)
- Bjelorusija 1. liga Ž Nedjelja
-
- Gomel - Smorgon (12:00)
- Minsk - Zorka-bdu (15:00)
- Din. Minsk - Bobruichanka (18:00)
- Bjelorusija 2. liga Nedjelja
-
- Baranovici - Torpedo Zhodino 2 (13:00)
- Lokomotiv Gomel - Orsha (14:00)
- Energetik Bgu - Niva Dolbizno (15:00)
- Ostrovets - Bumprom Gomel (16:00)
- Brazil 1. liga Nedjelja
-
- Criciuma - Cuiaba Esporte (21:00)
- Brazil 1. liga Ž Nedjelja
-
- Cruzeiro - Fluminense (20:00)
- Internacional - Atletico-Mg (20:00)
- Bragantino - Botafogo (22:00)
- Palmeiras - Corinthians (23:30)
- Brazil 2. liga Nedjelja
-
- Avai - Chapecoense (21:00)
- America Mg - Ponte Preta (23:30)
- Brazil 3. liga Nedjelja
-
- Botafogo Pb - Ferroviario (21:30)
- Athletic Club - Volta Redonda RJ (21:30)
- Nautico Recife - Ser Caxias (pon 0:00)
- Remo - Sao Bernardo (pon 0:00)
- Brazil 4. liga Nedjelja
-
- Maracana - Sousa (20:00)
- Potiguar - Treze Pb (20:30)
- Brasiliense - Ipora (20:30)
- Moto Club - River-Pi (21:00)
- Cameta - Fluminense-Pi (21:00)
- Tocantinopolis - Aguia De Maraba (21:00)
- Itabaiana - Asa (21:00)
- Retro - Jacuipense (21:00)
- Brasil De Pelotas - Cascavel (21:00)
- Barra Fc - Cianorte (21:00)
- Manaus - Rio Branco (21:30)
- Maringa Fc - Inter De Limeira (23:30)
- Democrata SL - Itabuna (pon 0:30)
- Brazil Alagoano U20 Nedjelja
-
- Jacioba - Olhodaguense (20:00)
- Sao Sebastiao - Flamengo Do Ipiranga (20:00)
- Cruzeiro Arapiraca - Sc Penedense (20:00)
- Zumbi - Murici (20:00)
- Brazil Baiano 2 Nedjelja
-
- Jacobinense - Feirense (BRA) (20:00)
- Grapiuna - Vitoria Da Conquista (20:00)
- Galicia - Fluminense De Feira (20:00)
- Brazil Baiano U20 Nedjelja
-
- Estrela De Marco - Vitoria (15:00)
- Brazil Brasiliense U20 Nedjelja
-
- Brasiliense - Samambaia (14:30)
- Luziania - Planaltina (15:00)
- Samambaense - Ceilandense (19:30)
- Real Brasilia - Gama (20:00)
- Brazil Capixaba Ž Nedjelja
-
- Vila Nova Fc - Harpia (20:00)
- Atletico Capixaba - Guarapariense (20:00)
- Estadual - G.e.l. (20:15)
- Brazil Carioca C Nedjelja
-
- Campos Aa - Caac Brazil (19:45)
- Uni Souza - Uniao Central (19:45)
- Santa Cruz Rj - Paraty (19:45)
- Ec Resende - Riostrense (19:45)
- Brazil Catarinense 2 Nedjelja
-
- Tubarao - Carlos Renaux (20:00)
- Gremio Juventus - Metropolitano (20:00)
- Santa Catarina - Guarani De Palhoca (20:00)
- Brazil Gaucho 2 Nedjelja
-
- Lajeadense - GE Bage (20:00)
- Sao Gabriel - Pelotas (20:00)
- Futvida - Aimore (20:00)
- GE Gloria - Esportivo (20:00)
- Brasil Farroupilha - Veranopolis (20:30)
- Passo Fundo - Frederiquense (21:00)
- Brazil Goiano 2 Nedjelja
-
- Santa Helena - Inhumas (20:30)
- Trindade - Ouvidorense (20:30)
- Brazil kup Espirito Santo Nedjelja
- Brazil kup Nordeste Nedjelja
-
- CRB - Fortaleza (21:30)
- Brazil Matogrossense 2 Nedjelja
-
- Sinop - Operario Fc (23:00)
- Brazil Mineiro 2 Nedjelja
-
- Boa Esporte Clube - Caldense (21:00)
- Democrata SL - Nacional De Muriae (21:00)
- Brazil Mineiro U20 Nedjelja
-
- Ipatinga - Betim (20:00)
- Brazil Paranaense 2 Nedjelja
-
- Aa Iguacu - Parana (16:00)
- Apucarana Sc - Paranavai-Pr (20:30)
- Brazil Paranaense U20 Nedjelja
-
- Rio Branco Pr - Cascavel (20:30)
- Brazil Paulista B Nedjelja
-
- Fernandopolis - Inter De Bebedouro (15:00)
- Olimpia Fc - Aea Aracatuba (15:00)
- Ecus Sp - Uniao Mogi (15:00)
- Brazil Sergipano U20 Nedjelja
-
- Confianca - Lagarto (20:00)
- Brazil Sul-Matagrossense U20 Nedjelja
-
- Ivinhema - Sete De Dourados (16:00)
- Portuguesa Ms - Comercial Ms (21:00)
- Butan 1. liga Nedjelja
-
- Bff Academy U19 - Tsirang (14:00)
- Češka 3. liga ČFL skupina A Nedjelja
-
- Hostoun - Slavia Prague B (17:00)
- Češka 3. liga MSFL Nedjelja
-
- Unicov - Bohunice (10:15)
- Slovacko B - Start Brno (10:15)
- Karvina B - Hranice (10:15)
- Češka 4. liga Divizija A Nedjelja
-
- Domazlice B - Tachov (10:30)
- Češka 4. liga Divizija B Nedjelja
-
- Meteor Prag - Olympie Brezova (10:15)
- Louny - Ceski Brod (17:00)
- Češka 4. liga Divizija C Nedjelja
-
- Turnov - Novy Bydzov (17:00)
- Benatky N. Jiz. - Usti Na Orlici (17:00)
- Hlinsko - Kosmonosy (17:00)
- Češka 4. liga Divizija D Nedjelja
-
- Brno 2 - Slavoj Polna (10:15)
- Humpolec - Zdar Nad Sazavou (15:00)
- Tasovice - Sperice (17:00)
- Stara Rise - Pelhimov (17:00)
- Lanzhot - Breclav (17:00)
- Češka 4. liga Divizija F Nedjelja
-
- Havirov - Valašske Meziriči (10:15)
- Bruntal - Vratimov Fc (15:00)
- Bohumin - Sumperk (17:00)
- Češka reg. liga Jihocesky KP Nedjelja
-
- Jankov - Semice (17:00)
- Češka reg. liga Jihomoravsky KP Nedjelja
-
- Rajhradice - Kunstat (17:30)
- Češka reg. liga Karlovarsky KP Nedjelja
-
- Touzim - Vintirov (17:00)
- Češka reg. liga Kralovehradecky KP Nedjelja
-
- Police Nad Metuji - Dobruska (17:00)
- Trebes - Rychnov N. Kneznou (17:00)
- Jaromer - Tyniste N. Orl. (17:00)
