Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 863.46 na 1814 prognoza
ROI: + 8.5%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2019/02 29 15 (1) -12.30 -8.5
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Veljača 2019
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Prethodni
Arhiva prognoza: Veljača 2019
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (1) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (2) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
23. 02. 2019. ostale utakmice:
  Argentina 1. liga M
21:10 Godoy Cruz - Velez Sarsfield
21:10 Atletico Huracan - Union Santa Fe
23:20 Belgrano - San Lorenzo
01:30 Independiente - Racing Club de Avellaneda
  Argentina 2. liga M
21:00 Defens. De Belgrano - Atletico Rafaela
21:05 Chacarita Juniors - Sarmiento Junin
22:00 Atletico Temperley - Ferro Carril Oeste
22:00 Gimnasia Mendoza - CA Platense
22:00 Arsenal Sarandi - Los Andes
22:00 Gimnasia Jujuy - Olimpo Bahia Blanca
22:00 Deportivo Moron - Quilmes
23:00 Villa Dalmine - Almagro
23:00 Agropecuario - Central Cordoba
23:05 Instituto Cordoba - Nueva Chicago
00:30 Santamarina - Guillermo Brown
01:00 Mitre Santiago Del Estero - Brown De Adrogue
  Argentina 4. liga M
21:00 Argentino Rosario - Lugano ARG
21:00 Juventud Unida - Central Ballester
  Australija 1. liga M
09:50 Melbourne Victory - Melbourne City
07:00 Newcastle Jets - Adelaide
09:00 Western Sydney - Perth
  Austrija 1. liga M
17:00 Wolfsberger - Altach
17:00 Admira - Wacker Innsbruck
  Austrija 2. liga M
14:30 Wacker Innsbruck (A) - Juniors OO
16:30 Austria Lustenau - Austria Klagenfurt
  Å panjolska 1. liga M
13:00 Getafe - Rayo Vallecano Najava u pripremi.
18:30 Alaves - Celta Vigo Najava u pripremi.
  Å panjolska 2. liga M
16:00 Albacete - Oviedo
18:00 Gimnastic - Cadiz
20:00 Alcorcon - Las Palmas
20:30 Osasuna - Zaragoza
  Å panjolska 2. liga B M
00:00 Ebro - Ejea
00:00 Leonesa - Union Adarve
00:00 UD Logrones - Athletic Bilbao B
00:00 Cornella - Castellon
00:00 San Sebastian Reyes - Salamanca
00:00 Jumilla - Huelva
00:00 Unionistas - Artistico Navalcarnero
00:00 Real Sociedad B - Union de Irun
00:00 Badalona - Olot
00:00 Fc Coruxo - Burgos
00:00 Granada B - Sevilla Atletico
00:00 Real Madrid Castilla - Valladolid B
00:00 Mirandes - Calahorra
00:00 Atletico Baleares - Barcelona B
00:00 Real Oviedo B - Tudelano
00:00 Marbella - Badajoz
00:00 Atletico Madrid B - Sadcf Internacional
00:00 Arenas - Sporting Gijon B
00:00 Don Benito - Melilla
00:00 Durango - Vitoria
00:00 Ejido - Ibiza Eivissa
00:00 Las Palmas B - Celta Vigo B
00:00 Izarra - Langreo
00:00 Linense - Atletico Sanluqu
00:00 Villarreal B - Peralada
00:00 Cartagena - Malagueno
00:00 Pontevedra - Fuenlabrada
00:00 Racing Santander - Barakaldo
00:00 Talavera - Villanovense
00:00 Espanyol B - Sabadell
00:00 Murcia - Almeria B
00:00 Leioa - Amorebieta
00:00 Ontinyent - Conquense
00:00 San Fernando - Murcia
00:00 Levante B - Hercules
00:00 Rapido De Bouzas - Ponferradina
00:00 Gernika - Toledo
00:00 Teruel - Alcoyano
00:00 Deportivo Fabril - Guijuelo
00:00 Valencia Cf Mestalla - Lleida
  Belgija 1. liga M
18:00 Eupen - Waregem Najava u pripremi.
20:00 Waasland Beveren - Kortrijk Najava u pripremi.
20:00 Cercle Brugge - Oostende Najava u pripremi.
20:30 Mouscron - Lokeren Najava u pripremi.
  Belgija 2. liga M
17:00 Wilrijk - Roeselare
20:30 Mechelen - St. Gilloise
  BiH 1. liga M
14:30 Mladost Doboj - Gosk Gabela
14:30 Tuzla City - Sarajevo
17:30 Čelik Zenica - Sloboda Tuzla
  Bugarska 1. liga M
11:30 Botev Vratsa - Slavia Sofia
14:00 Cherno More Varna - Ludogorets Razgrad
16:30 Botev Plovdiv - Vereya
  Češka 1. liga M
15:00 Sigma Olomouc - Pribram
15:00 Karvina - Teplice
15:00 Zlin - Bohemians 1905
17:00 Mlada Boleslav - Jablonec
  Čile 1. liga M
16:00 Everton De Vina - Deportes Union
22:00 O Higgins - U. De Chile
00:30 Curico Unido - Coquimbo
  Cipar 1. liga M
16:00 Pafos - Doxa
17:00 Ermis - Anorthosis Famagusta