- Češka reg. liga Liberecky KP Nedjelja
-
- Skalice U C.lipy - Zelezny Brod (10:30)
- Češka reg. liga Moravskoslezsky KP Nedjelja
-
- Koberice - Dolni Benesov (17:00)
- Pusta Polom - Vresina (17:00)
- Moravan Oldrisov - Hermanice (17:00)
- Kravare - Petrvald Na Morave (17:00)
- Češka reg. liga Olomoucky KP Nedjelja
-
- Zabreh - Postrelmov (17:00)
- SK Lipova - Brodek U Prerova (17:00)
- Rapotin - Medlov (17:00)
- Dolany - Urcice (17:00)
- Velke Losiny - Litovel (17:00)
- Cechovice - Konice (17:00)
- Češka reg. liga Pardubicky KP Nedjelja
-
- Chocen - Ceska Trebova (17:00)
- Moravany - Tremosnice (17:00)
- Lanskroun - Horni Redice (17:00)
- Svitavy - Prosetin (17:00)
- Lazne Bohdanec - Litomysl (17:00)
- Češka reg. liga Plzensky KP Nedjelja
-
- Chotikov - Holysov (14:00)
- Myto - Petrin Plzen B (18:00)
- Sokol Radnice - Zruc (18:00)
- Češka reg. liga Stredocesky KP Nedjelja
-
- Mnichovohradistsky - Porici N. S. (11:00)
- Pruhonice - Sk Doksy (17:00)
- Češka reg. liga Ustecky KP Nedjelja
-
- Kadan - Vilemov (15:00)
- Češka reg. liga Vysocina KP Nedjelja
-
- Vrchovina B - Zdar Na Sazavou B (13:00)
- Velke Mezirici B - Pacov (14:00)
- Chotebor - Fs Trebic (16:30)
- Zirovnice - Sapeli Polna (16:30)
- Nova Ves - Kamenice Nad Lipou (16:30)
- Češka reg. liga Zlinsky KP Nedjelja
-
- Brumov - Hrachovec (10:15)
- Stitna Nad Vlari - Bystrice Pod Hostynem (17:00)
- Danska 1. liga Ž Nedjelja
-
- Nordsjaelland - Kolding (13:00)
- Danska 3. liga Nedjelja
-
- Nykobing FA - Middelfart (15:00)
- Danska 4. liga Nedjelja
-
- Avarta - Frem (13:00)
- Naesby - Aarhus VSK (13:00)
- Holbaek - Ishoj (13:00)
- Holstebro - Sfb-Oure (13:00)
- Ekvador 2. liga Nedjelja
-
- Nueve De Octubre - San Antonio (ECU) (22:00)
- Ind. Juniors - Chacaritas (22:30)
- Leones Del Norte - Gualaceo (pon 1:00)
- Filipini 1. liga Nedjelja
-
- Cebu Fc - Davao Aguilas (11:30)
- Maharlika - Loyola M. (11:45)
- Kaya Iloilo - Mendiola Fc 1991 (14:30)
- Finska 1. liga Ž Nedjelja
-
- Pk-35 Vantaa - Jypk (15:00)
- Kups - Pkku (15:00)
- Ilves - Hps (18:00)
- Finska 3. liga Nedjelja
-
- Kups Akatemia - Jjk Jyvaskyla (18:30)
- Finska 4. liga Grupa C Nedjelja
-
- GBK - Kuopion Elo (15:00)
- Gana 1. liga Nedjelja
-
- Aduana Stars - Nsoatreman (17:00)
- Karela - Samartex (17:00)
- Bibiani Gold Stars - Medeama (17:00)
- Heart Of Lions - Legon Cities (17:00)
- Nations Fc - Bechem United (17:00)
- Bofoakwa Tano - Berekum Chelsea (17:00)
- Hearts Of Oak - Great Olympics (20:00)
- Gana 2. liga Nedjelja
-
- Akatsi All Stars - Hohoe United (17:00)
- Home Stars - Koforidua (17:00)
- Nania - Still Believe (17:00)
- Susubiribi - Vision (17:00)
- Uncle T United - Kotoku Royals (17:00)
- Advsa - Kings Palace (17:00)
- Golden Kick - Accra Athletic (17:00)
- Okwawu - Na God (17:00)
- King Faisal - Nzema Kotoko (17:00)
- Asekem - Elmina Sharks (17:00)
- Venomous Vipers - Sefwi All Stars (17:00)
- Pac Academy - Holy Stars (17:00)
- Rospak - Future Stars (17:00)
- Soccer Intellectuals - Ebusua (17:00)
- Swedru All Blacks - New Edubiase (17:00)
- Young Redbull - Skyy (17:00)
- Gruzija kup Nedjelja
-
- Borjomi - Zestafoni (14:30)
- Hrvatska 1. liga Ž Nedjelja
-
- Osijek - Hajduk Split (17:00)
- ZNK Dinamo - Split (17:00)
- ZNK Agram - Gorica (17:00)
- Medimurje Cakovec - Zadar (17:00)
- Hrvatska 2. liga Nedjelja
-
- Kustošija - Orijent (18:00)
- Island kup Nedjelja
-
- Keflavik - Valur Reykjavik (18:00)
- Italija 3. liga doigravanje za viši rang Nedjelja
-
- Carrarese - Virtus Vicenza (17:30)
- Japan 2. liga Nedjelja
-
- Okayama - Kagoshima United (12:00)
- Japan 3. liga Nedjelja
-
- Tegevajaro Miyazaki - Kitakyushu (12:00)
- Japan Liga kup Nedjelja
-
- Nagasaki - Albirex Niigata (11:00)
- Hiroshima - Tokyo FC (11:30)
- Kanada 1. liga Nedjelja
-
- Valour - Atl. Ottawa (19:30)
- York Utd - Vancouver Fc (pon 0:00)
- Kenija 2. liga Nedjelja
-
- Kajiado - Assad (14:00)
- Rainbow - Mombasa Elite (14:00)
- Kina 1. liga Ž Nedjelja
-
- Shaanxi Changan - Shandong Sl (10:00)
- Yongchuan Chashan - Zhejiang (10:00)
- Guangdong Meizhou - Henan Songshan Longmen (11:00)
- Kina 2. liga Nedjelja
- Kina 3. liga Nedjelja
-
- Jiangxi Dark Horse - Haikou Mingcheng (11:00)
- Shaanxi Union - Xian Ronghai (11:00)
- Quanzhou Yassin - Shenzhen Juniors (11:30)
- Dalian Kuncheng - Shandong Taishan B (13:00)
- Nantong Haimen - Taian Tiankuang (13:30)
- Koreja 3. liga Nedjelja
-
- Pocheon - Yeoju Citizen (10:00)
- Changwon - Gangneung (10:00)
- Latvija 1. liga Ž Nedjelja
-
- Metta/lu - Fk Olaine (18:00)
- Litva 2. liga Nedjelja
-
- Banga 2 - FK-Minija (13:00)
- Panevezys 2 - Ekranas (15:00)
- Mađarska 3. liga Nedjelja
-
- Bekescsabai 1912 - Tatabanya (16:00)
- Szentlorinc - Putnok Vse (16:00)
- MLS Next Pro Nedjelja
-
- New York Red Bulls 2 - Toronto Fc Ii (pon 1:00)