17:00 Omonia - AEL Limassol
  Crna Gora 1. liga M
14:00 Grbalj - Rudar Pljevlja
14:00 Sutjeska - Petrovac
14:00 Mornar Bar - Lovćen
14:00 Zeta - Iskra
14:00 OFK Titograd - Budućnost Podgorica
  Danska 1. liga M
16:00 Vejle - Nordsjaelland
  Engleska 1. liga M
16:00 Newcastle United - Huddersfield Najava u pripremi.
16:00 Bournemouth - Wolverhampton Najava u pripremi.
18:30 Leicester - Crystal Palace Najava u pripremi.
  Engleska 2. liga M
16:00 Birmingham - Blackburn
16:00 Norwich - Bristol City
16:00 Millwall - Preston
16:00 Middlesbrough - QPR
16:00 Leeds - Bolton
16:00 Reading - Rotherham
16:00 Brentford - Hull City
16:00 Wigan - Ipswich
16:00 Stoke City - Aston Villa
16:00 Sheffield Wed. - Swansea
18:30 WBA - Sheffield United
  Engleska 3. liga M
14:00 Scunthorpe - Doncaster
16:00 Peterborough - Shrewsbury
16:00 Burton Albion - Fleetwood Town
16:00 Bristol Rovers - Sunderland
16:00 Blackpool - Oxford United
16:00 Wycombe - Gillingham
16:00 Accrington St. - Southend
16:00 Walsall - Bradford
16:00 Wimbledon AFC - Charlton
16:00 Portsmouth - Barnsley
16:00 Plymouth - Rochdale
  Engleska 4. liga M
16:00 Cheltenham - Port Vale
16:00 Swindon - Grimsby
16:00 Bury - Oldham
16:00 Stevenage - Northampton
16:00 Morecambe - Lincoln
16:00 Mansfield - Forest Green
16:00 MK Dons - Newport
16:00 Crewe - Exeter
16:00 Yeovil - Cambridge United
16:00 Crawley Town - Macclesfield
16:00 Tranmere - Notts County
16:00 Colchester - Carlisle
  Engleska 5. liga M
16:00 Hartlepool - Bromley Najava u pripremi.
16:00 Maidenhead - Dover Najava u pripremi.
16:00 Maidstone - Barnet
16:00 Boreham Wood - Solihull Moors
16:00 Barrow - Ebbsfleet United Najava u pripremi.
16:00 Salford City - Eastleigh Najava u pripremi.
16:00 Braintree - Aldershot Town Najava u pripremi.
16:00 Chesterfield - Harrogate Town Najava u pripremi.
16:00 Gateshead - Wrexham Najava u pripremi.
16:00 Dagenham&Red - Sutton Utd Najava u pripremi.
16:00 Halifax - Havant & W Najava u pripremi.
  Francuska 1. liga M
17:00 Paris Saint Germain - Nimes Najava u pripremi.
20:00 Guingamp - Angers Najava u pripremi.
20:00 Amiens - Nice Najava u pripremi.
  Grčka 1. liga M
15:00 Xanthi - Levadiakos
16:15 Asteras Tripolis - Atromitos Athinon
18:30 AEK Atena - Apollon Smirnis
  Grčka 2. liga M
14:00 Ergotelis - Sparti
14:00 Panachaiki 2005 - Apollon Larissa
17:00 Doxa Dramas - Platanias
  Indija 1. liga M
15:00 Chennaiyin - Jamshedpur
  Iran 1. liga M
13:30 Naft Masjed Soleyman - Persepolis
  Italija 1. liga M
15:00 Torino - Atalanta Najava u pripremi.
  Italija 2. liga M
15:00 Carpi - Spezia
15:00 Cittadella - Lecce
15:00 Cremonese - Ascoli
15:00 Perugia - Cosenza
15:00 Pescara - Padova
15:00 Brescia - Crotone
18:00 Foggia - Benevento
  Italija 3a liga M
16:30 Gozzano - Alessandria
  Italija 3b liga M
14:30 Gubbio - Feralpisalo
14:30 Sudtirol - Rimini
14:30 Triestina - Renate
16:30 Monza - Fano
16:30 Fermana - Pordenone
18:30 Ravenna - Teramo
20:30 Imolese - Vis Pesaro
20:30 Virtus Verona - Vicenza
20:30 Sambenedettese - Ternana
20:30 Albinoleffe - Giana Erminio
  Izrael 1. liga M
15:00 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Petah Tikva
17:00 Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda
17:15 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Netanya
19:30 Beitar Jerusalem - Hapoel Raanana
  Južna Afrika 1. liga M
14:30 Cape Town - Maritzburg United
14:30 Polokwane - Kaizer Chiefs
17:00 Bidwest Wits - Mamelodi
19:15 Orlando Pirates - Amazulu
19:15 Supersport United - Baroka Fc
  Južna Afrika 2. liga M
14:30 Stellenbosch - Sporting (RSA)
14:30 Witbank Spurs - Richards Bay
14:30 Real Kings - Maccabi (RSA)
  Kolumbija Apertura M
20:00 Envigado - Patriotas
22:00 Jaguares De Cordoba - Cucuta
23:00 La Equidad - Millonarios
00:00 Bucaramanga - Alianza Petrolera
01:30 Aguilas Doradas - America De Cali
  Luksemburg 1. liga M
17:00 Rumelange - Jeunesse Esch
  MaÄ‘arska 1. liga M