- Portland 2 - Ventura County (pon 2:00)
- Minnesota 2 - North Texas (pon 2:00)
- Vancouver Whitecaps 2 - Los Angeles FC 2 (pon 3:00)
- Nigerija 1. liga Nedjelja
-
- Lobi Stars - Remo Stars (17:00)
- Sunshine Stars - Akwa United (17:00)
- Enugu Rangers - Enyimba (17:00)
- Rivers United - Shooting (17:00)
- Katsina United - Gombe (17:00)
- Abia Warrioes - Bendel (17:00)
- Plateau United - Kwara United (17:00)
- Kano Pillars - Niger Tornadoes (17:00)
- Heartland Owerri - Doma United (17:00)
- Bayelsa - Sporting Lagos (17:00)
- Nigerija 2. liga Nedjelja
-
- Madiba - Inter Lagos (pon 9:00)
- NISA Nedjelja
-
- Arizona Monsoon - Capo (pon 3:00)
- Irvine Zeta - La Force (pon 4:00)
- Njemačka Reg. Sjever Nedjelja
- Norveška 2. liga Nedjelja
-
- Aalesund - Kongsvinger (17:00)
- Start - Lyn (17:00)
- Bryne - Asane (17:00)
- Mjondalen - Ranheim (17:00)
- Sogndal - Egersunds (17:00)
- Valerenga - Moss (19:00)
- Norveška 2. liga Ž Nedjelja
-
- Kil/hemne - Tromso (13:00)
- Odd - Honefoss (16:00)
- Norveška 3. liga Skupina 1 Nedjelja
-
- Brattvag - Vard Haugesund (13:00)
- Viking 2 - Notodden (14:00)
- Hodd - Arendal (15:00)
- Orn-Horten - Lysekloster (16:00)
- Norveška 3. liga Skupina 2 Nedjelja
-
- Eidsvold Turn - Alta (14:00)
- Junkeren - ULL Kisa (14:00)
- Norveška 4. liga Skupina 3 Nedjelja
-
- Frigg - Skeid 2 (13:00)
- Norveška 4. liga Skupina 3 Nedjelja
-
- Frigg - Skeid 2 (13:00)
- Norveška 4. liga Skupina 4 Nedjelja
-
- Trygg/lade - Rana Fk (15:00)
- Mosjoen - Lillestrom 2 (16:00)
- Norveška 4. liga Skupina 4 Nedjelja
-
- Trygg/lade - Rana Fk (15:00)
- Norveška 4. liga Skupina 5 Nedjelja
-
- Traeff - Skedsmo (14:30)
- Norveška 4. liga Skupina 5 Nedjelja
-
- Traeff - Skedsmo (14:30)
- Gjellerasen - Molde 2 (17:30)
- Norveška 4. liga Skupina 6 Nedjelja
-
- Mjolner - Kongsvinger 2 (15:00)
- Elverum - Harstad (15:30)
- Paragvaj 2. liga Nedjelja
-
- Martin Ledesma - Carapegua (16:00)
- Pastoreo - Atl. Tembetary (16:00)
- Peru 1. liga Ž Nedjelja
-
- Alianza Lima - Ad Cantolao (20:15)
- Peru 2. liga Nedjelja
-
- San Marcos - Pirata (20:15)
- Juan Aurich - Llacuabamba (22:00)
- Carlos Stein - Union Huaral (22:00)
- Ada Jaen - Juan Pablo Ii (22:30)
- Poljska 1. liga Ž Nedjelja
-
- UJ Krakow - Leczna (17:00)
- Wroclaw - Czarni Sosnowiec (17:00)
- Uks Sms Lodz - Gks Katowice (17:00)
- Rekord Bielsko-Biala - Pogon Szczecin (17:00)
- Gdansk - Stomilanki Olszyn (17:00)
- Tczew - Medyk Konin (17:00)
- Portugal 1. liga Ž Nedjelja
-
- Amora - Vilaverdense (16:00)
- Prijateljske reprezentacije Nedjelja
-
- Crna Gora - Gruzija (20:45)
- Italija - Bosna i Hercegovina (20:45)
- Slovačka - Wales (20:45)
- Francuska - Kanada (21:15)
- Argentina - Ekvador (pon 1:00)
- Prijateljske U18 Nedjelja
-
- Češka - Slovačka (16:00)
- Prijateljske U19 Nedjelja
-
- Portugal - Finska (19:00)
- Uzbekistan - Vijetnam (pon 9:30)
- Prvenstvo Krima Nedjelja
-
- Gfk Yalta - Tsk Simferopol (16:00)
- Sparta-Kt - Ocean Kerch (18:00)
- Reunion 1. liga Nedjelja
-
- Saint-Denis - Saint-Pierroise (13:30)
- Trois Bassins - Jeanne D'arc (13:30)
- Saint-Pauloise - Piton (13:30)
- Sainte Rose - Excelsior (REU) (13:30)
- St. Louis - Js Gauloise (13:30)
- Sainte-Suzanne - Saint-Louisienne (13:30)
- Ravine Blanche - Tamponnaise (13:30)
- Rusija 3. liga Srebrna divizija Nedjelja
-
- Dinamo Bryansk - Tekstilshtik-Telekom (14:00)
- Avangard Kursk - Irtysh (14:00)
- Kaluga - Miass (14:00)
- Ulyanovsk - Mashuk KMV (14:00)
- S. Kostroma - Khimik (14:00)
- Rusija 4. liga Skupina 4 Nedjelja
-
- Pari Nn 2 - Ural 2 (13:00)
- Sokol Kazan - Lada Togliatti (14:30)
- Krylya Sovetov 2 - Rubin Kazan 2 (16:00)
- SAD NSWL Ž Nedjelja
-
- Kansas City Current - Reign (pon 0:00)
- SAD NSWL Ž Nedjelja
-
- Kansas City Current - Seattle Reign (pon 0:00)
- Siera Leone 1. liga Nedjelja
-
- Kahunla - Bhantal (18:15)
- Diamond Stars - Real Republicans (18:30)
- East End Lions - Mighty Blackpool (18:30)
- Slovačka 4. liga Zapad Nedjelja
-
- Levice - Trstice (17:00)
- Hurbanovo - Trebatice (17:00)
- Gbely - Fk Tj Lokomotiva Kozarovce (17:00)
- Vion Zlate Moravce B - Stankovce (17:00)
- Somalija 1. liga Nedjelja
-
- Midnimo - Sahafi (14:30)
- SP kvalifikacije Nedjelja
-
- Sveti Toma i Principe - Liberija (15:00)
- Džibuti - Etiopija (18:00)
- Mauritanija - Senegal (18:00)
- DR Kongo - Togo (18:00)
- Namibija - Tunis (21:00)
- Dominika - Jamajka (21:00)
- Sveti Vincent i Grenadini - El Salvador (21:00)
- Grenada - Kostarika (23:00)
- Barbados - Haiti (23:00)
- Bermuda - Honduras (pon 1:00)
- Montserrat - Panama (pon 3:00)
- Španjolska 1. liga Ž Nedjelja
-
- Tenerife - Eibar (12:00)
- Madrid City - Real Sociedad (12:00)
- Real Madrid - Athletic Bilbao (18:30)
- Barcelona - Real Betis (20:30)
- Sevilla - Atletico Madrid (20:30)
- Villareal - Huelva (20:30)
- Las Planas - Valencia (20:30)
- Granada - Levante Ud (20:30)
- Španjolska 2. liga Nedjelja
-
- Sporting Gijon - Espanyol (21:00)
- Španjolska 3. liga Nedjelja
-
- Gimnastic - Ceuta (19:45)
- Cordoba - Ponferradina (20:15)
- Španjolska 5. liga Skupina 1 Nedjelja
-
- Gran Pena - Ourense (18:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 11 Nedjelja
-
- Mallorca B - Poblense (17:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 13 Nedjelja
-
- Real Murcia B - Ciudad Cieza (17:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 14 Nedjelja
-
- Coria - Azuaga (17:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 16 Nedjelja
-
- Anguiano - Oyonesa (18:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 17 Nedjelja
-
- Cuarte - Ebro (17:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 18 Nedjelja
-
- Toledo - Quintanar (17:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 2 Nedjelja
-
- Lealtad - L'entregu (17:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 3 Nedjelja
-
- Laredo - Torina (17:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 5 Nedjelja
-
- L Hospitalet - Cf Badalona (12:30)
- Španjolska 5. liga Skupina 6 Nedjelja
-
- Jove - Atzeneta (17:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 8 Nedjelja
-
- Salamanca - Atl. Tordesillas (17:00)
- Španjolska 5. liga Skupina 9 Nedjelja
-
- Jaen - Almeria B (17:00)
- Švedska 1. liga Ž Nedjelja
-
- Pitea If - Vittsjo Gik (14:00)
- Kristianstad - Hacken (15:00)
- Švedska 2. liga Ž Nedjelja
-
- Sunnana - Eskilstuna (16:00)
- Švedska 2. liga Ž Nedjelja
-
- Sunnana - Eskilstuna (16:00)
- Švedska 3. liga jug Nedjelja
-
- Trollhattan - Angelholms (17:00)
- Švedska 3. liga sjever Nedjelja
-
- Stockholm Internazionale - Hammarby Talang FF (13:00)
- Taby - Karlstad (15:00)
- United Nordic - Umea FC (15:00)
- Eskilstuna - Karlbergs (16:00)
- Stocksund - Orebro Syr. (16:00)
- Sollentuna - Vasalunds (20:00)
- Švedska 4. liga Norra Gotaland Nedjelja
-
- Ifk Skovde - Gauthiod (14:00)
- Švedska 4. liga Norra Svealand Nedjelja
-
- Dalkurd - Viggbyholms (13:00)
- Falu - Hudiksvalls Ff (15:00)
- Kungsangens - Arlanda (16:00)
- Osteraker - Enkoping (16:00)
- Švedska 4. liga Norrland Nedjelja
-
- Gottne - Skelleftea (14:00)
- Taftea - Bodens (14:00)
- Team Tg - Umea FC (16:00)
- Švedska 4. liga Sodra Gotaland Nedjelja
-
- Karlskrona - Hogaborgs (13:00)
- Lodde - IFK Berga (16:00)
- Švedska 4. liga Sodra Gotaland Nedjelja
-
- Karlskrona - Hogaborgs (13:00)
- Lodde - IFK Berga (16:00)
- Švedska 4. liga Sodra Svealand Nedjelja
-
- Sylvia - Huddinge (13:00)
- Mjolby AI FF - Nykopings (15:00)
- Švedska 4. liga Sodra Svealand Nedjelja
-
- Sylvia - Huddinge (13:00)
- Mjolby AI FF - Nykopings (15:00)
- Švedska 4. liga Vastra Gotaland Nedjelja
-
- Laholms - Landvetter (14:00)
- Frolunda - Jonsereds (15:00)
- Husqvarna - Savedalens If (16:00)
- Hittarps - Astrio (16:00)
- Švedska 4. liga Vastra Gotaland Nedjelja
-
- Frolunda - Jonsereds (13:00)
- Laholms - Landvetter (14:00)
- Husqvarna - Savedalens If (16:00)
- Hittarps - Astrio (16:00)
- Urugvaj 1. liga Nedjelja
-
- Cerro Largo - Danubio (17:30)
- Progreso - CA River Plate (20:00)
- Cerro - Nacional Club (23:00)
- Urugvaj 2. liga Nedjelja
-
- Rentistas - Cooper (15:00)
- Atenas De San Carlos - Montevideo City (pon 0:00)
- La Luz - Plaza Colonia (pon 1:30)
- USL Nedjelja
-
- Birmingham (USA) - Indy Eleven (pon 1:00)
- USL Nedjelja
-
- Birmingham (USA) - Indy Eleven (pon 1:00)
- USL 3. liga Nedjelja
-
- Oakland County - Ann Arbor (21:00)
- Albion Colorado - Utah United (pon 0:00)
- Long Island - Hudson Valley (pon 0:00)
- San Francisco City - Almaden (pon 0:00)
- Inter Gainesville - Brevard Sc (pon 0:00)
- Weston - Sarasota Paradise (pon 0:30)
- Chicago Dutch Lions - St. Charles (pon 1:00)
- Portland U23 - West Seattle Junction (pon 1:00)
- Lvu Rush - Philadelphia Lone Star (pon 1:00)
- Redlands Fc - Tucson (pon 2:00)
- St. Croix - Rkc Sc (pon 2:00)
- Birmingham 2 - Athens United (pon 3:30)
- USL League One kup Nedjelja
-
- Tormenta - Greenville (pon 1:30)
- Zelenotrsko Otočje 1. liga Nedjelja
-
- Academica Do Fogo - Rosariense (19:00)
- Palmeira - Varandinha (19:00)
- Morabeza - Barreirense (19:00)
- Ultramarina - Fc Derby (19:00)
- Boavista Da Praia - Sanjoanenses (19:00)
- Academica Do Fogo - Rosariense (19:00)
- Australija NBL sjever M Nedjelja
- Azijska liga prvaka M Nedjelja
-
- Hiroshima D. - Pelita Jaya (10:30)
- Shagrdari Gorgan - Kcc Egis (13:30)
- Liaoning Leopards - Al-Riyadi (16:30)
- Filipini kup M Nedjelja
-
- San Mig Coffee - Meralco Bolts (12:15)
- Francuska 1. liga M Nedjelja
-
- Paris Basket - Monaco (18:30)
- Indonezija 1. liga M Nedjelja
-
- Satria Muda - Tangerang Hawks (11:00)