17:00 Ferencvaros - Puskas Academy
17:00 Videoton Fehervar - Szombathelyi Haladas
17:00 Ujpest - Diosgyori
17:00 Paks - Debreceni
17:00 Mezokovesd-Zsory - Kisvarda
19:30 Honved Budimpešta - MTK Budimpešta
  Maroko 1. liga M
15:00 Kawkab Marrakech - Moghreb Tetouan
19:00 Ittihad Tanger - Difaa Jadida
  Meksiko Clausura M
00:00 Queretaro - Mon. Morelia
02:00 America De Mexico - Lobos BUAP
02:00 Monterrey - Puebla
04:00 Pachuca - At. Guadalajara
04:00 Necaxa - Tijuana
  Nizozemska 1. liga M
18:30 Utrecht - Excelsior Najava u pripremi.
19:45 Fortuna Sittard - Heerenveen Najava u pripremi.
19:45 Zwolle - De Graafschap Najava u pripremi.
20:45 NAC Breda - Groningen Najava u pripremi.
  Njemačka Reg. Jugozapad M
14:00 Eintracht Stadtallendorf - Saarbrucken
14:00 Steinbach - Sc Freiburg (A)
14:00 Wormatia Worms - Mainz(A)
14:00 Mannheim - FSV Frankfurt
14:00 Balingen - Hessen Dreieich
14:00 Homburg - Astoria Walldorf
14:00 Offenbach - Ulm
  Njemačka Reg. Sjeveroistok M
13:30 Dynamo Berlin - Budissa Bautzen
13:30 Auerbach - Chemnitzer
  Njemačka 1. liga M
15:30 Monchengladbach - Wolfsburg Najava u pripremi.
15:30 Freiburg - Augsburg Najava u pripremi.
18:30 Fortuna Dusseldorf - Nurnberg Najava u pripremi.
  Njemačka 2. liga M
13:00 Darmstadt 98 - Dynamo Dresden
13:00 Bochum - Holstein Kiel
13:00 St. Pauli - Ingolstadt 04
13:00 Koln - Sandhausen
  Njemačka 3. liga M
14:00 Energie Cottbus - Munchen 1860
14:00 Osnabruck - Hallescher
14:00 Lotte Sportfreunde - Karlsruher
14:00 Carl Zeiss Jena - Fortuna Koln
14:00 Hansa Rostock - Meppen
14:00 Braunschweig - Unterhaching
  Njemačka Reg. Bavarska M
14:00 Garching - Greuther Furth (A)
  Njemačka Reg. Sjever M
13:00 Hannover (A) - Jeddeloh
14:00 Werder Bremen (A) - Drochtersen/assel
14:00 Lubeck - Eintracht Norderstedt
15:00 Rehden - Weiche Flensburg 08
  Njemačka Reg. Zapad M
14:00 Kaan-Marienborn - Straelen
14:00 Wiedenbruck - Viktoria Koln
14:00 Koln (A) - Verl
14:00 Wuppertaler - Monchengladbach (A)
14:00 Tv Herkenrath - Lippstadt 08
14:00 Rodinghausen - Aachen
  Novi Zeland 1. liga M
02:00 Southern United - Wellington Phoenix
04:35 Waitakere Utd - Hawkes Bay
  Paragvaj Apertura M
22:45 Deportivo Capiata - River Plate Asuncion
00:45 Guarani Asuncion - General Diaz
  Poljska 1. liga M
15:30 Gornik Zabrze - Zaglebie Sosnowiec
18:00 Lech Poznan - Legia Varšava
20:30 Lechia Gdansk - Wisla Krakow
  Portugal 1. liga M
16:30 Feirense - Moreirense Najava u pripremi.
19:00 Portimonense - Aves Najava u pripremi.
21:30 Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes Najava u pripremi.
  Portugal 2. liga M
12:00 Famalicao - Mafra
16:00 Oliveirense - Leixoes
18:00 Penafiel - Sporting Covilha
  Prijateljske klubovi M
13:00 Zbrojovka Brno - Vyskov
14:00 Hradec Kralove - Sokol Zivanice
  Rumunjska 1. liga M
16:00 Astra Giurgiu - Hermanstadt
19:00 CSMS Iasi - Cluj CFR
  Saudijska Arabija 1. liga M
13:55 Al Raed - Al Faisaly
18:25 Al Nasr S.A. - Al Fayha
  Sjeverna Irska 1. liga M
16:00 Institute - Dungannon
16:00 Institute - Dungannon
16:00 Coleraine - Glentoran
16:00 Linfield - Ballymena
16:00 Warrenpoint Town - Cliftonville
16:00 Ards - Newry Town
  Škotska 1. liga M
16:00 Hearts - St. Mirren
16:00 Livingston - Kilmarnock
16:00 St. Johnstone - Aberdeen
16:00 Livingston - Kilmarnock
16:00 St. Johnstone - Aberdeen
16:00 Hearts - St. Mirren
  Škotska 2. liga M
16:00 Partick - Ross County
16:00 Inverness - Morton
16:00 Ayr United - Dunfermline
16:00 Queen of the South - Alloa Athletic
16:00 Falkirk - Dundee United
  Škotska 3. liga M
16:00 Raith Rovers - Montrose
16:00 Forfar - Stenhousemuir
16:00 Brechin - Stranraer
16:00 Arbroath - Airdrie
16:00 East Fife - Dumbarton
  Škotska 4. liga M
16:00 Edinburgh City - Cowdenbeath
16:00 Annan - Albion Rovers
16:00 Stirling Albion - Peterhead
16:00 Queens Park - Clyde
16:00 Berwick - Elgin City
  Slovačka 1. liga M
14:00 Spartak Trnava - Dunajska Streda
14:00 Senica - Žilina
14:00 Sered - Slovan Bratislava