- Rans Pik - Kesatria Bengawan Solo (13:00)
- Bumi Borneo - Hangtuah (15:00)
- Italija 2. liga M Nedjelja
-
- Fortitudo Agrigento - Chiusi (18:00)
- Cento - Nardo (18:00)
- Fortitudo Bologna - Trapani (21:00)
- Kanada CEBL M Nedjelja
- Kanada CEBL M Nedjelja
- Kineski Tajpei P.Liga+ M Nedjelja
- Kolumbija 1. liga M Nedjelja
-
- Piratas De Bogota - Bucaros (23:00)
- Litva 1. liga M Nedjelja
-
- Bc Wolves - Lietkabelis (16:20)
- Meksiko Cibacopa M Nedjelja
-
- Astros - Angeles Cdmx (pon 1:15)
- Zonkeys De Tijuana - Rayos De Hermosillo (pon 4:00)
- NBA liga M Nedjelja
-
- Boston - Dallas (pon 2:00)
- Venecuela 1. liga M Nedjelja
-
- Gladiadores - Frontinos (19:00)
- Llaneros - Spartans (pon 0:00)
- Heroes De Falcon - Diablos (pon 0:00)
- WNBA Ž Nedjelja
-
- New York - Washington (21:00)
- Dallas - Phoenix (22:00)
- Minnesota - Seattle (pon 1:00)
- Los Angeles - Las Vegas (pon 3:00)
- Alžir 1. liga U21 Ponedjeljak
-
- Setif - Paradou (18:00)
- Biskra - MC Alger (18:00)
- Belouizdad - Aso Chlef (18:00)
- USM Alger - Us Souf (18:00)
- Kabylie - Saoura (18:00)
- Oran - El Bayadh (18:00)
- Khenchela - Magra (18:00)
- Ben Aknoun - Constantine (18:00)
- Argentina 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Banfield - Boca Juniors (20:00)
- Argentina 2. liga Ponedjeljak
-
- Atletico Rafaela - Estudiantes Rio Cuarto (uto 2:10)
- Argentina 4. liga Ponedjeljak
-
- Deportivo Espanol - Club Lujan (20:00)
- Claypole - Mercedes (20:00)
- CSR Espanol - El Porvenir (20:00)
- Brazil 2. liga Ponedjeljak
-
- Vila Nova Fc - Ceara (uto 0:00)
- Sport Recife - Paysandu (uto 2:30)
- Brazil 3. liga Ponedjeljak
-
- CSA - Ec Sao Jose (uto 1:00)
- Ypiranga Fc - Tombense (uto 1:00)
- Floresta Ec - Confianca (uto 1:00)
- Brazil Carioca C Ponedjeljak
-
- Niteroiense - Ec Vera Cruz (19:45)
- Brazil Carioca U20 Ponedjeljak
-
- Audax Rj - Bangu (19:45)
- Brazil Catarinense U20 Ponedjeljak
-
- Chapecoense - Avai (20:00)
- Brazil Mineiro 2 Ponedjeljak
-
- Varginha - North Esporte Clube (uto 0:30)
- Tupi-Mg - Aymores (uto 0:30)
- Mamore - Urt (uto 1:00)
- Brazil Paranaense 2 Ponedjeljak
-
- Gremio Maringa - Nacional PR (uto 0:30)
- Burkina Faso 1. liga Ponedjeljak
-
- Asfa Yennega - Sporting Cascades (18:00)
- Majestic - Sonabel Ouagadougou (18:00)
- Etoile Filante - Vitesse (BF) (18:00)
- Kadiogo - Bobo-Dioulasso (18:00)
- Rahimo - Kozaf (18:00)
- Asf Dioulasso - Asec Koudougou (18:00)
- Usfa - Salitas (18:00)
- As Douanes - Royal (18:00)
- Butan 1. liga Ponedjeljak
-
- Thimphu City - Rtc (14:00)
- Čile 2. liga Ponedjeljak
-
- Santiago Morning - Recoleta (21:30)
- Gruzija kup Ponedjeljak
-
- Margveti 2006 - Merani Tbilisi (14:30)
- Meshakhte Tkibuli - Iberia 1999 2 (14:30)
- Real Varketili 2 - Samgurali 2 (14:30)
- Loco. Tbilisi 2 - Merani Martvili (14:30)
- Odishi 1919 - Gonio (14:30)
- Kolkheti 1913 2 - Wit Georgia 2 (17:00)
- Bridge - Irao Tbilisi (18:00)
- Iran 2. liga Ponedjeljak
-
- Pars Jonoubi Jam - Fajr Sepasi (18:15)
- Naft Masjed Soleyman - Khosheh Talaei (18:15)
- Damash Gilan - Saipa (18:15)
- Mes Shahr Babak - Shahin Bandar Ameri (18:15)
- Naft Gachsaran - Astara (18:15)
- Chadormalu - Darya Babol (18:15)
- Ario Eslamshahr - Esteghal Mollosani (18:15)
- Mes Soongoun - Mes Kerman (18:15)
- Shahre Raz - Kheybar Khorramabad (18:15)
- Kirgistan 1. liga Ponedjeljak
-
- Alga - Ilbirs (14:00)
- Kolumbija 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- La Equidad - Junior (22:00)
- Santa Fe - America De Cali (22:00)
- Dep. Cali - Millonarios (22:00)
- Dep. Pasto - Alianza (22:00)
- Atl. Nacional - Cucuta (22:00)
- Inter Palmira - Llaneros (22:00)
- Kolumbija 2. liga Ponedjeljak
-
- Cucuta - Union Magdalena (uto 0:10)
- Llaneros - Quindio (uto 0:10)
- Huila - Tigres FC (uto 2:15)
- Cartagena (COL) - Orsomarso (uto 2:15)
- Nigerija 2. liga Ponedjeljak
-
- Beyond Limits Fc - Ikorodu City (12:00)
- Nasarawa United - Sokoto (14:30)
- El Kanemi Warriors - Sporting Supreme (17:15)
- Norveška 3. liga Skupina 2 Ponedjeljak
-
- Valerenga 2 - Follo (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 1 Ponedjeljak
-
- Froya - Asane 2 (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 2 Ponedjeljak
-
- Start 2 - Vindbjart (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 3 Ponedjeljak
-
- Oppsal - Mjondalen 2 (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 3 Ponedjeljak
-
- Oppsal - Mjondalen 2 (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 4 Ponedjeljak
-
- Stromsgodset 2 - Stabaek 2 (18:00)
- Norveška 4. liga Skupina 4 Ponedjeljak
-
- Stromsgodset 2 - Stabaek 2 (14:00)
- Paragvaj 2. liga Ponedjeljak
-
- Sportivo San Lorenzo - Independiente Fbc (23:00)
- Guairena - Recoleta (uto 1:30)
- Peru 2. liga Ponedjeljak
-
- Dep. Municipal - Moquegua (20:00)
- Portugal 4. liga Ponedjeljak
-
- Vitoria Setubal - Amarante (17:00)
- Prijateljske reprezentacije Ponedjeljak
-
- Češka - Makedonija (18:00)
- Nizozemska - Island (20:45)
- Poljska - Turska (20:45)
- Prijateljske U18 Ponedjeljak
-
- Rumunjska - Bugarska (10:00)
- Hrvatska - Turska (11:00)
- Prijateljske U19 Ponedjeljak
-
- Kina - Koreja (13:35)
- Kazahstan - Turska (16:00)
- Norveška - Crna Gora (16:30)
- Gruzija - Makedonija (18:00)
- Moldavija - Azerbajdžan (18:30)
- Sjeverna Irska - Slovačka (19:00)
- Prijateljske U23 Ponedjeljak
-
- Uzbekistan - Mali (16:30)
- Argentina - Paragvaj (20:00)
- Rusija 4. liga Skupina 2 Ponedjeljak
-
- Irkutsk - Saturn Ramenskoye (12:00)
- Somalija 1. liga Ponedjeljak
-
- Elman - Mogadishu City (14:30)
- SP kvalifikacije Ponedjeljak
-
- Jemen - Nepal (12:00)
- Uganda - Alžir (15:00)
- Somalija - Bocvana (15:00)
- Ekvatorijalna Gvineja - Malavi (15:00)
- Madagaskar - Mali (15:00)
- Burkina Faso - Sijera Leone (18:00)
- Gvineja Bisau - Egipat (18:00)
- Benin - Nigerija (18:00)
- Gvineja - Mozambik (21:00)
- Gana - Srednjoafrička Republika (21:00)
- Švedska 4. liga Sodra Gotaland Ponedjeljak
-
- Balkan (SWE) - IFK Hassleholm (19:00)
- Švedska 4. liga Sodra Gotaland Ponedjeljak
-
- Balkan (SWE) - IFK Hassleholm (19:00)
- Urugvaj 2. liga Ponedjeljak
-
- Sud America - Oriental (15:00)
- Uruguay Montevideo - Tacuarembo (uto 0:30)
- Azijska liga prvaka M Ponedjeljak
-
- Kcc Egis - Hiroshima D. (13:30)
- Pelita Jaya - Shagrdari Gorgan (16:30)
- Al Shabab - NS Matrix (19:30)
- BNXT Liga M Ponedjeljak
-
- Oostende - ZZ Leiden (20:30)
- Bolivija 1. liga M Ponedjeljak
-
- Basquetbol La Paz - Leones De Potosi (uto 1:00)
- La Salle Tarija - Cbp Sucre (uto 2:30)
- Grčka 1. liga M Ponedjeljak
-
- Panathinaikos - Olympiacos (20:15)
- Italija 2. liga M Ponedjeljak
-
- Trieste - Cantu (21:00)
- Izrael 1. liga M Ponedjeljak
- Kolumbija 1. liga M Ponedjeljak
-
- Piratas De Bogota - Bucaros (23:00)
- Toros Del Valle - Cimarrones del Choco (uto 2:10)
- Litva 1. liga M Ponedjeljak
-
- Žalgiris - Lietuvos Rytas (17:50)
- Njemačka 1. liga M Ponedjeljak
-
- Bayern Munchen - Alba Berlin (20:30)
- Paragvaj 1. liga M Ponedjeljak
-
- Olimpia - Felix Perez Cardozo (uto 1:30)
- Colonias Gold - Dep. San Jose (uto 1:30)
- Poljska 1. liga M Ponedjeljak
-
- Trefl Sopot - Szczecin (20:00)
- Portoriko 1. liga M Ponedjeljak
-
- Leones De Ponce - Capitanes De Arecibo (uto 2:00)
- Indios De Mayaguez - Piratas Quebradillas (uto 2:00)
- Mets De Guaynabo - Cangrejeros D. S. (uto 2:00)
- Criollos De Caguas - Vaqueros de Bayamon (uto 2:00)
- Portugal 1. liga M Ponedjeljak
-
- Benfica Lisabon - Porto (16:00)
- Singapur 1. liga M Ponedjeljak
-
- Adroit Sports - Xin Hua (13:00)
- Police - Eng Tat Hornets (13:00)
- Adroit Sports - Sba (14:30)
- Španjolska 1. liga M Ponedjeljak
-
- Real Madrid - Murcia (20:30)
- Turska 1. liga M Ponedjeljak
-
- Fenerbahce - Efes Pilsen (19:30)
- Urugvaj 1. liga M Ponedjeljak
-
- Penarol - Aguada (uto 2:15)
- Venecuela 1. liga M Ponedjeljak
-
- Cocodrilos - Panteras (uto 1:00)
- WNBA Ž Ponedjeljak
-
- Connecticut - Indiana (uto 1:00)
- Alžir 1. liga Utorak
-
- Setif - Paradou (17:00)
- Belouizdad - Chlef (17:00)
- Kabylie - Saoura (17:00)
- D alger - Us Souf (17:00)
- Biskra - Alger (17:00)
- Khenchela - Magra (17:00)
- Ben Aknoun - Constantine (17:00)
- Oran - El Bayadh (17:00)
- Argentina 1. liga Ž Utorak
-
- Uai Urquiza - Huracan (20:00)
- Australija NPL NSW liga Utorak
-
- Sydney Fc U23 - Hills Brumbies (12:00)
- Australija Queensland 2. liga Utorak
-
- Capalaba - Logan Lightning (12:30)
- Brazil 1. liga Utorak
-
- Atletico Goianiense - Corinthians (sri 0:00)
- Juventude - Vitoria BA (sri 0:00)
- Botafogo RJ - Fluminense (sri 1:00)
- Bragantino SP - Atletico Mineiro (sri 2:30)
- Brazil 1. liga Ž Utorak
-
- Gremio - America Mineiro (20:00)
- Brazil 1. liga U20 Utorak
-
- Santos - Gremio (20:00)
- Brazil 2. liga Utorak
-
- Mirassol - Goias (sri 0:00)
- Brazil 4. liga Utorak
-
- Maranhao - Ae Altos (sri 0:30)
- Pouso Alegre - Santo Andre (sri 0:30)
- Brazil Acreano U20 Utorak
-
- Placido De Castro - Galvez (22:00)
- Senador Guiomard - Atletico Acreano (sri 0:00)
- Brazil Baiano 2 Utorak
-
- Leonico - Ssa (20:00)
- Brazil Goiano 2 Utorak
-
- Gremio Anapolis - Aseev (sri 0:00)
- Brazil Matogrossense U20 Utorak
-
- Rondonopolis Ec - Uniao Rondonopolis (21:00)
- Cuiaba Esporte - Acao (21:00)
- Sinop Fc - Juara (sri 1:00)
- Butan 1. liga Utorak
-
- Tensung - Samtse (12:00)
- Češka 3. liga MSFL Utorak
-
- Hlucin - Zlin B (18:00)
- Ekvador 2. liga Utorak
-
- Guayaquil City - Vargas Torres (sri 2:00)
- Estonija 1. liga Ž Utorak
-
- Viimsi Jk - Flora (17:00)
- Viimsi Jk - Flora (17:00)
- Estonija 1. liga Ž Utorak
-
- Viimsi Jk - Flora (17:00)