14:00 Vion Zlate Moravce - Trencin
14:00 Sport Podbrezova - Ruzomberok
16:00 Zemplin Michalovce - Nitra
  Slovenija 1. liga M
14:45 Celje - Nd Gorica
17:00 Maribor - Mura
  Španjolska 1. liga Ž
11:30 Valencia - Athletic Bilbao
12:00 Atletico Madrid - Albacete
14:00 Espanyol - Levante Ud
  Srbija 1. liga M
13:00 Zemun - Mačva Šabac
14:00 Napredak - Spartak Subotica
14:00 Mladost Lučani - Backa
17:00 Radnik - Crvena Zvezda
17:00 Čukarički - Voždovac
17:00 Rad - Dinamo Vranje
19:00 Partizan - Proleter Novi Sad
  Švicarska 1. liga M
19:00 Xamax - Basel
19:00 Sion - St. Gallen
  Švicarska 2. liga M
17:00 Rapperswil - Schaffhausen
17:30 Kriens - Servette
18:30 Chiasso - Winterthur
  Tunis 1. liga M
14:00 Bizertin CA - Avenir Sportif Gabesien
  Turska 1. liga M
11:30 Sivasspor - Antalyaspor
14:00 Alanyaspor - Kasimpasa
17:00 Basaksehir - Bursaspor
  Turska 2. liga M
11:30 Boluspor - Adanaspor AS
14:00 Genclerbirligi - Umraniyespor
14:00 Adana Demirspor - Altinordu
  UAE 1. liga M
14:30 Ajman Club - Fujairah Fc
17:15 Al Ain UAE - Al Nasr UAE
  Ukrajina 1. liga M
13:00 Iličevac Mariupol - Olimpik Donetsk
16:00 Lviv FK - Chernomorets Odessa
  Venecuela 1. liga M
20:00 Lala - Carabobo
21:00 Metropolitanos - Portuguesa Acarígua
22:00 Aragua - Estudiantes Merida
Najnovije najave
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Partick
Ross County
3,34 2,703,40 3,302,05 2,44
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Morecambe
Lincoln
3,97 3,393,37 3,241,93 2,16
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Jaguares De Cordoba
Cucuta
2,60 2,332,95 3,002,65 3,17
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Perugia
Cosenza
1,91 2,023,11 3,044,41 4,03
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Wiedenbruck
Viktoria Koln
5,22 4,783,80 3,921,60 1,62
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Bnei Sakhnin
Bnei Yehuda
3,61 3,303,21 3,191,96 2,06
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Lechia Gdansk
Wisla Krakow
1,52 1,614,12 3,795,89 5,41
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Cherno More Varna
Ludogorets Razgrad
5,88 5,584,26 3,921,44 1,52
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Gimnastic
Cadiz
3,91 3,592,90 2,872,08 2,21
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Lech Poznan
Legia Varšava
2,78 3,043,20 3,242,50 2,30
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Pescara
Padova
1,88 1,953,20 3,194,40 4,11
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Cittadella
Lecce
2,17 2,283,10 3,053,49 3,29
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Torino
Atalanta
3,19 3,013,26 3,252,31 2,41
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Livingston
Kilmarnock
3,10 2,933,28 3,262,34 2,46
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Portimonense
Aves
1,96 2,063,37 3,333,80 3,60
Hendikep gemovaMargina
Tenis  L.Djere
A.Bedene
+0,5
-1,5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  S.Tsitsipas
D.Goffin
-1,5
-0,5
Zbroj golovaMargina
Hokej na ledu  Nitra
Zvolen
5,5
4,5
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Charlotte
Brooklyn
225,5
227,5
HendikepMargina
Nogomet  Ards
Newry Town
0
-1
Hendikep poenaMargina
Odbojka  Club Italia
Conegliano
+20,5
+19,5
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Philadelphia
Portland
228,5
230
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Araberri
Palma
159
157,5
HendikepMargina
Rukomet  Karlskrona
Guif
+1
0
Broj golova domaćinaMargina
Rukomet  Kristianstad
Vardar Skopje
27,5
26,5
Hendikep 1. poluvrijemeMargina
Rukomet  Mors
Arhus HK
+0,5
+1,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  Philadelphia
Portland
229,5
230,5
Broj golova gostaMargina
Nogomet  Chelsea
Manchester City
1,5
2
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Arsenal Kijev
Desna
2
2,5
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Freiburg
Augsburg
1,5
1
08:59 1
Rukomet Kopenhagen - Budućnost