- Finska 2. liga Utorak
-
- PK-35 - Japs (17:30)
- Island kup Ž Utorak
-
- Fh Hafnarfjordur - Thor Ka Akureyri (19:15)
- Breidablik - Keflavik (21:15)
- Grindavik - Valur (21:15)
- Afturelding - Throttur (22:00)
- Kazakhstan 2. liga Utorak
-
- Fk Akzhayik - Kaspij Aktau (14:00)
- MLS Next Pro Utorak
-
- Town Fc - Tacoma Defiance (sri 2:00)
- Njemačka Oberliga Utorak
-
- Gonsenheim - Goppinger Sv (19:00)
- Njemačka Oberliga Hessen Utorak
-
- Hornau - Bad Soden (19:00)
- Norveška kup Ž Utorak
-
- Ovrevoll Hosle - Stabaek (18:00)
- Ham-Kam - Roa (19:00)
- Peru 2. liga Utorak
-
- U.San Martin - Ayacucho (20:00)
- Santos Fc (PER) - Academia Cantolao (20:00)
- Prijateljske reprezentacije Utorak
-
- Moldavija - Ukrajina (17:00)
- San Marino - Cipar (18:00)
- Siera Leone 1. liga Utorak
-
- Old Edwardians - Bai Bureh Warriors (18:30)
- Ports Authority - Lamboi (18:30)
- Somalija 1. liga Utorak
-
- Jeenyo - Horseed (14:30)
- SP kvalifikacije Utorak
-
- Sjeverna Koreja - Mianmar (12:00)
- Japan - Sirija (12:14)
- Koreja - Kina (13:00)
- Australija - Palestina (14:05)
- Tajland - Singapur (14:30)
- Indonezija - Filipini (14:30)
- Malezija - Kineski Tajpei (15:00)
- Južni Sudan - Sudan (15:00)
- Mauricijus - Esvatini (15:00)
- Zambija - Tanzanija (15:00)
- Kenija - Obala Bjelokosti (15:00)
- Turkmenistan - Hong Kong (17:00)
- Tadžikistan - Pakistan (17:00)
- Katar - Indija (17:45)
- Oman - Kirgistan (18:00)
- Libanon - Bangladeš (18:00)
- Južna Afrika - Zimbabve (18:00)
- Lesoto - Ruanda (18:00)
- Zelenortsko Otočje - Libija (18:00)
- Kongo - Maroko (18:00)
- Čad - Komori (18:00)
- Iran - Uzbekistan (19:00)
- UAE - Bahrein (19:00)
- Kuvajt - Afganistan (19:45)
- Irak - Vijetnam (20:00)
- Saudijska Arabija - Jordan (20:00)
- Angola - Kamerun (21:00)
- Gabon - Gambija (21:00)
- Sejšeli - Burundi (21:00)
- Sveta Lucija - Aruba (21:00)
- Kuba - Kajmansko otočje (21:30)
- Sveti Kristofor i Nevis - Bahami (22:00)
- Gvajana - Belize (sri 0:00)
- Dominikanska Republika - Britansko Djevičansko otočje (sri 2:00)
- Portoriko - Angvila (sri 2:00)
- Švedska kup Utorak
-
- Torslanda - Onsala (19:00)
- Urugvaj 1. liga Utorak
-
- Rampla Jrs - Boston River (20:00)
- Urugvaj 2. liga Utorak
-
- Albion - Juventud (15:00)
- USL 3. liga Utorak
-
- New Mexico U23 - Utah Avalanche (sri 0:00)
- Seacoast Utd Phantoms - Vermont Green (sri 0:00)
- Pathfinder - Black Rock (sri 0:00)
- Buffalo - Cleveland Force (sri 1:00)
- Western Mass Pioneers - Ac Connecticut (sri 1:00)
- West Chester Utd - Ocean City (sri 1:30)
- Houston Fc - Twin City Toucans (sri 2:00)
- Ahfc Royals - Houston Sur (sri 2:00)
- Lane United - West Seattle Junction (sri 2:00)
- Tucson - Capo Ii (sri 3:00)
- Coachella - Ventura (sri 4:00)
- Azijska liga prvaka M Utorak
-
- Hiroshima D. - Shagrdari Gorgan (13:30)
- NS Matrix - Liaoning Leopards (16:30)
- Al-Riyadi - Al Shabab (19:30)
- Italija 1. liga M Utorak
-
- AJ Milano - Virtus Bologna (20:30)
- Kanada CEBL M Utorak
-
- Ottawa Blackjacks - Montreal Alliance (sri 1:30)
- Kanada CEBL M Utorak
-
- Ottawa Blackjacks - Montreal Alliance (sri 1:30)
- Kolumbija 1. liga M Utorak
-
- Caribbean Storm Islands - Motilones Del Norte (sri 2:30)
- Toros Del Valle - Cimarrones del Choco (sri 3:10)
- Novi Zeland 1. liga M Utorak
-
- Otago Nuggets - Taranaki Airs (sri 9:30)
- Portoriko 1. liga M Utorak
-
- Aguada Santeros - Osos De Manati (sri 2:00)
- Singapur 1. liga M Utorak
-
- Xin Hua - Siglap (13:00)
- Tagawa - Chong Ghee (14:30)
- Venecuela 1. liga M Utorak
-
- Frontinos - Pioneros (sri 0:30)
- Toros De Aragua - Spartans (sri 1:00)
- Gaiteros - Diablos (sri 1:00)
- Guaiqueries - Marinos (sri 1:00)
- Centauros - Heroes De Falcon (sri 1:00)
- Broncos - Trotamundas (sri 2:00)
- WNBA Ž Utorak
-
- Atlanta - Washington (sri 1:30)
- Seattle - Los Angeles (sri 4:00)
- Las Vegas - Minnesota (sri 4:00)
Pon | Uto | Sri | Čet | Pet | Sub | Ned |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Pon | Uto | Sri | Čet | Pet | Sub | Ned |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Branjenje perimetra glavna briga Thundera
Rocketsi su porušili rekorde po broju ispaljenih trica kojima završava 46 posto njihovih napada stoga se protivnik samo može usredotočiti da ih spusti na prihvatljive postotke
Houston Rocketsi su najugodnije iznenađenje regularnog dijela sezone koju su završili kao treća momčad Zapada s 55-27 učinkom. Velike zasluge idu na račun Mikea D'Antonia kojem je generalni menadžer Daryl Morey dao u ruke roster kao da ga je on sam slagao. Niti jedna momčad nije napravila skok kao Rocketsi koji su na 100 posjeda bolji 5,5 poena u odnosu na lani. Također, imali su drugi najveći napredak u ligi kada se gleda samo napadački učinak, a osmi kada se uzme u obzir samo obrana.
- I prije početka sezone smo imali visoka očekivanja. Imamo sjajnu kemiju. Nakon regularnog dijela samopouzdanje nam je vrlo visoko. Svjesni smo da imamo nešto posebno. Želimo napraviti nešto. Želimo iznenaditi mnoge momčadi. Imamo talent potreban da odemo do kraj. Nebo je granica za nas - smatra Ryan Anderson (13,6 p/u).
Kod teksašana sve kreće od Jamesa Hardena iza kojeg je fenomenalna sezona koju je završio s prosjekom od 29,1 poena, 8,1 skokova i 11,2 dodavanja što bi u većini slučajeva bilo dovoljno da podigne trofej za najkorisnijeg igrača lige, no ima nesreću da netko drugi ima još bolje brojke.
- Ovo je momčadska igra. Statistika nije važna. Moraš izaći na teren i pokušati doći do četiri pobjede. To je sve što me zanima. Prva utakmica je u nedjelju i moramo dati sve od sebe - izjavio je James Harden te dodao:
- Nemam posebnu potrebu ikome išta dokazivati. Želim pomoći ovoj organizaciji koja je mnogo uložila u mene. Vjerovali su u mene. Dali su mi priliku da se dokažem kao franšizni igrač. Ovaj grad i ova organizacija su napravili mnogo za mene.
Rocketsi su prošle sezone iz reketa ili s perimetra uzimali 73,1 posto šutova, a ove je taj postotak skočio na čak 81,9 posto. Posebice u oči bode podatak kako čak 46,2 posto šutova dolazi iza linije za tri poena, a imali su 21-0 omjer kada su tricu gađali s barem 40 posto. Prosječno po utakmici ubacuju 14,4 trica iz 40,3 pokušaja što je naravno NBA rekord kojeg će biti vrlo teško srušiti bez obzira na smalball trend kojih je zahvatio ligu. Njihova startna petorka, Harden, Patrick Beverley, Trevor Ariza, Ryan Anderson i Clint Capela, je u 505 minuta provedenih na parketu ubacivala 122,7 poena na 100 posjeda što je najbolji učinak među 46 postava koje su zajedno odigrale barem 200 minuta.
Prva prepreka teksašana je momčad Oklahoma City Thundera koja je posljednjih sezona imala podosta nesreće uključujući ispuštanje 3-1 vodstva u lanjskom doigravanju kontra Warriorsa. Da stvar bude gora Kevin Durant je preko ljeta preselio u Oakland stoga ne čudi što Thunder ove sezone na 100 posjeda postiže 7,0 poena manje nego lani što je najveći net rating pad u cijeloj ligi.
Odlaskom Durantule omogućio je Russellu Westbrooku da potpuno preuzme momčad. Regularni dio je završio s prosjekom od 31,6 poena, 10,7 skokova i 10,4 dodavanja, a usput je upisao čak 42 triple-doublea što nije uspjelo nikome od sezone 1961./62 (Oscar Robertson). Koliko je važan dio momčadi potvrđuje podatak kako s njime na terenu Thunder na sto posjeda postiže 12,2 poena više nego kada nije u igri. Njegove brojke su još impresivnije u dvobojima s Rocketsima kojima je u četiri susreta prosječno ubacivao 36,3 poena uz 9,0 skokova i 9,3 asistencije.
- Mnogo smo pričali o Westbrooku. Oni su jako dobra skakačka momčad. Morati ćemo kontrolirati skok, i paziti na Westbrooka u tranziciji. Moramo ih natjerati da igraju na postavljene napade u čemu nisu dobri koliko u tranziciji. Moramo pogađati šutove. To će biti ključna stvar. Ukoliko ne budemo gubili mnogo lopti i pogađamo šutove, oni će teško izlaziti u tranziciju. Ako u tome uspijemo, mislim da su nam šanse poprilično dobre - istaknuo je trener Mike D'Antoni.
Momčad iz OKC-a većinu svojih poena postiže iz reketa, no Rocketsi su u međusobnim susretima znali anulirati tu prednost što je jedan od razloga zašto su izvukli tri pobjede. Doduše, svi dvoboji su bili iznimno tijesni. Thunderu se mora priznati odličan posao koji su obavili na Hardenu koji je prosječno bilježio samo 20,5 poena, ali i 7,3 skokova i 12,3 dodavanja. U 44 minute koje nije proveo u igri njegova je momčad čak bila u plusu od pet poena dok je Thunder pak u minusu od 13 poena u 44 minute koliko je Westbrook proveo na klupi. U 137 minuta koje su obojica igrali Thunder je zabio 325 poena, a Rocketsi 324 što je još jedna od naznaka da nas čeka tijesna serija.
- Naša igra u obrani će biti ključna. Očito, oni su sjajna napadačka momčad. Oni preko tranzicije dolaze do mnogo otvorenih trica. Moramo dobro zatvarati perimetar i ne dopustiti im lake poene - kaže Westbrook.
Prognoza Dvoznaka: Thunder u 7.
- ocjena: 0
- Thumbs up
- Ocijenite najavu
Izostanci
-
Sam Dekker
-
Doug McDermott (?)
Postoji mogućnost da prikazani koeficijenti nisu isti kao i na stranici kladionice, zbog malog kašnjenja u obradi podataka.