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,85 2,33
08:59 više
Hokej na ledu Farjestads - Timra

Pad tečaja - Zbroj golova (sa prod.) (5,5)

2,00 1,90
08:59 2
Hokej na ledu Farjestads - Timra

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

8,00 2,35
08:58 1
Košarka Njemačka - Grčka

Pad tečaja - Konačni ishod

2,04 1,90
08:58 2
Hokej na ledu Lugano - Rapperswil

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

6,70 6,40
08:58 1
Košarka Njemačka - Grčka

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,15 2,00
08:58 2
Hokej na ledu Columbus - San Jose

Pad tečaja - Konačni ishod

1,90 1,75
08:58 2
Hokej na ledu Columbus - San Jose

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,40 2,35
08:58 2
Hokej na ledu Farjestads - Timra

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

8,00 7,50
08:58 1
Hokej na ledu Assat Pori - HIFK Helsinki

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

5,10 5,00
08:58 2
Hokej na ledu TPS Turku - KalPa

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,85 4,65
08:58 2
Hokej na ledu San Diego - San Antonio

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

3,35 3,10
08:58 1
Hokej na ledu Tucson - Bakersfield

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

3,20 3,10
08:58 2
Hokej na ledu Binghamton - Utica

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,10 2,05
08:58 1
Nogomet Lviv FK - Chernomorets Odessa

Pad tečaja - Hendikep (-1)

3,05 2,95

LIVESCORE